Jump to content
bubbles

LotoStats.ro - statistici pentru cele mai populare loterii

Recommended Posts

https://lotostats.ro/ este un site nou, care ofer? o statistic? complet? ?i un istoric complet al numerelor extrase în cadrul celor mai populare loterii, Multi Polonia 1&2, Win For Life, Keno Letonia, etc.

O statistic? ?i un istoric real time, care arat? nu numai num?rul de apari?ii al unui num?r, ci ?i remiz? actual?, remiz? maxim?, media de apari?ie, interval de apari?ii.

?i pute?i face asta nu numai pentru un num?r, ci pentru orice combina?ie de 2, 3, 4, 5 numere, fie c? este o loterie cu 80 de numere, fie c? este o loterie cu 5 sau cu 10 numere.

Nu exist? grafice greu de în?eles sau de citit, exist? doar un num?r sau combina?ii de numere ?i istoria lor complet?, fie c? sunt din cadrul unei loterii cu extrageri s?pt?mânale, fie c? sunt extrageri la fiecare ora.

O simpl? ap?sare de buton ?i rezultatele vor ap?rea instantaneu, indiferent c? alege?i s? c?uta?i un singur num?r sau c?uta?i o combina?ie complex? de 5 numere din sute de extrageri.

Pe lâng? toate aceste statistici ?i istorice, pute?i adauga pronosticuri pentru toate loteriile, pute?i vizualiza pronosticurile celorlal?i utilizatori al?turi de cele mai pronosticate numere, ave?i la îndemân? tabele automate cu cele mai populare sisteme de pariere, în care doar introduce?i cota, iar cheltuielile ?i câ?tigul dumneavoastr? vor fi afi?ate automat.

Edited by aelius
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@B7ackAnge7z

Am cautat foarte mult un serviciu care sa-ti ofere macar o parte din ceea ce ofera LotoStats.ro, iar spre surprinderea mea nu am gasit.

Iar daca te uitai mai bine la prezentarea site-ului, ai fi vazut ca eu nu ofer metode de a castiga milioane la loterii, eu pur si simplu ofer statistici.

Link to comment
Share on other sites

@B7ackAnge7zIar daca te uitai mai bine la prezentarea site-ului, ai fi vazut ca eu nu ofer metode de a castiga milioane la loterii, eu pur si simplu ofer statistici.

Corect, tu nu oferi metode de a câ?tiga, ci vinzi aer. Problema e c? sunt foarte pu?ini cei care în?eleg acest lucru, iar tu dore?ti s? faci bani pe spatele lor. Nu m? în?elege gre?it, dar statisticile loto te ajut? s? câ?tigi, exact cum te-ar ajuta /dev/random (sau ceva de genul) s? ghice?ti un num?r.

Link to comment
Share on other sites

"Mul?i afirm? c? pentru a câ?tig? la o loterie ai nevoie de noroc pur, c? trebuie s? ai inspira?ie când alegi numerele, c? ?ine de destin ?i tot a?a.

Cei ce afirma asta, f?r? s? î?i dea seama de fapt, se refer? la probabilit??i ?i ?anse matematice."

@B7ackAnge7z - sunt extraordinar de multi care joaca la loterii dupa proprile statistici facute pe hartii, etc.

Am inceput sa lucrez la aceasta platforma dupa ce m-au contactat mai multe persoane sa le fac scripturi pentru statistici.

Sunt jucatori experimentati care mi-au lasat feedback pentru platforma.

Andrei - jucator Win for life (10/20)

"Multa lume nu realizeaza importanta unei statistici si al unui istoric complet pentru numere individuale. Sunt un jucator cu experienta si stiu exact ce spun. Faptul ca ai aceleasi statistici si istorice pentru combinatii de numere, istoric intervale de aparitie, pe decade, pe terminatii, este ceva unic. Excelent Lotostats, si numai bine!"

Robert - jucator Multi Polonia 1 & 2 (20/80)

"O idee excelenta realizata excelent. Pariez de cativa ani la loterii si pot sa spun ca aici chiar am gasit tot ce am nevoie. Simplu, eficient si este primul site in care am vazut motor de cautare pentru combinatii de numere si nu numai, statistici pentru terminatii si decade. Super! Bravo si tot asa!"

Oare atat de naivi sa fie incat sa plateasca 3 euro pentru aer ?

Link to comment
Share on other sites

@bubbles,

În primul rând, dup? umila mea opinie, feedback-ul pare s? fie f?cut „la comand?” sau, mai mult ca sigur, scris de tine. ?i chiar de nu am dovezi s? demonstrez asta, r?mân sceptic, deoarece câteva fraze de la persoane inexistente nu ofer? nici un gram de încredere (mai ales când ?tiu cum se creeaz? filmule?ele video cu persoane ce laud? produsele cuiva).

Apoi, ce ?ine de matematic? — cu ceva timp în urm?, împreun? cu o persoan? ce e prieten bun cu teoria probabilit??ilor (?i cam tot ce ?ine de matematic? superioar?), am analizat GB de statistici loto, am creat formule ?i func?ii, monitorizând luni în ?ir rezultatele loto. Am generat mii de combina?ii folosind datele de la ultimele extrageri (începând cu intervalul de 1 zi ?i terminând cu câ?iva ani) în speran?a de g?si m?car ceva. ?i chiar dac? am fi cump?rat câteva sute de bilete generate dup? anumite formule, ?ansa de a ghici 4 (nemaivorbind de 5) numere din 45 era foarte mic?.

De?i, ambii ?tiam din start c? o s? pierdem timpul în zadar, ne-am distrat de minune (mai ales atunci, când de câteva ori ghicisem Jackpotul). ?i da, s? nu uit?m de factorul uman — nimeni nu-?i va permite s? câ?tigi Jackpotul, dac? nu se va dori aceasta.

Link to comment
Share on other sites

Nu ca ar fi treaba mea sa ma bag dar amandoi aveti dreptate , ai nevoie de statistici pentru a alege un numar potrivit , in plus aici intervine si factorul moral,iti aduce o siguranta in a alege un numar mai mare decat vechea metoda cu "inchide ochii si trage un numar" , dar mai multa nevoie ai de noroc ... Din ce vad a lucrat destul de mult sa creeze acest website, il felicit cat despre pret nu cere mult 3 euro pe luna.Cred ca ma voi abona sper ca pretul sa fie constant.

Edited by Fr3zy94
Link to comment
Share on other sites

Designul siteului destul de clean, mi-a placut.. fie ca feedbackul este fake sau nu impresia mea este ca omul nu abuzeaza de lume prostindu-i ca vor castiga sau ceva de genul asta. Pentru efortul depus eu zic ca siteul isi merita $ pur si simplu pentru acest serviciu/"indexare". ( Dupa experienta mea in jocul la loterie, mizez totusi pe random pentru castiguri :)) )

Link to comment
Share on other sites

Designul siteului destul de clean, mi-a placut.. fie ca feedbackul este fake sau nu impresia mea este ca omul nu abuzeaza de lume prostindu-i ca vor castiga sau ceva de genul asta. Pentru efortul depus eu zic ca siteul isi merita $ pur si simplu pentru acest serviciu/"indexare". ( Dupa experienta mea in jocul la loterie, mizez totusi pe random pentru castiguri :)) )

Tu ?i-ai f?cut cont doar pentru a ne spune asta?

430058300.jpg

bubbles, câ?i clien?i ai? aproximativ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...