Jump to content
Fr3zy94

Salut RST Forums

Recommended Posts

Salut, Nick-ul meu in mediul virtual este Fr3zy94 ,am 19 ani sunt din Bucuresti.Cel mai mare hobby este Metin-ul , am inceput ca orce jucator de metin cu hack-uri , apoi la fel ca orce jucator de metin am inceput sa sparg jucatori in incercarea de a evolua am inceput sa tintesc spre Administratori apoi cand m-am luminat,mi-am dat seama ca e mult mai bine sa spargi toata baza de date.In mediul virtual nu am facut nimic notabil decat in Metin nu intru in detalii pentru ca majoritatea dintre utilizatori din aceasta comunitate considera jocul o pierdere de timp.Am venit pe RST pentru a-mi impartasi din cunostiinte si pentru a absorbe cat mai multe noi cunostiinte.

Link to comment
Share on other sites

Salut, Nick-ul meu in mediul virtual este Fr3zy94 ,am 19 ani sunt din Bucuresti.Cel mai mare hobby este Metin-ul , am inceput ca orce jucator de metin cu hack-uri , apoi la fel ca orce jucator de metin am inceput sa sparg jucatori in incercarea de a evolua am inceput sa tintesc spre Administratori apoi cand m-am luminat,mi-am dat seama ca e mult mai bine sa spargi toata baza de date.In mediul virtual nu am facut nimic notabil decat in Metin nu intru in detalii pentru ca majoritatea dintre utilizatori din aceasta comunitate considera jocul o pierdere de timp.Am venit pe RST pentru a-mi impartasi din cunostiinte si pentru a absorbe cat mai multe noi cunostiinte.

Salutare! Comunitatea RST nu prea are "la suflet" jucatorii de Metin si alte jocuri idioate, care nu te ajuta decat sa iti pierzi timpul. Daca ai cuostinte de programare sau orice altceva legat de IT, asteptam cu interes proiectele si realizarile tale. Nu uita sa treci pe la regulament.

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit tovarase, Nu are importanta ce iti place si ce nu eu inca ma joc ( red alert 2 ) Doar ca atentie aici daca ai venit sa inveti hack ar fi bine sa iesi pe unde ai intrat. RST nu inseamna o adunatura de hackeri , RST inseamna o comunitate valoroasa cu membrii de elita.

Incearca sa iti mentii bunul simt si respectul atata timp cat tu esti pe aici.

Edited by Nicotin
Link to comment
Share on other sites

Aici daca postezi un exploit , root sau baza de date unui server de metin esti luat in ras... si prefer sa nu o fac .

?i doar afirma?ia asta e suficient? ca s? fii luat în râs.

ON: Bun venit! Sfatul pe care ?i-l pot da e s? te apuci s? înve?i ceva concret, ca de exmplu programare. :)

Link to comment
Share on other sites

On: Bine ai venit si succes pe aici.

Off: Iti recomand sa lasi jocurile astea de cacat, am jucat Counter strike din 2004, am fost si in PGL, mixuri si altele etc.. Mi-am pierdut vremea de pomana, in loc sa invat ceva, sa construiesc. Acum e mai greu, dar merge..Iti recomand sa lasi prostiile de jocuri. Am dat si vreo 400 de $ pe gear, cu mouse 1.1, g5 , casti siberiene si alte prostii si mi-am dat seama ca e prea tarziu sa recuperez banii, puteam sa ii investesc in altceva :) Gandeste-te bine, din jocuri nu faci bani, doar daca te cheama SeDaN, PeRRy sau etc..

Link to comment
Share on other sites

Aici daca postezi un exploit , root sau baza de date unui server de metin esti luat in ras... si prefer sa nu o fac .

Tu, te-ai intelege foarte bine cu un prieten de-al meu. Si ala vorbeste de Metin2, 24/7 si toata viata lui a jucat Metin2 si daca-i zic ca ma doare-n pula de jocu' lui, se supara pe mine. In fine, incearca sa eviti showoff-urile de gen "metin2sloboz database", etc. si incearca sa iti canalizezi cunostintele (pe care o sa le dobandesti cu timpu') spre ceva constructiv, nu sa dai cu Acunetixu' si cu morcovu' in NASA. In rest, ce pot sa zic, bine ai venit!

Link to comment
Share on other sites

Offtopic:

Serios? Metin ? In 2014 ?

Metin joc complex?

Ai 19 ani?

Te joci metin la 19 ani?

Ar trebui sa fiu urat cu spume ca sa ma joc un MMO cu grafica de GTA1 in 2014 la 19 ani. ( fara jignire, vorbeam de persoana mea )

Timpul investit in luat baze de date si "spart" useri de metin putea convertit in bani daca depuneai acelasi efort !

Puteai sa tastezi acum, de pe un alienware full option ( trapa, piele, incalzire, etc... ) cumparat din banii economisiti de tine.

Timpul inseamna bani, orice durata de timp investita in ceva irelevant mai tarziu o vei cataloga ca o pierdere.

Ignora ce am scris mai sus, e doar o paranteza, cum s-a mai spus nu prea ne place metinul ( noua, rst ca o comunitate ).

On topic:

Bun venit

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

@Zatarra daca vrei sa discuti de asta), pe cand Metin nu. Plus de asta, au fost multi oameni noi pe RST care au cerut incontinuu hack-uri pentru joc si ni s-a facut sila de el.

Apuca-te si invata cum functioneaza jocul, cum se creeaza hack-urile pentru el si invata un limbaj de programare pentru Windows daca tot il folosesti. Foloseste-ti timpul tau in scop util pentru ca e singurul lucru pe care nu-l poti lua inapoi.

Ia de aici o carte de visual basic si de aici niste carti de c++ si pune-te si invata.

Daca vrei sa te apuci sa inveti si sa-ti creezi viitorul, atunci bine ai venit pe RST.

Edited by Dragos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...