Jump to content
catalinDlp1

Salut am nevoie sa imi recuperez facebook-ul sau mailul urgent platesc bine ;) !!!

Recommended Posts

Salut mi-am pierdut parola de la facebook si de la mail ...... pot dovedi contul este al meu nu vreau sa fac rau la nimeni doar vreau sa imi recuperez facebooku-l meu daca este un baiat cu cunostinte ridicate si ma poate ajuta o sa-l resplatesc pe masura efortului astept propuneri de recuperare multumesc anticipat !:)

Link to comment
Share on other sites

Aceea?i problem? am avut-o ?i eu acum ceva timp, îns? am rezolvat.

Este un formular pe care trebuie s? îl completezi ?i în care s? demonstrezi c? acel cont este al t?u.

Eu le-am spus de la cine am e-mail-uri, ce contacte am, ce e-mail-uri trimise am, de pe ce ip-uri m? conect?m, când m? conect?m, ce parole am avut în trecut, le-am dat inclusiv câteva r?spunsuri la întreb?rile alea secrete.

M-am logat în conturi precum paypal, skrill, etc ?i f?ceam printscreen-uri cu paginile unde ar?tau adresa de e-mail.

Dac? îmi mai aduc aminte am s? editez postul, ideea este c? trebuie s? le dai cât mai multe dovezi.

M-au rezolvat într-o s?pt?mâna.

LE : Nu mai aruncati cu bani pe ceea ce puteti face si voi

Edited by bubbles
Link to comment
Share on other sites

Multumesc din suflet pentru raspunsuri ma poti ajuta sa fac acelasi lucru ? ai un id de messenger ?

Te-a? ajuta cu mare pl?cere, îns? sincer nu v?d cum a? putea.

Intr? pe link-ul ?sta ?i poveste?te-le tot ce ?i-am spus mai sus.

Edited by bubbles
Link to comment
Share on other sites

E o poveste pe care eu am auzit-o de prea multe ori. Daca e cu adevarat contul tau, exista modalitati prin care poti redobandi accesul la el. Vorbesti direct cu cei de la facebook, le arati niste dovez, le dai niste date si se rezolva problema.

Daca vrea cineva sa te ajute, iti poate trimite un mesaj privat si vorbiti intre voi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...