Jump to content
Nemessis

[RST] Bate-ti p**a de un maimutoi. Azi Mircea Badea

Recommended Posts

Solu?ie pe scurt: Admite în parte cererea. Oblig? în solidar pârâ?ii 
S.C. Logo 77 Logic S.R.L. ?i Andrei Man?og la plata c?tre reclamanta
Oana Stancu a sumei de 30.000 lei, cu titlu de daune morale, pentru publicarea articolului
"M? ofer s-o fut pe Oana Stancu ?i s?-l bat pe Mircea Badea".

Dosar nr. 40751/3/2012 Tribunalul BUCURE?TI | Lege5 Online

=)))

Link to comment
Share on other sites

Adminul forumului ala nu e basist, e doar un frustrat fara loc de munca. Unu care nu are ce face si la 40 de ani sta si o freaca la calculator. Numele lui e Nemesis pe forumul respectiv. Un ratat batran, fara succes la femei, care se ascunde sub un nume pe un forum. Asta e marea lui realizare. Nemesis, un labagiu batran...

Cat de pe langa sunt astia :))

Link to comment
Share on other sites

imi pare rau dar gasesc inutil sa mi consum energia pe un individ ca cel mentionat in topic.

pe de alta parte sunt de acord cu toti de aici ca respectivul este mult mai mult decat nociv pentru (si asa destul de subtire) mentalitea romanului de rand.

Link to comment
Share on other sites

"Am glumit, ne-am distrat, am facut show, dar ma gandesc ca domnul Chioristian Tudchior Popescu are ocazia sa fie penibil grav daca va comenta cu seriozitate "relevanta fenomenului DEMITE".

Au aflat pana si curcile ca "votul" a fost influentat major de niste hacherasi trogloditi si murichiori de foame.

Dar, poate voi avea in seara noi motive sa rad major."

Sursa.

Care il calcati cu X6-le? Sa vada ca nu suntem "trogloditi" si "murichiori de foame".

Link to comment
Share on other sites

Mircea Badea chiar el shared a link.

12 hours ago

Dupa cum spuneam si aseara, cu detalii, prostovanii astia basisti de la Gandul au fost pacaliti de niste cocardei, tot basisti, murichiori de foame, priceputi la scamatorii ieftine pe net.

Cocardeii insa o injura abject pe Oana Stancu, asa ca ii vom gasi pe cocardeii basisti si le vom face pe curvele care i-au cacat sa regrete ca nu le-a lovit tirul pe centura inainte sa-i cace.

https://rstforums.com/forum/82812-bate-ti-p-de-un-maimutoi-azi-mircea-badea.rst

Au aparut multe injurii din partea ratatului asta si a altora care il sustin pe Badea, maimuta zburatoare, ar trebui pedepsiti !!! Au adus injurii asupra unei intregi comunitati si nu mi se pare normal sa ne faca in toate felurile .

https://www.facebook.com/pages/Mircea-Badea-chiar-el/339817559450850

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...