Jump to content

Recommended Posts

Buna RST daca vreti sa va creati un BackDoor in format .exe aici este topicul potrivit , am creat pentru toti hackeri romani si internationali acest tutorial , momentan doar in limba romana , in KaliLinux prin care sa creezi un BackDoor. Sugestile voastre sunt bine venite aici si chiar si greselile pe care le-am facut si alte lucruri!

https://www.youtube.com/watch?v=sZx1Ierzmnk

Daca imi apreciati MUNCA va rog frumos un Thumbs UP pe YT si un SUBSCRIBE.

Link to comment
Share on other sites

Buna RST, daca vreti sa va creati un BackDoor in format .exe aici este topicul potrivit , am creat pentru toti hackerii romani si internationali acest tutorial , momentan doar in limba romana , in KaliLinux prin care sa creezi un BackDoor. Sugestile voastre sunt bine venite aici si chiar si greselile pe care le-am facut si alte lucruri!

https://www.youtube.com/watch?v=sZx1Ierzmnk

Daca imi apreciati MUNCA va rog frumos un Thumbs UP pe YT si un SUBSCRIBE.

Uite primele greseli. Sa nu mai spun ca nu stii sa legi 2 propozitii care sa aiba sens una in raport cu alta. Vezi poate gasesti un PDF cu o carte de gramatica pe vreun PC zombie, ca stai cam prost.

Link to comment
Share on other sites

Apreciez munca dar eu cred ca iti faci reclama la forumul bla bla, tutorialul cu backdoor este pentru copii, ca si forumul la care faci reclama ma-m uitat un pic pe forum la tutoriale cica yahoo flood asta spune totul :) (forum cu varsta maxima intre 10-14 anii).

Link to comment
Share on other sites

Este un forum in dezvoltare , nu cred ca rst a inceput cu tutoriale in metasploit si altele , banuiesc ca erau ceva programe de incepatori ... In fine , pe langa reclama facuta care nu e asa importanta in video conteaza continutul si cat ai inteles , ca nu prea cred ca o sa intre multi pe forum doar de dragul sa vada topicul ... Si inca o data multumesc!

P.S: Ownerul are 17 ani si este cunoscut pe RST ca ManutaDeAur :)

Link to comment
Share on other sites

Este un forum in dezvoltare , nu cred ca rst a inceput cu tutoriale in metasploit si altele , banuiesc ca erau ceva programe de incepatori ... In fine , pe langa reclama facuta care nu e asa importanta in video conteaza continutul si cat ai inteles , ca nu prea cred ca o sa intre multi pe forum doar de dragul sa vada topicul ... Si inca o data multumesc!

P.S: Ownerul are 17 ani si este cunoscut pe RST ca ManutaDeAur :)

Dar sa nu uitam ca RST a fost fondat acum mult timp si sa nu uitam ca sub numele de Romanian Security Team sunt de parere ca nu este nevoie de un alt forum atata timp cat exista RST dar acum e alegerea ta/voastra oricum si sa nu uitam ce zice regulamentul forumului. Chiar daca nu am apucat sa vad tot videoul, tin sa te felicit.

Link to comment
Share on other sites

Merci Cyro dar totusi nu stiu ce au ei , habar n-au in Kali Linux si comenteaza . Armitange este un GUI a Metasploitului care contine toate payload-urile si exploiturile si "sculele" pentru attack ip. Si altele totusi ... In fine ce vrei de la niste incultii facuti pentru "POST +1" de parca le-ar da ceva banii forumul pe post-uri . Maine ii dovedesc ce pot , si cine sunt ... Daca vrea "hacar' o sa vada el . Ce este aici a fost "For Begginer" sa fac un inceput . Dar inceput pentru voi exista doar la final.

Link to comment
Share on other sites

Merci Cyro dar totusi nu stiu ce au ei , habar n-au in Kali Linux si comenteaza . Armitange este un GUI a Metasploitului care contine toate payload-urile si exploiturile si "sculele" pentru attack ip. Si altele totusi ... In fine ce vrei de la niste incultii facuti pentru "POST +1" de parca le-ar da ceva banii forumul pe post-uri . Maine ii dovedesc ce pot , si cine sunt ... Daca vrea "hacar' o sa vada el . Ce este aici a fost "For Begginer" sa fac un inceput . Dar inceput pentru voi exista doar la final.

