Jump to content
VectorxxxS

Cerere !

Recommended Posts

Vreau si eu niste baieti pricepusi sa-si bage credinta in site-ul asta Satana Satanismul din Romania! Despre Satanismul Modern! Totul despre Satanism!

Am intrat si eu sa vad ce prostii sunt debitate pe acolo si chiar am ramas uluit ...

Astia credca-s frati cu valium ala depe rspwle-n ass ...

care se pricepe si are timp , sa-i exorcizeze pe ratatii astia ....

Link to comment
Share on other sites


Libertatea de exprimare
Articolul 30
(1) Libertatea de exprimare a gândurilor, a opiniilor sau a credin?elor ?i libertatea crea?iilor de orice fel, prin viu grai,
prin scris, prin imagini, prin sunete sau prin alte mijloace de comunicare în public, sunt inviolabile.
(2) Cenzura de orice fel este interzis?.
(3) Libertatea presei implic? ?i libertatea de a înfiin?a publica?ii.

Sursa: Constitutia Romaniei

Fiecare e liber sa creada in ce vrea. E bine sa ai idee si de ce e acolo. Nu vad de ce le-ai da jos site-ul. Pe tine te bate cineva pe strada ca esti nasol si ai nasul mare ?

Link to comment
Share on other sites

Ce sa stii de acolo ?? E ceva de Doamne ajuta p-acolo ?

Pai, sunt atat de prosti incat nici macar nu stiu in ce cred. Satanismul nu e ceea ce fac ei...Ei sunt doar niste worshipperi. Satanistii sunt aia care se bazeaza pe divinizarea propriei fiinte, si brutalitatea fata de semeni.

Link to comment
Share on other sites

Pai, sunt atat de prosti incat nici macar nu stiu in ce cred. Satanismul nu e ceea ce fac ei...Ei sunt doar niste worshipperi. Satanistii sunt aia care se bazeaza pe divinizarea propriei fiinte, si brutalitatea fata de semeni.

Am observat si eu aspectu asta... se auto-numesc satanisti dar ei scriu in bazaconia aia de site ca nu exista nici satana nici Dumnezeu ... :))) plus de asta unu depe site se crede reincarnarea lui Satana :)) au probleme psihice grave :)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...