Jump to content
Nemessis

[RST] Bate-ti p**a de un maimutoi. Azi Mircea Badea

Recommended Posts

Breaking news:mircea badEA se antreneaza pt confruntarea cu nemessis:

image.jpg

Antrenamentele lui sunt deosebit de complexe,combinand tehnici orientale cu cele anale:

image.jpg

Poreclit si mrs. coileone,mircea apara onoarea FAMILIEI:

image.jpg

Pregatirea psihologica este cea mai importanta:

image.jpg

Eu sunt mafiot prin modul meu de-a ma comporta.Asa antrenamente nu poate face toti sarachii:

image.jpg

Aceasta poza e mina de aur in validarea pe site-uri de gay:

image.jpg

Finalul povestii dintre baietii dp rst si badea:

image.jpg

Ce poate sa zica o maimuta urlatoare despre un om ca Andrei Plesu?Da,ati ghicit,ca e basist.Cum dracu sa critici un om pentru care ii trebuie dictionarul ca sa inteleaga macar prefata unei carti de-a lui?

Link to comment
Share on other sites

Asa de final: daca esti iubitor de antene stai linistit. Si eu voi vota pentru PSD. Stii de ce? Ca sa imi bat pula de voi ca o sa muriti de foame si nu o sa mai aveti pe cine sa dati vina. Cersetorilor!

Pana acum e 4-0 sau 5-0 pentru noi spagatila. Astea sunt doar chestiile notabile, dar nu au fost singurele. Tu stii ca am fost implicati doar in treaba asta cu voturile si cu "inchiderea" emisiunii tale. Dar au mai fost in trecut si alte mici sau mari farse nerevendicate la care ai turbat neputincios. O sa ma amuz cand voi sta iar langa tine si vom schimba replici de bun simt si habar nu vei avea ca eu sunt ala care isi bate joc de tine pe internet. A da. Uitasem sa iti spun. Ne cunoastem. Personal. Si ne vedem mai des decat ai putea crede. Culmea e ca ne intelegem chiar bine asa "de ochii lumii" si avem ceva prieteni comuni.

P.S. - tot ce facem ca sa ii dam lui MB peste nas este 100% legal. Sunt simple farse ce pot fi puse in practica de orice persoana cu minime cunostinte despre cum functioneaza internetul.

Topic inchis. Pana la runda urmatoare. Gen :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...