Cand sete povesti batran eu zic chelie peste pod de gaste nu are cum. Macar trandafirul paste numai chestie taran. https://rstforums.com/forum/members/cacaniciodata/

Edited by putoare
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu Nytro dar cu-i pasa de greselile mele de gramatica? Incurca cumva sensul propizitiei sau e asa de greu sa va da-ti seama voi singuri? In fine revin iara pe RST si rezulta inca ceva => Retard & Stupid TEAM. Sunteti o comunitate in care stiti si voi Black Hat si sunteti tare mistocari , si cei din blackhat comenteaza la subiecte de white hat si tot asa :) Mare dezordine aici si s-ar putea sa fie asemanator topicul deoarece de acolo am citit si eu dar sincer ce treaba are topicul ala de pe secz0ne cu asta de pe RST? Care este de fapt un video ;) Nu te inteleg Nytro esti Administrator dar daca te intreb cum sa bagi un Backdoor pe PORT habar n-ai . Si daca se spune ca poti ataca pe IP imediat vad un black hat ca scrie " Imposibil " altul "America " altul "Guta" altul " Forta Barca " deci se apuca unu si scriu dupa multi pentru +1 , da-ti-mi in mortii sulii mele ban ma pis pe forumul vostru .

RETARD & STUPID TEAM !

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu Nytro dar cu-i pasa de greselile mele de gramatica? Incurca cumva sensul propizitiei sau e asa de greu sa va da-ti seama voi singuri? In fine revin iara pe RST si rezulta inca ceva => Retard & Stupid TEAM. Sunteti o comunitate in care stiti si voi Black Hat si sunteti tare mistocari , si cei din blackhat comenteaza la subiecte de white hat si tot asa :) Mare dezordine aici si s-ar putea sa fie asemanator topicul deoarece de acolo am citit si eu dar sincer ce treaba are topicul ala de pe secz0ne cu asta de pe RST? Care este de fapt un video ;) Nu te inteleg Nytro esti Administrator dar daca te intreb cum sa bagi un Backdoor pe PORT habar n-ai . Si daca se spune ca poti ataca pe IP imediat vad un black hat ca scrie " Imposibil " altul "America " altul "Guta" altul " Forta Barca " deci se apuca unu si scriu dupa multi pentru +1 , da-ti-mi in mortii sulii mele ban ma pis pe forumul vostru .

RETARD & STUPID TEAM !

De ce nu esti admin aici? Esti foarte inteligent....

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu Nytro dar cu-i pasa de greselile mele de gramatica? Incurca cumva sensul propizitiei sau e asa de greu sa va da-ti seama voi singuri? In fine revin iara pe RST si rezulta inca ceva => Retard & Stupid TEAM. Sunteti o comunitate in care stiti si voi Black Hat si sunteti tare mistocari , si cei din blackhat comenteaza la subiecte de white hat si tot asa :) Mare dezordine aici si s-ar putea sa fie asemanator topicul deoarece de acolo am citit si eu dar sincer ce treaba are topicul ala de pe secz0ne cu asta de pe RST? Care este de fapt un video ;) Nu te inteleg Nytro esti Administrator dar daca te intreb cum sa bagi un Backdoor pe PORT habar n-ai . Si daca se spune ca poti ataca pe IP imediat vad un black hat ca scrie " Imposibil " altul "America " altul "Guta" altul " Forta Barca " deci se apuca unu si scriu dupa multi pentru +1 , da-ti-mi in mortii sulii mele ban ma pis pe forumul vostru .

RETARD & STUPID TEAM !

Sa te scuip in nas si-n gura, sa ma pupi in cur si-n pula! Pe viitor nu mai baga o intreaga comunitate in aceiasi oala din simplu motiv ca unii dintre noi nu au vrut s-o futa pe ma-ta ce o ling cainii pe bot prin santuri cand e rupta de beata.

Ti-ai facut in mortu ma-tii 1337 de usere aici:


Registration IP Addresses

Ghlow 86.34.217.65 [Find Latest Posts by User] [View Other IP Addresses for this User]
ghostHCK 86.34.217.65 [Find Latest Posts by User] [View Other IP Addresses for this User]
ghosthck11 86.34.217.65 [Find Latest Posts by User] [View Other IP Addresses for this User]
ghosthck13 86.34.217.65 [Find Latest Posts by User] [View Other IP Addresses for this User]
GhostHckWH 86.34.217.65 [Find Latest Posts by User] [View Other IP Addresses for this User]

Sa ne sugi pula de ziua ta. Ban permanent, sa ma dau cu crucea lu ma-ta pe derdelus.

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...