Jump to content
Nemessis

Ajutati-l pe Badea [raid]

Recommended Posts

Omul ma cauta sa ma bata pentru:

https://rstforums.com/forum/82812-bate-ti-p-de-un-maimutoi-azi-mircea-badea.rst#post533721

Este atat de nasol pentru mine incat o sa ma bag sub plapumioara sa plang ca un Antenist dupa ce a pierdut Geoana alegerile. Am o idee. Hai sa il ajutam cu totii pe Badea sa ma gaseasca.

Cine are 1 minut liber ca sa participe la o mica runda de dezinformare marca RST poate sa urmeze pasii de mai jos:

Ganditi-va la un "prieten imaginar". Sau prietena eventual. Sa nu facem discriminari.

Intrati pe https://www.facebook.com/pages/Mircea-Badea-chiar-el/339817559450850?hc_location=timeline

https://www.facebook.com/pages/Mircea-Badea-chiar-el/339817559450850?hc_location=timeline

Postati acolo orice detalii vreti despre "prietenul" vostru si spuneti ca este Nemessis de pe RST "ala care a falsificat voturile si a injurat-o pe Oana".

De preferat este sa comentati chiar la articolul lui Badea despre ultima noastra farsa. Si desigur comentati si la ultimul articol pe care il gasiti postat pe pagina lui de fb, ca sa fie vizibilitatea comentariilor voastre cat mai mare.

Sfaturi pentru a face comentariul cat mai credibil:

* Incercati sa dati cat mai multe detalii despre persoana in cauza (adresa, nr tel, facebook, ym etc).

* Folositi cuvantul "basist". E la moda printre ei.

* Injurati la greu hackerul basist care a facut o asemenea nemernicie.

* Ridicati in slavi atitudinea lui Badea si emisiunea lui.

Garantez 100% ca hoarda de taranpeti care se uita la antene vor citi comentariile voastre si vor incerca sa faca dreptate in numele maimuticii. Nu va faceti griji ca or sa isi dea seama comentatorii lui ca sunt prea multe comentarii de tipul asta. Sunt prosti. Nu isi vor da seama. Daca Badea cu maimutarelile lui reuseste sa-i manipuleze va dati seama cat de simplu va fi pentru noi.

Ca sa fie clar pentru toti: eu nu va sfatuiesc sub nici o forma sa postati datele reale ale cuiva (nr. de telefon, adresa, cont de fb, adresa de mail sau de ym). Ii puteti creea un deranj mare persoanei respective pentru ca turma lui Badea chiar pune mana si suna, trimite mailuri si mesaje cu injuraturi si amenintari etc. Sunt niste tarusi spalati pe creier si nu stiu cum sa verifice informatia, doar executa ordinele. Un stres atat de mare nici dusmanii vostri nu il merita pe cap. Sau...? :) Ganditi-va bine ce numere de telefon sau date personale postati.

Have fun. Dupa ce se incheie raidul o sa fac un hall of fame cu cele mai reusite comentarii credibile.

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e ca tu nu mai esti cu toate tiglele pe casa .Incepand de la treaba cu Valium si pana la ce debitezi in general pe aici . Spuneau baietii ca ai probleme de sanatate , dar din cate stiam , nu erau mentale .Altii ziceau ca nici macar nu esti tu ca ai zis ca nu revii pe aici si plm.Ai revenit se pare .Ai bagat copilul ala la puscarie ca asa ai vrut tu sa fii ´´corect´´ si acum debitezi tampenii in continuare. Ma intreb daca te mai supporta restul lumii ca sa mai ramai. O sa vii tu acum cu : BAN , Pa . MA doare undeva .Pa

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e ca tu nu mai esti cu toate tiglele pe casa .Incepand de la treaba cu Valium si pana la ce debitezi in general pe aici . Spuneau baietii ca ai probleme de sanatate , dar din cate stiam , nu erau mentale .Altii ziceau ca nici macar nu esti tu ca ai zis ca nu revii pe aici si plm.Ai revenit se pare .Ai bagat copilul ala la puscarie ca asa ai vrut tu sa fii ´´corect´´ si acum debitezi tampenii in continuare. Ma intreb daca te mai supporta restul lumii ca sa mai ramai. O sa vii tu acum cu : BAN , Pa . MA doare undeva .Pa

Iesi ma acasa fututi gatu ma-tii, cine rasa ma-tii a bagat copilu' ala in parnaie? singur s-a bagat, cu mana lui, el a facut prostiile alea nu altcineva.

Cum iti permiti tu cacat cu ochi sa iei apararea unui ratat care apeleaza la chestii imorale/ilegale si sa spui ca X sau Y l-a bagat in parnaie, fututi gatu ma-tii de cacat cu ochi.

Vezi-ti tu de onania ta si nu te mai baga unde nu-ti fierbe oala.

Link to comment
Share on other sites

Nu aveti cum sa IL gasiti pe Nemessis.

Pentru a veni in sprijinul (autoritatilor si al cocalarilor) cu pula mica, va ofer mai multe informatii despre Neme.

Nemesis este O FEMEIE. O zeita mai exact.

