Jump to content
sensi

Cybercode - Canal de programare [YT]

Recommended Posts

Nu este canalul meu, ci al unui prieten, il ajut sa isi promoveze canalul (esti dator uratule).

Cyber Code este un canal de programare, pana acum avem 2 lectii video, va urma sa postez si in zilele urmatoare mai multe lecti.

Video-uri:

C# - Limbaj de Programare (Metode)

C# - Limbaj de Programare (Variabile)

Canal : http://www.youtube.com/user/CyberCode0?feature=c4-feed-u

Va rog sa va abonati, dati un subscribe, ridicati o manuta si alea alea, ma ajuta chestile astea.

Link to comment
Share on other sites

Ai specificat ca acest canal nu este altau.

Am tras doua concluzii: Esti prost si habar nu ai sa compui un text intr-un topic, ori esti prost si nu sti sa specifici ca textul este scris de persoana X si nu de tine.

Ah, si vezi ca aici e sectiunea de "Bloguri si bloggeri", nu de "youtubisti".

Cat despre tutorial, interesant, am discutat si eu cu tipu' (sper ca nu esti tu)

putea fi pur si simplu un measaj compus de respectivul 'prieten' si 'paste' pe forum..nu te grabi cu concluziile

Link to comment
Share on other sites

@Reckon, bai baiatule nu te saturi de atata ban? Apropo, exista o limita de ban pentru cei cu statut de V.I.P? Sau putem primi 1000 de ban-uri si sa profitam in continuare de acest privilegiu? Din cate stiu eu ban-ul se primeste pentru incalcarea regulilor. Ce exemplu poate da un membru cu acest statut celorlalti membri?

Am specificat ca (,) canalul nu este al meu, deci orice om cu putin creier isi poate da seama ca nici text-ul nu este scris de mine (dezacordurile). Mai citeste o data (4,5,6 ori) ce ai scris, te contrazici singur :|. Daca tot voiai sa afli mai multe imi puteai da p.m si te puneam in contact cu persoana respectiva, care pana la urma e tot un prieten d'al tau. Infine, nu stiu ce-s cu iesirile astea, ai sarit ca ars, probabil te afecteaza prea mult mediul virtual, mai iesi in plm afara virginule!

ps: Ce level ai la meting?

Edited by sensi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...