Jump to content
Corex

Salut RST

Recommended Posts

Salutare RST , sunt corex si chiar daca sunt inregistrat de mai mult timp pe aici "nesimtit" fiind din fire am uitat sa ma prezint.

Numele meu il stiu decat prietenii deci nu cred ca ar avea rost sa il fac si public.

Pasionat de informatica de cam 2 ani , pus pe treaba de cam 4 luni nu pot sa spun ca sunt prea stralucit in acest domeniu dar evoluez pe zi ce trece.

Am mai avut un cont inainte pe aici dar am fost banat mai bine sa nu stiti cine am fost :)

Am intrat pe aceasta comunitate din sete de informatii si stiind ca aici este un mediu a programatorilor acesta este si visul meu daca ii pot spune asa sa fiu cel mai bun programator din viata mea

Pe principiu daca vad pe cineva mai bun ca mine sa il depasesc (sunt luptator din fire)

De obicei sunt tacut , nu vorbesc mult si prost cum fac altii pe aici (cel putin din cati am cunoscut.)

Imi displac oamenii care imi trimit pm-uri gen (cum se face sql injection) stau si ii explic cu ce se mananca dupa care primesc pm (imi faci tu syntaxa te rog ca mie nu imi iese)

Imi plac oamenii care sunt pusi pe treaba si ce nu stiu invata singuri (daca iti dai interesul in ceva o sa reusesti)

Imi displac oamenii care injura mult (credeti ca rezolvati ceva daca injurati?)

Dar imi plac oamenii care sunt calculati si respecta pe cei care iau respectat

Nu imi plac oamenii care spun ca sunt hackeri

Imi plac oamenii care demonstreaza acest lucru

Nu imi plac oamenii

Imi doar femeile

Bine v-am gasit

Edited by Corex
Link to comment
Share on other sites

Am intrat pe aceasta comunitate din sete de informatii si stiind ca aici este un mediu a programatorilor acesta este si visul meu daca ii pot spune asa sa fiu cel mai bun programator din viata mea

sunt multi programatori in viata ta? in general programatorii ar trebui sa aiba o logica dezvoltata, stiai?

On : salut

Link to comment
Share on other sites

Te lauzi intr-un stil retardat de parca ai impresia ca nimeni nu-si da seama de ce incerci sa faci.

...

Nu, iti plac aia care doar se cred.

"Nu imi plac decat..." sau "Imi plac doar...". Nu mai vorbi precum tiganii.

---

Hai sa te aduc un pic cu picoarele pe pamant, Shelo. Esti un nimeni, ai fost un nimeni si, in ritmul asta, vei fi un nimeni. Pune mana si invata ceva, citeste o carte pe orice subiect, doar ca sa mai capeti cunostinte de orice fel, si cel mai probabil iti vei schimba si mentalitatea. In momentul asta esti un copil laudaros care are impresia ca stie ceva cand nu stie nimic. Trei piese dintr-un puzzle de o mie te fac sa pari inteligent in fata a cinci oameni, daca asta e scopul tau, sa fii inteligent in ochii celor mai idioti ca tine, ti l-ai indeplinit deja si te poti si opri, eventual sa mergi sa-ti faci si tu forumul tau. Daca vrei sa devii serios, termina cu laudele astea de cacat si cu foamea de atentie "by any means".

Se pare ca gresesti ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...