"Nemesis (grec. ???????, numit? ?i Rhamnusia) era, în mitologia greac?, zei?a r?zbun?rii care pedepse?te crimele, conservând ?i supraveghind ordinea ?i echilibrul în univers sub raportul moral, prin cânt?rirea riguroas? fericirii ?i nenorocirii umane." - https://ro.wikipedia.org/wiki/Nemesis

Link to comment
Share on other sites

Pana la urma nu inteleg de ce se ajunge la violenta? E parerea unor oameni despre el.. asa cum are si el o parere despre Basescu si altii... asa si unii oameni de aici au o parere proasta despre el.. de ce sa amenintam in public, si sa ajungem la acte violente ?

Inainte ma uitam la el ca`mi placea.. acuma il pupa prea mult in fund pe basescu.. cade basescu.. il ia pe noul presedinte.. am inceput sa apas NEXT pe telecomanda..

Daca nu ma insel asta se numeste instigare....

Si da vezi Badea stau pe langa IASI find me:))

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e ca tu nu mai esti cu toate tiglele pe casa .Incepand de la treaba cu Valium si pana la ce debitezi in general pe aici . Spuneau baietii ca ai probleme de sanatate , dar din cate stiam , nu erau mentale .Altii ziceau ca nici macar nu esti tu ca ai zis ca nu revii pe aici si plm.Ai revenit se pare .Ai bagat copilul ala la puscarie ca asa ai vrut tu sa fii ´´corect´´ si acum debitezi tampenii in continuare. Ma intreb daca te mai supporta restul lumii ca sa mai ramai. O sa vii tu acum cu : BAN , Pa . MA doare undeva .Pa

Logic ca ban. Cu cardingul cum mai merge?

Link to comment
Share on other sites

Citez: "C?t?lin Pop Ma mir ca mai exista RST, multi copii care copiaza sau fura scripturi. In rest doar vorba de ei.

acum 23 de ore · Îmi place"

Numai comentarii lasate de toti prostii care doar injura despre rst, infometati gen poponaru asta, care din profilul lui de facebook reiese ca este mare "hacker", sparge buci, dar nu stie ce vorbeste, cica fura scripturi.

Doar pupincuristi prosti la comentarii, care mai de care.

Link to comment
Share on other sites

tovarasi,exista contradictii in toata chestia asta.pe de o parte, inteligent ar fi nici macar sa nu l bagam in seama pe respectivul cap de pluta.pe de alta parte ar trebui pedepsit cumva sa inteleaga ca online ul te poate distruge fara sa poti misca un deget.

in esenta, parerea mea,cu cat ignori mai mult un ROMAN, cu atat el devine disperat sa ti atraga atentia sau sa demonstreze oricarui tampit care sta sa l asculte ca el este cel mai tare.

da l in cristosu mamii lui de cretin si vedeti va de treaba.energia consumata si pierduta definitiv contra unui disperat de viata ca mircea badea nu isi are rostul.pe cuvant.

ignorance is bliss

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
tovarasi,exista contradictii in toata chestia asta.pe de o parte, inteligent ar fi nici macar sa nu l bagam in seama pe respectivul cap de pluta.pe de alta parte ar trebui pedepsit cumva sa inteleaga ca online ul te poate distruge fara sa poti misca un deget.

in esenta, parerea mea,cu cat ignori mai mult un ROMAN, cu atat el devine disperat sa ti atraga atentia sau sa demonstreze oricarui tampit care sta sa l asculte ca el este cel mai tare.

da l in cristosu mamii lui de cretin si vedeti va de treaba.energia consumata si pierduta definitiv contra unui disperat de viata ca mircea badea nu isi are rostul.pe cuvant.

ignorance is bliss

Da. A fost ignorat timp de 8 ani si uite ce s-a ajuns. Sa arunce cu cacat in oricine vrea pula lui, sa se ia de cine vrea el. Cine mortii lui ste? Trebuie tarat putin prin mocirla ca sa vada ca si el poate fi futut in cur. Presedintele tarii, asa cum este el, nu trebuie sa fie batjocorit de un cacat cu ochi care a terminat mate-info si nu stie ce este un ip, un pop-up si de ce da eroare 404. In America sau Germania daca arunci cu cacat in presedinte esti dus la racoare pe viata, sa nu mai zic de Russia unde iti fute in cur 3 generatii viitoare. Cand unii ajung cu nasul pe sus, trebuie pusi putin la respect si apoi nu vor mai deschide gura niciodata. Vezi Becali, Adrian Nastase si multi anii.

Daca stiam XSS si alte tehnici, in viata lui nu-si mai vedea blogul ala de cacat up.

