Jump to content
radaway

Salutare

Recommended Posts

Salutare rst,

Cont aici am de vreo 3 ani insa nu prea am frecventat forumul si am uitat sa imi fac prezentare :D

Ma numesc Rada Ionut, am 19 ani am terminat liceul anul trecut si momentan ma ocup cu statul degeaba :))

In trecut m-am ocupat cu carding ... acum vreau sa cunosc oameni noi si sa invat lucruri noi pe rst

Ma puteti gasi daca doriti la id : mata-i grasa@yahoo.com pentru idei impresii si ajutor reciporc

>:D<

Edited by TheTime
Link to comment
Share on other sites

Salutare rst,

Cont aici am de vreo 3 ani insa nu prea am frecventat forumul si am uitat sa imi fac prezentare :D

Ma numesc Rada Ionut, am 19 ani am terminat liceul anul trecut si momentan ma ocup cu statul degeaba :))

In trecut m-am ocupat cu carding ... acum vreau sa cunosc oameni noi si sa invat lucruri noi pe rst

Ma puteti gasi daca doriti la id : @yahoo.com pentru idei impresii si ajutor reciporc

Faina descrierea!

Toleran?? 0 pentru fraud? sau informa?ii ce faciliteaz? frauda online sau bancar?. Inclusiv mesajele private. (Skimming, CC, Orange, Craiglist, Okazii, programe de adunat emailuri de pe siteurile de licita?ii). Regula aceasta este cel mai strict respectat?, iar datele voastre vor fi oferite organelor competente, dac? ni se va cere acest lucru.

Bafta pretenas!

Edited by TheTime
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...