Jump to content
Shadow86

Buna ziua natiune....

Recommended Posts

Nici nush cu ce sa incep....dar incep cu inceputu...adika un asl pls.....Remus, 28 , tm.

Am auzit de voi de ceva vreme....cautam pe net ceva program de hackuiala :D...si am dat un click din greseala (noroc) si am aterizat pe aici. Cu programarea nu o am....am chiulit la toate laboratoarele de programare din facultate ( regret ) si daca va vine sa credeti la prmul examen profu m-a cazut cu nota 4,99 . A fost un examen pe calculator cu intrebari si atata mi-a iesit nota. Binentales ca m-a cazut dupa mii de rugaminti si am fost sa dau again in sesiunea urmatoare :)) .

Momentan lucrez ca Tehinician IT la o firma adika o ciorba de admin de retea , depanari soft/hard , cablari , introducere in baza de date , modificari poze pt relclama, instalari de soft...etc.

Mi-am facut cont aici pt ca aveam nevoie de ajutorul vostru ( si inca am dar n-am 10 posturi se pare sa il pot cere ) .....si cand l-am cerut se pare ca m-am ales si cu un punct de amenda :( , asta e .

Wekend placut tuturor \M/\:d/ .

Link to comment
Share on other sites

noob question..... de ce sunt asa de multe si stricte regurile ??? pana la urma e un forum.....adika discutii libere....pareri proprii.....etc... Mi se par cam multe reguli :) si din cate am citit se aplica....adika nu se prea inchid ochii. Nu merge cu mita pe aici ..

Link to comment
Share on other sites

noob question..... de ce sunt asa de multe si stricte regurile ??? pana la urma e un forum.....adika discutii libere....pareri proprii.....etc... Mi se par cam multe reguli :) si din cate am citit se aplica....adika nu se prea inchid ochii. Nu merge cu mita pe aici ..

Pai din seria forumurilor serioase si pentru ca asa trebuie? RST nu e orice fel de forum, e un forum pe care se discuta sau cel putin ar trebui lucruri serioase, in special legate de IT, care e o stiinta exacta, care nu prea permite flaming-ul. Sau.. cine il face, e mult prea prost pentru a intelege ca o face.

Link to comment
Share on other sites

Bun venit!Daca nu ar fi regulile s-ar crea un haos imens,opinia,punctul de vedere sau orice propozitie ,pentru a fi inteleasa mai bine, e scrisa in propozitii,fraze sau chiar fragmente fara majuscule pentru a fi intelese mai bine.Arunca o geana peste linkul din semnatura.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...