Jump to content
Nemessis

[RST] Bate-ti p**a de un maimutoi. Azi Mircea Badea

Recommended Posts

  • Active Members
Adevaru' e ca omu' face niste emisiuni de razi 5 zile cand iti aduci aminte de ele, daaar exagereaza destul de mult.

Si in plus, "CNP-urile" alea fac diferenta asaa ca guraaa.

Asta doar daca ai creierul atrofiat, da. Se considera ca razi 5 zile. Daca stai sa te gandesti ca el zice toata ziua buna ziua de Basescu e foarte grav. Sa-ti mai zic de ce e un handicapat care linge fundul sefilor? Pana acum era addicted Antonescu. De cand Antonescu nu mai e cu USL, a inceput sa dea si in Antonescu toata ziua. Chiar asa, multe probleme personale au avut ei de s-au certat? Sau doar sluga a fost directionata in alta parte? Nu m-am uitat niciodata la el, doar foarte rar cand trec printre programe si vad ca se agita ca un caine in cotet.

Link to comment
Share on other sites

@SynTAX unde-s multi prostia creste :) Uita-te putin pe facebookul lui. Are asa: babe, tractoristi, tarusi, manelisti, fufe, fufe, fufe, babe, tarusi, babe, fufe. Un coi belit se lua de un "v-a" scris in loc de va. De typo ati auzit mai fomistilor? E un text scris in 3 minute pe picior de plecare.

Ma pis pe fanii Mircea Badea. Mi-e scarba ca mai exista asemenea specimene in 2014. Oi muritoare de foame care dau vina pe un singur om pentru ca sunt niste esecuri ale societatii. Visati numai basisti. Ma pis pe voi.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Asta doar daca ai creierul atrofiat, da. Se considera ca razi 5 zile. Daca stai sa te gandesti ca el zice toata ziua buna ziua de Basescu e foarte grav. Sa-ti mai zic de ce e un handicapat care linge fundul sefilor? Pana acum era addicted Antonescu. De cand Antonescu nu mai e cu USL, a inceput sa dea si in Antonescu toata ziua. Chiar asa, multe probleme personale au avut ei de s-au certat? Sau doar sluga a fost directionata in alta parte? Nu m-am uitat niciodata la el, doar foarte rar cand trec printre programe si vad ca se agita ca un caine in cotet.

Nu ma refeream la momentele in care vorbeste de politica si pupa in c*r ci de momentele in care se lamenteaza si povesteste ce i s-a intamplat in X loc si Y moment.

Nu sunt in nici un caz fan M.B, dar de ce sa nu recunosc, cand e amuzant, e amuzant.

Ca se crede superior si are o atitudine de fatada anti-basista, e evident. Insa multi romani il vad ca pe un zeu crezand ca vezi doamne uite cat adevar spune si ca "Jos Basescu'n sus Jos Basescu'n jos" cand de fapt e clar ca e doar un pupincurist angajat.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
@SynTAX unde-s multi prostia creste :) Uita-te putin pe facebookul lui. Are asa: babe, tractoristi, tarusi, manelisti, fufe, fufe, fufe, babe, tarusi, babe, fufe. Un coi belit se lua de un "v-a" scris in loc de va. De typo ati auzit mai fomistilor? E un text scris in 3 minute pe picior de plecare.

Ma pis pe fanii Mircea Badea. Mi-e scarba ca mai exista asemenea specimene in 2014. Oi muritoare de foame care dau vina pe un singur om pentru ca sunt niste esecuri ale societatii. Visati numai basisti. Ma pis pe voi.

Mi-am adus aminte de o chestie, ca sa completez spusele mele de mai sus referitoare la sclav si sluga. Acum ceva timp(chiar am urmarit secventa) spunea ceva cum ca trebuie sa fii retardat sa fii fan al fotbalului in Romania, sa sustii sportul asta. Nu acum cateva luni sclavul a fost "jurnalist sportiv pe National Arena?". Asta spune totul. Un om fara principii este un om de cacat.

Link to comment
Share on other sites

Greseala cea mai comuna in ceea ce-l priveste pe MB consta exact in a crede ca ar avea opinii anti-basiste sau pro...reptiliene. NU are opinii.Nu crede.Nu gandeste. El stie doar sa improaste cu rahat. I se da directia si incepe sa improaste. Spineless.Daca maine Voiculescu ajunge la un acord cu Basescu,Ponta devine Viorel pentru MB si cei care-l ataca pe Basescu niste prosti. Din pacate sunt multi,poate prea multi prosti in tara asta care nu pot sa vada atata lucru si se uita in continuare in gura lui.

Edited by Jannes
Link to comment
Share on other sites

Nu Mircea Badea e problema aici. Problema reala sunt hoardele de taranpeti care il cred pe cuvant. Oamenii cu iq-ul unei capre lovite de tir care au drept de vot. Ce rost are sa dezbatem noi tot cacatul asta? Mai da-i in cacat pe toti ca dupa ce scapa de Basescu o sa vezi cum or sa schimbe taberele cand incep sa se intample din nou cacaturile din regimul Nastase. Ca asa sunt oile, infidele.

Link to comment
Share on other sites

Maimuta spumega pe pagina lui de facebook :)))

Fanii lui retarzi asemeni.

Asa ceva...

Bravo baieti , omorati ( virtual binenteles ) slugoiul si pupinvoicuristul.

Sa nu va mirati daca RST va fi etichetat diseara la " In gura masii " drept forum basist .:)))

miting-plesu-3-octav-ganea.jpg?height=448&width=604

Edited by kukipuki
Link to comment
Share on other sites

Stiti ca Badea s-a gandit ca daca pune link catre noi or sa intre hoardele de taranpeti sa ne injure? Maimutico aici nu e blog. Pentru a posta trebuie sa te inregistrezi. Publicul tau nu stie sa dea register ori pentru ca e inapt, ori pentru ca s-a nascut pe vremea lui Stefan cel Mare.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

"Petri Bolos bine ca ar trebui gasit inbecilul care a scris si "sanctionat" ca atare e una dar sa stai in spatele anonimatului aruncand abjectii e odios..."

Cate unii sunt atat de cretini, atat de handicapati incat nici in 2014 nu sunt capabili mintal sa treaca peste partea cu smardoiala si bataie.

Link to comment
Share on other sites

Meh... va plictisiti rau. Daca nu iti place ceva, ignora-l. Cui ii pasa cine pe cine mai pupa in cur, si cu cata ardoare. Sau ca vreun maimutoi de la TV nu are idee despre termeni tehnici. Sau ca vreun taranoi ce pute a balega ii da like.

Link to comment
Share on other sites

Meh... va plictisiti rau. Daca nu iti place ceva, ignora-l. Cui ii pasa cine pe cine mai pupa in cur, si cu cata ardoare. Sau ca vreun maimutoi de la TV nu are idee despre termeni tehnici. Sau ca vreun taranoi ce pute a balega ii da like.

Spre deosebire te tine, unora le pasa ce se intampla cu tara asta.

Link to comment
Share on other sites

Spre deosebire te tine, unora le pasa ce se intampla cu tara asta.

Mda, poate. Si, ia spune, a inceput sa-ti mearga mai bine in ultimele zile? Ca nu inteleg cum treaba asta "ajuta tara". E masura de dreapta sau de stanga? Lamureste-ma, te rog.

Uite, Nemessis recunoaste, a facut-o "for the lulz" cum s-ar spune, si pot sa inteleg, de-aia am si zis ca se plictisesc ;) Dar asa, sa mai dam un like sa mai salvam tara... e cam aiurea. Parerea me.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...