Jump to content
Renegade

Ce browser folositi ?

Recommended Posts

pai da pe baza controlului ( IE ) dar momentan sunt incepator ... asta e licenta mea defapt am citit ca se poate face de la 0 acel control dar parea destul de complicat si chiar daca as fi copiat sa zicem niste bucati de cod probabil mi-ar fi greu sa le explic ... asa ca m-am rezumat la o chestie destul de simpla care merge perfect o pot modifica cum vreau si stiu ce e in ea .... FTW . mai am 2 zile sa " compun " partea scrisa a lucrarii si nu am prea mare spor ... daca aveti vreo idee despre cum arata o structura a unei licente la info ar fi binevenit ca nu am gasit nici un model de licenta moca sau o licenta la info moca sa -i vad structura ....si cand dai C Sharp pe google nu gasesti nimic in .ro NIMIC deocamdata am tradus din alte materiale pe care le aveam ... dar dureaza mult ... in fine ma descurc eu cumva :)

Edited by Mandrake1942
Link to comment
Share on other sites

ba stiu pai tocmai asta am zis eu am material documentar in limba engleza carti review uri etc ... dar licenta trebuie sa o fac in romana tot .... am aflat astazi ca tre sa schimb inclusiv cateva chestii in aplicatie sa fie in romana ....nu am gasit o carte despre C Sharp in limba romana .. sa bag un citat ceva .

Link to comment
Share on other sites

firefox - e bun ca merge sa bagi detoate pe el , mai ales merg scripturile bine de tot pe el

aol * stiu baietii pt ce ....

ie, dar vad ca incepe sa imi faca probleme i ultima vreme si ma scoate din pepeni

opera, ee daca mergeau scripturile asa bine si pe asta era o afacere

mai deschid si chrome din cand in cand

Link to comment
Share on other sites

pana acum am folosit : Epic , Google Chrome , Internet Explorer, K-meleon , Mozilla Firefox, Opera, PaleMoon , Safari , Seamonkey , Wyzo si Maxthon. Pot spune (pe scurt ) ca am fost multumita cel mai mult de mozilla ( daca instalezi si add-onul WML atunci poti sa vizualizezi orice pagina optimizata pentru telefoane, majoritatea paginilor sunt optimizate pt acest browser , este destul de rapid , si nu este atat de vulnerabil ); Palemoon ( o versiune mai optimizata a lu' mozilla , merge mai repede ) , si Opera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...