Jump to content
lauryca

Oare o sa am succes ?

Recommended Posts

Prea multi vloggeri care apar peste noapte....

Nu ma consider vlogar , ci doar o simpla persoana obisnuita care are o emisiune pe youtube

Claritatea sunetului si a imaginii lasa de dorit. Ar trebui sa aduci ceva nou pe piata ca de astea sunt satul.

Apropo..ti-as recomanda pui si alt nume.

Nu am mai vazut asa ceva .... :)

Link to comment
Share on other sites

1. Citesti de pe hartie niste chestii care ar trebui sa fie naturale ca sa te faca sa razi.

2. Vorbesti prea repede. La inceput, cel putin, nici nu se intelege ce zici.

3. Nu cred ca vei avea vreun succes. Glume de genul asta in care pui vorbe in gura altuia si/sau decupezi raspunsurile sunt rasuflate.

4. Nu gesticulezi deloc, nu razi, nu te incrunti. Daca ai fi scris ce zici tu si aici pe forum si tot mi se parea mai viu.

5. Nu vii cu nimic nou si nici talent nu mi se pare ca ai avea (imi pare rau sa-ti spun asta dar asta cred eu). Nu da banii pe scule mai scumpe ca vei cauta sa le vinzi pe mercador la putin sub juma' de pret.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

Parerea mea nene e ca nu ai deloc talent, mai bine te-ai apuca de carte sau de munca, sau de dat cu zarul, orice este mai ok decat ceea ce incerci sa faci, nu ai haz, nu ai dictie, nu esti fluent si nici macar nu ai abordat vre-un subiect interesant.

Uita de bani investiti in scule, cu banii aia ti-ai amenaja un pic bucataria, sau ti-ai ajuta parintii.

Sfatul meu este sa te lasi de prostiile astea.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...