Jump to content
Nemessis

[RST] Bate-ti p**a de un maimutoi. Azi Mircea Badea

Recommended Posts

O sa incerc sa fiu cat mai succint.

Domnul lingau tot promova un top de pe gandul.info. Spera el ca romanii vor apasa cu dusmanie pe Basescu pentru o demitere virtuala cu relevanta zero. O idiotenie. Ma rog.

Acum eu ce zic. Hai sa ii dam maimuticii peste nas. Iarasi. Ar fi a 4-a oara. El stie doar de faza cu "inchiderea emisiunii" si e mai bine sa ramana doar asa. Mergem mai departe. Si vorbesc eu cu aelius sa ii dam niste voturi in plus maimuticii. Asa ca am folosit un mic truc arhicunoscut sa il votam grav pe putulica. Un iframe pe un site cu trafic, un form care face submit la parametrii de vot si cam atat.

In 2 zile l-am pus pe primul loc in topul celor care ar trebui demisi din spatiul public. Maimutica isi tot freca nuca de cocos de ciuda si facea ca trenul ca s-a intors impotriva lui propria lui campanie. Mai jos gasiti si inregistrarea audio a maimuticii in timp ce abereaza despre proxy-uri si cnp-uri virtuale in emisiune.

Acum urmeaza partea cea mai frumoasa.

Realitatea:

1. Scazand voturile noastre false Mircea Badea oricum era pe locul 4. Urmat indeaproape de colegul Gadea.

2. O zdreanta care e sluga la Intact (Oana nu stiu cum), zicea cu o ora inainte de emisiunea lui Badea despre telespectatorii postului Antena3 ca nu sunt prosti. Ca este o jignire sa le spui ca sunt prosti.

3. Sistemul de pacalire a voturilor nu a functionat 24/24. A avut pauze. Dar totusi maimutica tot primea cam 40-50 voturi pe minut. Stiti de ce? Pentru ca toti dobitocii care ii sunt fani si il urmaresc pe facebook credeau ca daca il voteaza pe el ii fac un bine. Gen "daca il votez pe Badea o sa ajunga deasupra lui Basescu si asta e bine, ca Badea mereu trebuie sa fie deasupra lui Basescu". Prostii chiar credeau ca apasand butonul "Demite-l" pe Mircea Badea inseamna ca MB va ajunge presedinte. Gen. Intrati pe pagina de fb a maimuticii si cititi comentariile. "Domnule Badea eu v-am votat". Intelegeti voi ideea. Deci domnisoara Oana Curvesescu sau cum plm v-o mai chema, ati face bine sa va dati cu curul de pamant putin pentru ca audienta Antenei3 este formata din jeguri inapte. La fel ca intreaga echipa ce sta in spatele celui mai de cacat trust de televiziune. Mars la cratita Oano ca de fufe pareriste s-a saturat toata lumea.

Nici macar nu a fost un experiment social. Au o audienta atat de inculta incat doar am grabit lucrurile.

https://mega.co.nz/#!Xs5zzBAI!TNo2epqHMBozKAvvklP9GDAWYMs5LtARu9qDYqh2C_Y

P.S. - Stiti ca Badea s-a gandit ca daca pune link catre noi or sa intre hoardele de taranpeti sa ne injure? Maimutico aici nu e blog. Pentru a posta trebuie sa te inregistrezi. Publicul tau nu stie sa dea register ori pentru ca e inapt, ori pentru ca s-a nascut pe vremea lui Stefan cel Mare.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
ma cac pe mine de ras ba =)))))))))))))))))))

Dar de ce sa nu te caci pe el? Pe Mircea Badea? Avea dreptate "cap de porc" cand spunea ca e vaide mortii lui. Si-a pus gantere pe ecografia copilului. Dintr-un handicapat ce poate iesi decat un alt handicapat? Decat sluga pentru un slaninos mai bine muritor de foame.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...