Jump to content
Kalashnikov.

Thieves-Team

Recommended Posts

http://thieves-team.com

Este un forum dedicat programarii, creat in 2011 iulie.

Suntem destul de activi si la proiecte,

Enhanced Command Line Enhanced Command Line New

Multi Tools Decrypt Multi tools decrypt

New Shell (V 2.0 RLC Advanced) RLC v2.0 (shell)

PERL(Bruteforce FTP) Perl FTP bruteforce

de asemenea, suntem activi si pe partea de scris jocuri

Masked Shooters

http://thieves-team.com/forum/index.php?topic=4440.0 X si 0 pentru android

asteptam propuneri dar si critici :) (va rog, daca sunteti pusi pe injuraturi folositi pm).

Edited by Kalashnikov.
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

http://thieves-team.com

de asemenea, suntem activi si pe partea de scris jocuri

Masked Shooters

X si 0 pentru android X si 0 pentru android

asteptam propuneri dar si critici :) (va rog, daca sunteti pusi pe injuraturi folositi pm).

Ai uitat si de:

Crazy Ball: Crazy Ball

Masked Shooters: Masked Shooters

Tank's Empire: Tank's Empire

Link to comment
Share on other sites

De ce zici ca e jaf de forum? vad ca e destul de activ.Daca un forum are aproape aceasi tema cu rst-ul nu inseamna ca e jaf.

PS: Nu sunt membru acolo.doar imi spun parerea

Si eu mi-am spus doar parerea. Sa revenim la subiectul principal, aici se posteaza bloguri, nu forumuri de cacat.

Link to comment
Share on other sites

eu sunt membru si acolo si sincer imi place mai mult sa stau acolo pentru ca e un forum mai curat fara kilogramele de offtopic si injuraturi de aici. acolo chiar pot purta o conversatie decenta si face schimb de idei fara sa gasesc din 2 in 2 mesaje injuraturi si atacuri la persoana.

adevarat, fiecare comunitate are propriile ei reguli (si proprii ei membrii care se ocupa doar de critica).

Link to comment
Share on other sites

Nu am dat acordul la asta. Stiu ca m-a intrebat unul la un moment dat daca isi poate posta forumul de programare aici.

3. Reclam?: f?r? reclam? la site-uri de securitate/hacking. Indiferent c? sunt alte voastre sau nu.

Link to comment
Share on other sites

Nu am dat acordul la asta. Stiu ca m-a intrebat unul la un moment dat daca isi poate posta forumul de programare aici.

3. Reclam?: f?r? reclam? la site-uri de securitate/hacking. Indiferent c? sunt alte voastre sau nu.

Eu te-am intrebat acum 3 zile, daca pot posta un forum de programare si ai spus ca nu e nici o problema.

T-T e site de securitate / hacking ci de programare dar avem o categorie de securitate, nu vad asta fiind o problema deoarece majoritatea oamenilor stiu ca RST-ul e #1 din domeniul sec din romania. // si asa nu prea activam la categoria securitate .

+ majoritatea membrilor care se cred hackeri pe t-t sunt banati,

Edited by Kalashnikov.
Link to comment
Share on other sites

Eu te-am intrebat acum 3 zile, daca pot posta un forum de programare si ai spus ca nu e nici o problema.

T-T e site de securitate / hacking ci de programare dar avem o categorie de securitate, nu vad asta fiind o problema deoarece majoritatea oamenilor stiu ca RST-ul e #1 din domeniul sec din romania. // si asa nu prea activam la categoria securitate .

+ majoritatea membrilor care se cred hackeri pe t-t sunt banati,

Sorry Guest, you are banned from using this forum!

Bafta!

This ban is not set to expire.

Tare! Dupa cate stiu voi sunteti aia care mi-ati umplut e-mailu de spam cu forumul vostru minunat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...