Jump to content
Guest Nemessis

Contacts - Yahoo Mail password hack (new)

Recommended Posts

l-am luat...in loc de con i-am dat con1...l-am rulat...mi s-a deskis o fereastra in dos si au aparut niste caractere...apoi s-a inkis...dupa cateva momente compu a inceput sa-mi mearga din ce in ce mai nasol..si mi-am bagat win! daca a fost vreo gluma...nu prea a fost amuzanta deloc!

Link to comment
Share on other sites

Rostul acestui test este strict legat de => [url]http://rstcenter.com/forum/adaugari-la-regulament-cum-se-capata-vip-t8714.rst[/url] 

Postul a fost un mic test. Daca vedeam un raspuns tampit sau o intrebare tampita ii dadeam ban direct acelui user, insa se pare ca momentan nu e cazul. Incepe curatenia de iarna pe RST.

"Postul a fost un mic test. "

ba voi nu vedeti bine ? :roll: :roll: :shock: :shock:

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Cate discutii pe tema asta. Nu veti putea niciodata sa salvati/creeati pe WinXP un fisier cu denumirea CON asa pur si simplu. Executabilul din arhiva este un simplu fisier txt cu extensia schimbata in exe. Cine nu crede poate sa ii dea open la executabil intr-un notepad si va gasi doar litera "a".

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Citeste modificarile din regulament. NIMENI nu are voie sa faca asa ceva pe RST iar din moment ce modificarile imi apartin nu o sa fiu intr-atat de ipocrit incat sa imi incalc propriile reguli.

Link to comment
Share on other sites

Citeste modificarile din regulament. NIMENI nu are voie sa faca asa ceva pe RST iar din moment ce modificarile imi apartin nu o sa fiu intr-atat de ipocrit incat sa imi incalc propriile reguli.

Nimeni ? Chiar nimeni ? In Port scanner si Ip locator ( cele ale rst-ului ) trojan removeru a gasit ceva..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...