Jump to content
Nicotin

Cumpar pagini de facebook

Recommended Posts

@Nicotin

1.Ce nisa cauti ?

2.Ce fanii preferi,femei,barbati,copii,batrani,etc. ?

3.Pagini cu o anumita acitivtate sau nu conteaza ?

Iti pot oferi eu pagini mari cu 7 euro pe mia de fani :).

Bafta !!

EDIT: Daca nu ai bani si vrei sa o arzi aici sa cumperi 100.000 de fani cu 10 euro sa nu ma contactezi :)

Link to comment
Share on other sites

Mazaboy m in primul rand banii am , 2 Bineinteles ca , reach-ul pagini conteaza , decat sa cumpar cu 7 euro 1k like-uri prefer sa cumpar cu 3 euro 1k like-uri aduse de la ic :) , am cumparat pana acum woow365 , poze haioase , suflet pierdut , imi place viata ce insumeaza aproximativ 400k like-uri toate, la pretul de 600 de euro toate. asa ca fugi fugi fugi fugi repede ca ti-se raceste grisul si visele de a face avere din vanzarea de pagini facebook ti-sa naruit

Link to comment
Share on other sites

Mazaboy m in primul rand banii am , 2 Bineinteles ca , reach-ul pagini conteaza , decat sa cumpar cu 7 euro 1k like-uri prefer sa cumpar cu 3 euro 1k like-uri aduse de la ic :) , am cumparat pana acum woow365 , poze haioase , suflet pierdut , imi place viata ce insumeaza aproximativ 400k like-uri toate, la pretul de 600 de euro toate. asa ca fugi fugi fugi fugi repede ca ti-se raceste grisul si visele de a face avere din vanzarea de pagini facebook ti-sa naruit

Vezi cum vorbesti pretenas :)

Link to comment
Share on other sites

salut am un cont cu cateva mii de prieteni (3-4mii) cont activ , nu furat , cu prieteni care dau like si care sunt activi (in max 1 saptm o sa ajunga la 5mii de prieteni )

cont activ , cu poze si commenturi zilnice , 100-200 de cereri pe zi

se vinde contul + email + posibilitatea de a schimba numarul de telefon cu care este confirmat

daca esti interesat fa o oferta

multumesc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...