Jump to content
Nemessis

[POLL] Mai lasam clipuri si discutii despre Illuminati si teorii ale conspiratiei?

Lasam in continuare pe RST discutiile fara baza despre illuminati?  

92 members have voted

  1. 1. Lasam in continuare pe RST discutiile fara baza despre illuminati?

    • Da
      31
    • Nu
      60


Recommended Posts

Eu personal m-am saturat de aceleasi aberatii facute pe genunchi fara nici o baza reala, dar stiu ca inca mai sunt destui interesati de subiect. So, mai lasam asemenea clipuri pe forum sau le stergem ca sa nu mai impuiem capul copiilor cu prostii?

Ca sa nu inteleaga lumea gresit. Pentru a interzice asemenea discutii pe RST trebuie sa votati NU. Pentru a le lasa in continuare trebuie sa votati DA.

Link to comment
Share on other sites

Prostii? Tu erai ultimu care ma asteptam sa scrie asta. Sterge frate, lasa-i sa nu citeasca, sa continue sa fie parte din sistem, roboti.

Sunt mii de dovezi ca e adevarat. Check infowars.com/prisonplanet.com

Na asa e romanu, prefera sa taca si sa fie sclav decat sa deschida ochii

Link to comment
Share on other sites

Intrebarea e in felul urmator, daca sunt niste prostii de ce va intereseaza sa le scoateti din forum? Tocmai "masonii" e problema majora pe acest forum? Mai bine puneti la punct celelalte aspecte legate de tema forumului.

PS: Masonii exista si conduc din umbra lumea. Sunt n dovezi ca masonii exista etc, nu am spus ca sunt soparle.

Edited by sharku
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Eu zic ca semanati cu Salam cand spunea ca nu e manelist, adica a-ti tras 3 linii.

Daca cineva o sa-mi dovedeasca mie si celor de pe forum ca balaurii chiar exista si un cap al unui balaur gandeste cum sa-mi mearga mie bine, sunt Illuminati total.

Link to comment
Share on other sites

Ma compari pe mine cu biserica? Eu iau in pula biserica. Biserica si mass-media sunt cele mai mari manipulari...Va spun eu cum ganditi voi...pe voi astia adminii si etc va doarew in pula de tot ca voi aveti job bun, aveti bani, aveti etc...Mai vedem cat timp va mai dura

Link to comment
Share on other sites

Ma compari pe mine cu biserica? Eu iau in pula biserica. Biserica si mass-media sunt cele mai mari manipulari...Va spun eu cum ganditi voi...pe voi astia adminii si etc va doarew in pula de tot ca voi aveti job bun, aveti bani, aveti etc...Mai vedem cat timp va mai dura

Avem job-uri si bani pentru ca muncim, nu pentru ca stam toata ziua sa cautam clipuri care sa ne explice ca nu e vina noastra ca suntem prosti si ca e vina balaurilor reptilieni ca ne-am nascut asa.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Eu zic ca voi astia, fara job, astia fara pensii si fara painica de zi cu zi, sa va luati de mana si sa faceti o rugaciune catre Illuminati ca poate imi ia mie Illuminati 25% din salariu si va da voua sa va luati un vel pitar. Ce credeti?

Cu siguranta RAUL a muncit pentru mine ca eu sa am salariu in tim ce tu freci pula pe youtube si in cine stie ce secte Illuminati si vrei job.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Spre deosebire de tine, nu am mai aprins televizorul de foarte mult timp, doar la "apropo tv" ma mai uit pe net din cand in cand.

Invatati ceva util, ceva ce va salveaza de la foamete in viitor si lasati voi conspiratiile Illuminati ca pana una alta, avem oameni care muncesc pe 1$ pe zi in Africa si oameni care au 60 de miliarde de dolari in conturi. Ce face Illuminati? Cand cacat il ia Illuminati pe Bill Gates?

Link to comment
Share on other sites

Mor pe astia care acuza fara sa stie. Bai cap de tanc, daca zic ca biserica si mass-media sunt cele mai mari manipulari in masa, creieru ala mic al tau asa deduce? Ca ma uit la tv?

Mor pe astia care acuza fara sa stie. Bai cap de tanc, daca zic ca biserica si mass-media sunt cele mai mari manipulari in masa, creieru ala mic al tau asa deduce? Ca ma uit la tv?

Asa sti tu sa argumente-zi?

https://rstforums.com/forum/71013-demascarea-industriei-muzicale-romanesti-2.rst#post459703

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...