Link to comment
Share on other sites

SynTAX@

nu cred ca ai pierdut TU personal sau eu ceva prin faptul ca l ignoram pe unul cum e cretinul de badea.

totodata, nu da vina pe romani ca presedintele tarii nu ia act de faptul ca cineva il injura 24 din 24.ca nu se face nimic pentru a combate asemenea specimene, parerea mea, arata vulnerabilitatea presedentiei.arata ca si pe buna dreptate, merita injurata daca tot este atat de pasiva.si nu, pana la urma cred in libertatea cuvantului fiecarui individ.sa zica ce vrea sub ce orice forma doreste, daca incalca vreo lege sa fie pedepsit.daca.. exista lege in tara asta

Link to comment
Share on other sites

Da. A fost ignorat timp de 8 ani si uite ce s-a ajuns. Sa arunce cu cacat in oricine vrea pula lui, sa se ia de cine vrea el. Cine mortii lui ste? Trebuie tarat putin prin mocirla ca sa vada ca si el poate fi futut in cur. Presedintele tarii, asa cum este el, nu trebuie sa fie batjocorit de un cacat cu ochi care a terminat mate-info si nu stie ce este un ip, un pop-up si de ce da eroare 404. In America sau Germania daca arunci cu cacat in presedinte esti dus la racoare pe viata, sa nu mai zic de Russia unde iti fute in cur 3 generatii viitoare. Cand unii ajung cu nasul pe sus, trebuie pusi putin la respect si apoi nu vor mai deschide gura niciodata. Vezi Becali, Adrian Nastase si multi anii.

Daca stiam XSS si alte tehnici, in viata lui nu-si mai vedea blogul ala de cacat up.

* Daca stiai javascript nu xss.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
SynTAX@

nu cred ca ai pierdut TU personal sau eu ceva prin faptul ca l ignoram pe unul cum e cretinul de badea.

totodata, nu da vina pe romani ca presedintele tarii nu ia act de faptul ca cineva il injura 24 din 24.ca nu se face nimic pentru a combate asemenea specimene, parerea mea, arata vulnerabilitatea presedentiei.arata ca si pe buna dreptate, merita injurata daca tot este atat de pasiva.si nu, pana la urma cred in libertatea cuvantului fiecarui individ.sa zica ce vrea sub ce orice forma doreste, daca incalca vreo lege sa fie pedepsit.daca.. exista lege in tara asta

Probabil ca nu am pierdut acum. Daca i se inchidea gura cand trebuia era altceva, acum e prea tarziu. O sa vezi, ca astia de-i pupa el in cur zi de zi gen Ponta si Constantin o sa ajunga sa conduca Romania si implicit Badea va avea dreptul si voie sa faca ce vrea el. Daca nu a fost oprit cat timp a fost la putere cel in care arunca cu cacat, de ce s-ar opri acum cand are in spate camarazii lui?

Link to comment
Share on other sites

da ai dreptate .toti care au tras cu psd ul in ultimii 2 3 ani si au facut cumva "opozitie" au ajuns in structuri de conducere.

totodata realitatea inconjuratoarea ma face sa ti zic cu parere de rau ca nu se va schimba nimic.nu putem face nimic, suntem prea mici,prea demotivati,prea putini etc etc.nu vad nici o solutie exacta pentru ca sunt prea multi factori pe care trebuie sa i schimbi.intr o ecuatie cu 1000 de necunoscute .. de care dintre ele te apuci?

solutia de compromis exista.plecarea din tara.altfel cand esti inconjurat de atati cretini, intr un final vei ajunge unul din ei.100%

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
da ai dreptate .toti care au tras cu psd ul in ultimii 2 3 ani si au facut cumva "opozitie" au ajuns in structuri de conducere.

totodata realitatea inconjuratoarea ma face sa ti zic cu parere de rau ca nu se va schimba nimic.nu putem face nimic, suntem prea mici,prea demotivati,prea putini etc etc.nu vad nici o solutie exacta pentru ca sunt prea multi factori pe care trebuie sa i schimbi.intr o ecuatie cu 1000 de necunoscute .. de care dintre ele te apuci?

solutia de compromis exista.plecarea din tara.altfel cand esti inconjurat de atati cretini, intr un final vei ajunge unul din ei.100%

Problema nu e Badea. Problema suntem noi ca l-am lasat sa ajunga aici. Un b?iat din Sfântu Gheorghe care s-a pozat cu steagul României, de 15 martie, amenin?at pe Facebook. Sanci Kanyo: „Nu-l omorâ?i, vin acas? ?i vreau ?i eu s?-i dau" - Gandul Astia trebuiau gazati, ca pe vremea lui Hitler. Daca faci asa ceva in oricare tara din lume, esti batut pana la moarte. Aici tot noi suntem de vina, ca le dam voie sa fie sefi in tara noastra.

Link to comment
Share on other sites

ai cam sarit dintr un subiect in altul.eu cand vad cuvantul "facebook" instantaneu mi se activeaza clauza "brain defence".

facebook ul a fost a ajuns si va fi (scriu razand de diabolica mea minte care naste astfel de comparatii) un MIRC sau IRC network mai dezvoltat.poti pune poze,scrii ce vrei fara sa ti mai dea cine stie ce OP prin X ban,poti sa injuri sa ameninti pe oricine fara sa patesti nimic.. etc etc etc.daca ai trait perioada M/IRC intelegi.dar totul este virtual.vezi de treaba ca mesaje dastea pe facebook gasesti oriunde in lume.in prostia lui globala,omul considera facebook ul ceva vital in viata lui.cuvantul "virtual" nu a stagnat in creier.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...