Jump to content
black_death_c4t

ia tableta neamule

Recommended Posts

Am dat ?i eu comand?, dar aten?ie ce scrie în email.

Acest mesaj este o confirmare de inregistrare a comenzii si nu obliga vanzatorul la executarea acesteia pana la momentul confirmarii stocului disponibil si a termenului de livrare a comenzii.

Deci ei ar putea s? zic?: Ne pare r?u, nu mai este pe stoc.. bla, bla

Link to comment
Share on other sites

In cazul in care preturile sau alte detalii referitoare la produse au fost afisate gresit, inclusiv din cauza faptului ca au fost introduse gresit in baza de date, ne alocam dreptul de a anula livrarea respectivului produs si de a anunta clientul in cel mai scurt timp despre eroarea aparuta, daca livrarea nu s-a efectuat inca.


http://www.domo.ro/termeni_conditii

Link to comment
Share on other sites

toti retardatii cumpara ca sa vanda mai departe.

Nu ma deranjeaza oamenii care-si cumpara 10 tablete si le da lu unchiu, lu matusa, lu gagica la pretu cu care le-a cumparat. Ma deranjeaza toti tiganii prosti care cum prind o oferta, cum consuma stocurile special ca sa vanda cu 1000RON peste pretul de cumparare. Luasi-ar lumanari la copii de banii aia :)

Link to comment
Share on other sites

Am comandat si eu una.

Daca ii vine cuiva acasa si oferta nu sa dus, sa imi zica, ca vreau sa iau 20 tablete :)) , la propriu :| .

Edit: Tableta SAMSUNG Galaxy Tab 3 T311, Wi-Fi + 3G, 8.0", Dual Core 1.5GHz, 16GB, 1.5GB DDR3, Android Jelly Bean 4.2, alb | ALTEX

Haideti aia de ati primit,dati'mi confirmarea ca asa ma freaca spiritu meu antreprenorial, am chef sa pierd bani

Edited by FarSe
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...