Jump to content
BLKoldSUN

Tutorial - sa joci la 7777

Recommended Posts

Serios?!atatea posturi pentru un program?din cate stiu eu,aparatele sunt facute sa castige proprietarul..nu cei care baga milioane si zeci de milioane..sa nu mai spun de cei care au pierdut case si masini..dupa parerea mea aceste program nu va functiona niciodata..prin absurd,daca se vor descoperii algoritmii jocurilor de noroc am impresia ca vor disparea aparatele..deoarece niciun om nu isi va deschide o sala de jocuri in care sa investeasca mereu si sa nu aiba profit...

Link to comment
Share on other sites

Multi dintre voi chiar exagerati. In primul rand, programul poate fi folosit de unu care are ceva cunostinte de matematica, statistica, probabilitati, serii numerice si nicidecum de Gheorghe cu vacile.

In al doilea rand, programul functioneaza destul de bine asta daca ai inteles metoda de serii bazandu-va pe versiunile aparatelor. (vezi postul 1)

In al treilea rand, doresc sa anunt ca site-ul unde am programul va trece printr-o serie de modificari si il voi sterge, asa ca descarcati-l cat mai e disponibil.

Link to comment
Share on other sites

Pentru toti copii de pe forum si putinii adulti relatez urmatoarele.

NU exista hack la slot games,sniper roulette si etc.

Aceste jocuri sunt facute sa va ia banii nu sa va dea.

Nu poti bate cazinoul nu poti castiga in cursa lunga la slots.

Acest lucru nu il zic eu ci il zic oameni cu mult mai multa scoala decat multi dintre noi,ex directori de cazinouri etc.

Vrei bani?Dute la munca.

ONTOPIC:

Pe acest site fiecare da ban la fiecare.

In conditiile in care nu toata lumea are numarul de telefon a lui Nytro sau ceva date de contact,Contul tau ramane banat.

Apoi sa faci cont nou si sa explici ca..""domnule ..eu nu am dat scam de 1 $..sa inteles gresit etc..."".....te intrebi daca se merita si renunti.

Stima.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...