Jump to content
dragonu102ak

Program DDOS

Recommended Posts

Dragonu ai 2 posturi si vrei program ddos, din cauza unora ca tine, unii care au site uri, le sunt picate, pentru ca nu stiu sa configureze corect iptables, mod evasive, [qos mode] sau fail2ban si din cauza astora ca voi syn floodu afecteaza kernelu si pe langa comenzi ca /sbin/sysctl -w net/netfilter/nf_conntrack_tcp_loose=0 , trebuie o gramada de configuratii, ca veniti voi mari script kiddies, dati flood si suna noaptea clientu de exemplu ca i-a picat site-ul. IESI IN PULA MEA! [scz pentru limbaj]

Link to comment
Share on other sites

Dragonu ai 2 posturi si vrei program ddos, din cauza unora ca tine, unii care au site uri, le sunt picate, pentru ca nu stiu sa configureze corect iptables, mod evasive, [qos mode] sau fail2ban si din cauza astora ca voi syn floodu afecteaza kernelu si pe langa comenzi ca /sbin/sysctl -w net/netfilter/nf_conntrack_tcp_loose=0 , trebuie o gramada de configuratii, ca veniti voi mari script kiddies, dati flood si suna noaptea clientu de exemplu ca i-a picat site-ul. IESI IN PULA MEA! [scz pentru limbaj]

Crezi ca a inteles ceva? Daca omu cere program de ddos?=]]

Link to comment
Share on other sites

Frate eu mi-am pierdut nopti, pierd nopti si o sa imi pierd nopti sa configurez servere si tot tacamu sa am configurare buna anti DDOS, sa am kernelu updatat la zi, sa am se linux sau grsecurity configurat bine, sa stii cum sa nu ai probleme de hart bleed, chiar daca ai self signed, sa configurezi ok mod chroot, mod evasive, sa folosesti GDB impotriva la RCE , sa folosesti mysql gen cu ;set-variable=local-infile=0 , sa stii cum sa securizezi php, sa stii ce probleme are php5-fpm, ce RCE se poate face si chestii si vine unu da asta cu net sa zicem, ca are de ala de 1GBPS sau plm.. si da flood si pica serverul ,care ruleaza pe un net vai mama lui.. si nu poate face fata cu toate modulele configurate..

//ASA CA BOSS/ LASA DDOSU ca nu esti mai destept ca rulezi un script ./script.sh ip port, nu te face mai destept!

Edited by sleed
Link to comment
Share on other sites

eu caut ceva serious nu Prostii, si nu sunt kiddie asa cum zic ceilalti de sus .

Eu te cred .. atat doar:

Pentru ce vrei tu sa folosesti un atac DDOS?

Dupa parerea mea DDOS NU este un hack/exploit. Este mai mult o forma de protest, VIOLENT.

ca si cum ai sparge geamurile unei masini. E ok cand vrei sa-ti versi furia.

Deci: Zi-ne tu de ce vrei tu sa dai cu flood .. si daca imi explici bine, floodez eu site-ul/infrastructura respectiva cu cati boti gasesc.

Link to comment
Share on other sites

Eu te cred .. atat doar:

Pentru ce vrei tu sa folosesti un atac DDOS?

Dupa parerea mea DDOS NU este un hack/exploit. Este mai mult o farma de protest, VIOLENT.

ca si cum ai sparge geamurile unei masini. E ok cand vrei sa-ti versi furia.

Deci: Zi-ne tu de ce vrei tu sa dai cu flood .. si daca imi explici bine, floodez eu site-ul/infrastructura respectiva cu cati boti gasesc.

ai botnet bun? damil si mie via pm te rog

Link to comment
Share on other sites

deci retineti vreau program DDOS nu dos si stiu ca majoritatea au si le cam da pe sub mana deci astept, si punct nu mai raspund nu am nevoie sa am 10 posturi ca nu stau pe forumuri ca voi non stop

Ba pula, respecta regulile daca vrei sa primesti ceva, nu spune tu ca nu ai nevoie de 10 posturi, citeste in plm descrierea de sub fiecare Categorie. (scuze de limbaj)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...