Jump to content
h05th

De la ce firma pot lua un WebHost?

Recommended Posts

  • Moderators
Offtopic: de unde ati gasit fratilor hdd-uri cu spatiu nelimitat ? Eu am tot cautat la piata si nu am gasit hdd-uri d'astea nelimitate.

Eu consider ca ofertele publice cu spatiu nelimitat fac parte din categoria SCAM :)) Inteleg trafic nelimitat (dar nici ala), dar hdd nelimitat ?!

Luam si noi un host din asta nelimitat sa punem 5TB de carti? Ca daca tot e nelimitat...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Offtopic: de unde ati gasit fratilor hdd-uri cu spatiu nelimitat ? Eu am tot cautat la piata si nu am gasit hdd-uri d'astea nelimitate.

Eu consider ca ofertele publice cu spatiu nelimitat fac parte din categoria SCAM :)) Inteleg trafic nelimitat (dar nici ala), dar hdd nelimitat ?!

Bre, prin nelimitat a nu se intelege 1t. Isi pune omul 5-10 filme, chestii normale. Maxim 100 gb hdd. Poftim, ca sa nu mai sariti asa. Cat despre SCAM: CAND O SA MA VEZI PE MINE CU ASA CEVA SA MA ANUNTI.

Link to comment
Share on other sites

Am mentionat clar "ofertele publice". Tu nu cred ca ai un site cu oferta publica de hosting si storage nelimitat la sac.

Deci nu e chiar nelimitat pana la urma ....

Acum vreo 4 ani ma gandeam sa-mi vand toate serverele si echipamentele si sa pun toti clientii pe hosting shared nelimitat de la ghesi cu 5 usd / luna. =)))

Link to comment
Share on other sites

Esti dereglat :))))))))))))))).

Draci, moloz si coafari electronice. Nu am si nu voi avea niciodata serviciu de hosting. Dar daca tot am luat ditamai ragalia cu spatiu degeaba macar sa il dau sa il foloseasca careva.

Deja e un user cu vreo 3 site-uri. Mai pun 1-2, maxim 3 si aia e. Eu ma oferisem sa ii ofer in speranta ca doar nu o avea ditamai caruta de date.. In fine.

Pai daca puneai toti clientii pe hosting shared... banuiesc ca, acum, draci te mai cauta :)). Si apoi... chiar nu te vad batandu-ti joc de clienti. Dar mai stii? Poate de la prea mult redbull?! :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...