Jump to content
ROBERT000

Buna seara,

Recommended Posts

Eu sunt ROBERT000,nickname folosit de foarte mult timp pe alte comunitati pe care nu le mai numesc,nefiind importante, nume real Robert,sunt din Bucuresti capitala Romaniei si ma aflu aici pentru a invata de la voi tot ceea ce nu cunosc momentan sau stiu partial,dar sper ca ma veti indruma si ajuta in tot ceea ce inseamna lumea IT.

Multumesc anticipat si va doresc o seara cat mai buna.

Edited by ROBERT000
Link to comment
Share on other sites

Salutare,

Te rugam nu te lasa intimidat de mesajele rautacioase (uneori chiar agresive) pe care probabil le vei primi la inceput. Toti am trecut prin asta.

Bine ai venit. :-)

Nimeni nu ma poate intimida indiferent de ofensele pe care le-as primii,pentru ca nu ma prea intereseaza.

Bine te-am gasit ,multumesc totodata pentru avertisment si sunt sigur ca ma voi simtii bine aici;).

Link to comment
Share on other sites

Mureai prost ca noi stiam!

On: Imi cer scuze staff-ului pentru ca fac offtopic dar nu ma pot abtine!

OFF : Bai raton constipat ce tot comentezi aiurea la fiecare cuvant pe care il scriu ? Te

simti "penetrat" de vorbele mele sau ce?Deci draga Durex sau cum te numesti eu zic sa nu mai intri pe RST ca nu e de tine , apuca-te de metin , cur-spurcat(cs) si alte rahaturi !

Edited by SickSpawn
Link to comment
Share on other sites

On: Imi cer scuze staff-ului pentru ca fac offtopic dar nu ma pot abtine!

OFF : Bai raton constipat ce tot comentezi aiurea la fiecare cuvant pe care il scriu ? Te

simti "penetrat" de vorbele mele sau ce?Deci draga Durex sau cum te numesti eu zic sa nu mai intri pe RST ca nu e de tine , apuca-te de metin , cur-spurcat(cs) si alte rahaturi !

In sfarsit ma simnt si eu bine si vine cineva sa imi strice dispozitia , nu stiu daca ai observat dar imi argumentez fiecare vorba care o scot pe gura , si ma gandesc la ea de 10 ori inainte , ceea ce in cazul tau nu este nevoie sa ma fi gandit prea mult deoarece se vede clar ce fel de persoana esti tu.

Daca vii pe privat si ma injuri nu rezolvi nimic , totul este sa fii pe bune pe cel care este pe bune cu tine !

Te-ai enervat ca ti-am dat replay la o chestie unde te-ai demigrat tu singur in ochii mei cel putin , te-ai luat de bietul baiat degeaba , el s-a prezentat nu stiu daca este dreptul vostru sa va luati de el ... de ce ati faceo ? in fine nu mai comentez absolut nimic deoarece mereu cand vad asemenea oameni ma doare burta ! si nu ca sunt constipat cum spuneai tu , si nu ca sunt "raton" doar ca sunt socat de comportamentul vostru si cum puteti voi sa ganditi o problema injurand si "urand" toata lumea nu este cea mai buna obtiune pe care o puteai aborda.

Mediteaza la ce ti-am scris eu aici si ai sa observi ca nu sunt asa de "raton" cum spuneai tu

Link to comment
Share on other sites

OFF: In sfarsit ma simt si eu bine si vine cineva sa imi strice dispozitia, nu stiu daca ai observat dar imi argumentez fiecare vorba care o scot pe gura, si ma gandesc la ea de 10 ori inainte, ceea ce in cazul tau nu este nevoie sa ma fi gandit prea mult deoarece se vede clar ce fel de persoana esti tu.

Daca vii pe privat si ma injuri nu rezolvi nimic, totul este sa fii pe bune cu cel care este pe bune cu tine!

Te-ai enervat ca ti-am dat reply la o chestie unde te-ai denigrat tu singur in ochii mei cel putin, te-ai luat de bietul baiat degeaba, el s-a prezentat nu stiu daca este dreptul tau sa te iei de el... De ce ai face-o ? In fine nu mai comentez absolut nimic deoarece mereu cand vad asemenea oameni ma doare burta! Si nu ca sunt constipat cum spuneai tu, si nu ca sunt "raton" doar ca sunt socat de comportamentul tau si cum poti tu sa gandesti o problema injurand si "urand" toata lumea nu este cea mai buna optiune pe care o puteai aborda.

Mediteaza la ce ti-am scris eu aici si ai sa observi ca nu sunt asa de "raton" cum spuneai tu.

ON: Bine ai venit si tine-te bine!

Link to comment
Share on other sites

OFF: In sfarsit ma simt si eu bine si vine cineva sa imi strice dispozitia, nu stiu daca ai observat dar imi argumentez fiecare vorba care o scot pe gura, si ma gandesc la ea de 10 ori inainte, ceea ce in cazul tau nu este nevoie sa ma fi gandit prea mult deoarece se vede clar ce fel de persoana esti tu.

Daca vii pe privat si ma injuri nu rezolvi nimic, totul este sa fii pe bune cu cel care este pe bune cu tine!

Te-ai enervat ca ti-am dat reply la o chestie unde te-ai denigrat tu singur in ochii mei cel putin, te-ai luat de bietul baiat degeaba, el s-a prezentat nu stiu daca este dreptul tau sa te iei de el... De ce ai face-o ? In fine nu mai comentez absolut nimic deoarece mereu cand vad asemenea oameni ma doare burta! Si nu ca sunt constipat cum spuneai tu, si nu ca sunt "raton" doar ca sunt socat de comportamentul tau si cum poti tu sa gandesti o problema injurand si "urand" toata lumea nu este cea mai buna optiune pe care o puteai aborda.

Mediteaza la ce ti-am scris eu aici si ai sa observi ca nu sunt asa de "raton" cum spuneai tu.

ON: Bine ai venit si tine-te bine!

? Ti cumva cu steaua ?

Bine ai veit !

Link to comment
Share on other sites

OFF: In sfarsit ma simt si eu bine si vine cineva sa imi strice dispozitia, nu stiu daca ai observat dar imi argumentez fiecare vorba care o scot pe gura, si ma gandesc la ea de 10 ori inainte, ceea ce in cazul tau nu este nevoie sa ma fi gandit prea mult deoarece se vede clar ce fel de persoana esti tu.

Daca vii pe privat si ma injuri nu rezolvi nimic, totul este sa fii pe bune cu cel care este pe bune cu tine!

Te-ai enervat ca ti-am dat reply la o chestie unde te-ai denigrat tu singur in ochii mei cel putin, te-ai luat de bietul baiat degeaba, el s-a prezentat nu stiu daca este dreptul tau sa te iei de el... De ce ai face-o ? In fine nu mai comentez absolut nimic deoarece mereu cand vad asemenea oameni ma doare burta! Si nu ca sunt constipat cum spuneai tu, si nu ca sunt "raton" doar ca sunt socat de comportamentul tau si cum poti tu sa gandesti o problema injurand si "urand" toata lumea nu este cea mai buna optiune pe care o puteai aborda.

Mediteaza la ce ti-am scris eu aici si ai sa observi ca nu sunt asa de "raton" cum spuneai tu.

ON: Bine ai venit si tine-te bine!

Nu ar fi mai bine sa iti vezi tu de ale tale pana capeti vechime pe aici? Ban o luna ca sa iti inveti locul.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...