Jump to content
Nemessis

Vot public - il bagam in cacat sau nu?

Ii facem santajistului datele publice?  

211 members have voted

  1. 1. Ii facem santajistului datele publice?

    • Fa-i datele publice
    • Nu are rost sa ne bagam noi


Recommended Posts

Stiti ce ma mira cel mai mult?

Ca nu l-ati banat inca.

De ce?

Pentru ca ia membrii la pula, vorbeste in ultimul hal, uitati-va la posturile din threadul asta, nu este reply in care sa nu aiba cuvantul pula sau aere de mare hacker, cand colo nici pula n-are, ca are 13 ani deabia.

Sa nu zic ce amenintari are, ca baga rstul in belele, va ganditi si voi sa-l banati anul asta?

Link to comment
Share on other sites

Stiti ce ma mira cel mai mult?

Ca nu l-ati banat inca.

De ce?

Pentru ca ia membrii la pula, vorbeste in ultimul hal, uitati-va la posturile din threadul asta, nu este reply in care sa nu aiba cuvantul pula sau aere de mare hacker, cand colo nici pula n-are, ca are 13 ani deabia.

Sa nu zic ce amenintari are, ca baga rstul in belele, va ganditi si voi sa-l banati anul asta?

De unde pula mea ?tii tu c? are 13 ani? I-ai v?zut buletinul?

Mai gândi?i ?i când vorbi?i,nu arunca?i vorbe dampulea

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

De unde pula mea ?tii tu c? are 13 ani? I-ai v?zut buletinul?

Mai gândi?i ?i când vorbi?i,nu arunca?i vorbe dampulea

Ce sa-ti cer?

Ai Kode in nume si asta spune totul despre tine.

Dupa cum se compoarta, orice om cu capul pe umeri isi poate da seama cati ani are + de asta, iti spun eu sigur ca are 14 ani, la fel ca si tine, punct.

Link to comment
Share on other sites

Nici daca spargea mamaia Google nu erau atatea reply-uri si mii de vizualizari ale topicului. Propun sa se inchida, pateaza imaginea forumului, nefiind nimic legat de IT in adevaratul sens al cuvantului, iar celelalte subiecte au murit din cauza topicului asta viral. Sanatate!

Link to comment
Share on other sites

Fa-i datele publice! De ce? Pentru ca sa vada si el cum e sa stai 5 ore pentru un cacat de hard de 1 tb ca sa vada gaborii ce poze ai pe el. Iar despre cei care ati ales "Nu are rost sa ne bagam noi" ganditiva putin daca erati voi in locul firmei santajate. Va pica bine?

P.S Propun sa il iertam daca se insoara cu polonic.

Link to comment
Share on other sites

Stiti ca discutia asta e filmata si i-am facut printscreen-uri la fiecare pagina in caz de ceva o sa acuz administratorul rstforums.com in special pe Reckon si pula mea :) daca vreti reclama va fac eu maine nici o problema cu baietii de la AdNet am rezolvat :).

Vedeti-va in pula mea de voi si stergeti topicul sau va bag si pe voi in cacat vreti promovare ce pula mea vreti..

Bai fata de cearsaf... Termina-te cu fricangeala in dorsal. Altfel uit ca sunt membru aici si iti pun tot arborele genealogic la public, cu tot cu CNP, adresa si ce mai vrei tu. Si iti spun si la cine sa te duci la militie(incearca la Bobeica - Informatizata I) sa ma reclami. Te'n cacat de fatalu, cine esti tu sa ameninti intreg forumul? Sterge'te reacu de muci la nas.

Link to comment
Share on other sites

Snapshot_2014_03_04_080505.png

nu ai reusit sa exploatezi acel fpd si l-ai trimis pe virus sa ia access si sa dea deface la rsp.

Inainte sa zici de altu vezi in curtea ta ce ai.

ON: Postul asta e sa bage frica in el, daca era ceva, o patea deja.

OFF: Ma copile ce tot comentezi aiurea despre mine ca "ViruS" in sus "ViruS" in jos esti invidios sau ce dracu ai ....

Nu am fost eu cel ce a luat grad la voi :-j te-as ruga sa eviti sa imi mai pronunti nick name-ul copile sau vom discuta altfel !

On: Eu nu am nimic cu baiatul , desigur faza cu detaliile nu cred ca ar trebui postate pana nu sunt cerute de cineva ( politie , adnet )

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Citez de pe site-ul cu pricina

"Cat de vulnerabili sunteti la atacurile DDOS?

Doar aici puteti beneficia de AdNet Protect care va asigura continuitatea activitatilor, fiind un serviciu de detectare si curatare a traficului rau intentionat, fara a obstructiona traficul normal."

Marsh ma cu spartii tai....l-au subcontractat pe Prigoana cred sa le curete traficul...pai numai din articolul asta iti dai seama cat de sparti sunt aia de i-ai atacat tu...no offence pt. firma dar spartii de la IT de acolo au inventat cea mai geniala metoda de mitigate la ddos...CILIT BANG :)

Link to comment
Share on other sites

OFF: Ma copile ce tot comentezi aiurea despre mine ca "ViruS" in sus "ViruS" in jos esti invidios sau ce dracu ai ....

Nu am fost eu cel ce a luat grad la voi :-j te-as ruga sa eviti sa imi mai pronunti nick name-ul copile sau vom discuta altfel !

On: Eu nu am nimic cu baiatul , desigur faza cu detaliile nu cred ca ar trebui postate pana nu sunt cerute de cineva ( politie , adnet )

la noi care tata ? am spus eu ca esti virus ? wtf.

Invata romana, si tu si mecanik, din cate vad " sa dus naibii RSP " vezi cand se scrie sa legat si s-a cu - .

Poate ma confunzi, poate nu... dar te rog sa nu ma iei cu copile si vom discuta altfel ca inca isecenter e plin de shell-uri si nu imi este lene sa schimb un index. M-ai bine v-ati vedea de treaba voastra pana nu ne suparam.

Daca mai ai ceva de spus iti sugerez sa o continuam cu pm-uri, si asa e rupt postul omului de offtopic.

Edited by Kalashnikov.
Link to comment
Share on other sites

Eu zic asa: Ce pulea mea ii cu toate forumurile astea fara nici un scop: ISE, RSP. Certati-va la voi, nu aici! Am votat pentru publicarea datelor, nu ca l-ar durea pe el undeva, dar sa vada ce parere avem noi de scursuri asa ca el.

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt prea activ pe forum insa aproape zilnic il vizitez sa vad ce mai este nou.De obicei,un thread nu are mai mult de 200-300 vizualizari si in cel mai bun caz 10-20 de reply-uri.Acesta,in doar jumatate de zi are peste 6000 vizualizari si 150 de reply-uri.De unde plm vin?Si sincer,nu cred ca merita atata atentie acest caz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...