Jump to content
EAdrian

Vizionează fără să dai share (bez, wowbiz, vedetamea, etc.)

Recommended Posts

Cel mai simplu mod de a viziona filmule?e f?r? s? dai share de pe site-urile alea tâmpite: bez, wowbiz, vedetamea, etc.

B?ga?i link-ul aici Insta see it ?i ap?sa?i pe buton iar pentru share ad?uga?i dup? hash semnul exclam?rii. exemplu: http://instasee.it/#!http://vedetamea.ro/i-a-pocnit-decolteul-la-propriu-de-la-drift/

To?i sunt pe interes a?a c? m-am gândit la chestia asta...

Any feedback is welcome!

PS: Se încarc? pu?in mai greu pentru c? este prin Anglia la JustHost.

Edited by EAdrian
Link to comment
Share on other sites

@alezu2000, la vedetamea generarea iframe-ului este bazat? pe cookie. deci e mai greu? s? trimi?i request c?tre site cu codul postului ca s?-?i fac? cookie

Pân? acum sunt 3 pluginuri din câte am observat..

O s? fac o list? cu toate site-urile pe care scriptul poate parsa codul filmule?ului ?i dac? mai ?ti?i voi vreunul trimite?i-mi un pm ?i îl adaug.

@vex0r, da.. n-am ?tiut unde s?-l încadrez exact.. poate-l mut? cineva din staff unde e mai ok :wink:

@NeK, e plin facebook-ul de share-uri... adic? bez are 400k like-uri ?i vedeta 150k.

Când m? întorc acas? (joi, vineri) vreau s? fac ?i o extensie pentru browsere care s? te arunce direct c?tre site atunci când ape?i pe butonul extensiei.

Edited by EAdrian
Link to comment
Share on other sites

@omfgggg - Ceea ce mi se pare mie enervant este c? trebuie s? ?tergi dup? postul ?i c?-?i ramâne setat privacy cu "only me" ?i când vrei s? postezi ceva posibil s? nu-?i dai seama.

@blech, @sicilianul - folosi?i ad block ?i no scripts pe site-ul ?sta ?i spune?i-mi v? rog dac? trece?i peste share...

@Silviu - done, merge acum :wink:

Edited by EAdrian
Link to comment
Share on other sites

@carter2408 - cu pl?cere

Acum ave?i posibilitatea de a vedea ?i pozele f?r? a da share sau like. (exemplu aici)

Site-ul preia date de peste 40 de site-uri

...iar dac? g?si?i unul de pe care nu poate prelua videoclipul sau poza, trimite?i-mi un mesaj privat ?i se rezolv?.

Edited by EAdrian
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...