Jump to content
makav3li

Filelist.ro Down?

Recommended Posts

de asta trebuie sa ai conturi si pe iplay,czteam,scenefz unele din ele sunt mai actualizate ca filelist

Iplay e o gluma proasta . Pana iti faci cont imbatranesti . Nu verifica disponibilitatea userului in timpul inregistrarii ,iti spune abia la sfarsit si trebuie sa o iei de la cap , nu se afiseaza captcha dupa ce ii dai refresh , iti da rezultat gresit la captcha chiar daca e bagat corect ...etc .

Sunt praf .

Link to comment
Share on other sites

Cei de la FileList au venit astazi cu un update in ceea ce priveste motivul pentru ca site-ul nu merge si pentru a dezminti ceva zvonuri care ar fi aparut pe internet.

"Am observat ca unii insistati asupra faptului ca avem probleme cu legea. Meh, n'avem!

Daca ar fi fost vorba de un takedown legal, primul lucru pe care-l confiscau era domeniul.

Am vazut chiar si blog-uri de marime decenta care ziceau ferm si convins faptul ca suntem down din motive legale. Providing fake news isn't quite good advertising, is it now?

Avem probleme cu serverul, avem probleme de conectivitate la server mai bine zis, problema se trage de la firma de hosting si va fi remediata in decursul acestei saptamani, daca avem noroc, chiar azi. "

Mesajul fiind luat dupa pagina lor oficiala de Facebook.

Link to comment
Share on other sites

Cu toate ca nu folosesc FL, imi pare bine ca au siteu picat. Mi-a parea bine sa-i vad la zdup :D

Nu are logica afirmatia ta ...

Cu toate ca nu folosesc FL,imi pare bine ca au picat site-ul.

Unde e logica ?

Corect ar fi fost:

Cu toate ca folosesc FL,Imi pare bine ca au picat site-ul....in fine poate erai fumat cand ai scris.

Sa stii ca nu e bine sa te bucuri de raul altora.Ce ti-au facut tie personal echipa FileList,de vrei asa mult sa ii vezi la puscarie ... ?

Noi ar trebui sa le apreciem munca...dar na poate tu esti un copil de bani gata.(Daca intelegi la ce ma refer)

Cu toate astea pun pariu ca ai un sistem de operare piratat :).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...