Jump to content
Nemessis

Abuzuri de putere - Reclamatii

Recommended Posts

Aici postati reclamatii la adresa staff-ului: administratori si moderatori. Nu ca le-am acorda prea multa importanta, dar va veti simti mai bine. Nu mai postati aici plangeri despre tepe. Si sa nu vad plangeri legate de tepe luate de la useri cu mai putin de 50-100 de posturi.

Link to comment
Share on other sites

No... voiam sa imi bag pula in toti illuminatii... si-n mortii mamii lor( tot cu de I) si imi bag pula-n gramatica voastra aia care ma corecteaza voiam doar sa-mi bag pulan in satana si-n mamele voastre care s-au rugat la Dumnezeo sa iesiti din pizdele alea uscate si in continuare in bag pulan in toti rocari sau cum se scrie nu reclam pe nimeni... doar aici sa vada toata lumea ca ne bagam(aici poate se considera careva) pulan in satana sin rocu vostru...

Nu va obositi sa citi: Doar ca eu nu-s fucked up ca aia care asculta rock iluminatii pizdii

Cius madfakrs see ya in Africa

sper sa primesc si eu un laic inainte de ban sau dupa :D

Vad ca numa illuminati pe aici care stiu sa tipe... thx Elohim see ya at barbeq

aaaa da stati asa in pula mea... tot eu primesc ban pe chat pentru ca nu sunt de acord cu cacaturile astea cu rock&illuminati&satana shit???? then sa va iau in pula pe toti...

plus ca cacatul ala care cere rdp pe chat sau altul ma strigat in pula mea puiule..

gay shit futuvan beregata de gay satanisti ordinar eu mai batran ca tactu ma bagateas in pizda matii cand stii ce inseamna e46/e30 lemme know

and also ascultati muzica de cacat

Edited by kempactick
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

In cazul in care considerati ca ati fost sanctionat pe nedrept sau ca un membru al staffului nu actioneaza dupa litera regulamentului puteti detalia situatia voastra aici.

  • Nu folositi expresii jignitoare la adresa persoanei careia ii faceti reclamatie pentru ca vom ignora complet tot ceea ce veti scrie si probabil veti primi ban.

  • Nu interveniti in reclamatia unui utilizator decat daca doriti sa prezentati dovezi pro sau contra la ceea ce a reclamat.

  • Inainte de a face reclamatia cititi cu mare atentie regulamentul pentru ca este posibil ca greseala sa va apartina.

  • Reclamatiile voastre se discuta in sectiunea dedicata staffului si uneori, in anumite circumstante, dureaza chiar si 2-3 zile pana se iau deciziile finale.

Vechiul topic poate fi accesat aici.

Nu asa se dezbate o problema.

Link to comment
Share on other sites

No... voiam sa imi bag pula in toti illuminatii... si-n mortii mamii lor( tot cu de I) si imi bag pula-n gramatica voastra aia care ma corecteaza voiam doar sa-mi bag pulan in satana si-n mamele voastre care s-au rugat la Dumnezeo sa iesiti din pizdele alea uscate si in continuare in bag pulan in toti rocari sau cum se scrie nu reclam pe nimeni... doar aici sa vada toata lumea ca ne bagam(aici poate se considera careva) pulan in satana sin rocu vostru...

Nu va obositi sa citi: Doar ca eu nu-s fucked up ca aia care asculta rock iluminatii pizdii

Cius madfakrs see ya in Africa

sper sa primesc si eu un laic inainte de ban sau dupa :D

Vad ca numa illuminati pe aici care stiu sa tipe... thx Elohim see ya at barbeq

aaaa da stati asa in pula mea... tot eu primesc ban pe chat pentru ca nu sunt de acord cu cacaturile astea cu rock&illuminati&satana shit???? then sa va iau in pula pe toti...

plus ca cacatul ala care cere rdp pe chat sau altul ma strigat in pula mea puiule..

gay shit futuvan beregata de gay satanisti ordinar eu mai batran ca tactu ma bagateas in pizda matii cand stii ce inseamna e46/e30 lemme know

and also ascultati muzica de cacat

Ti-am dat ban odata, ti l-am scos in secunda doi.

Apoi ti-am mai sters o fraza in care injurai de mame, morti si alte grade de rudenie.

Si ti-am specificat, daca nu te potolesti la urmatoarea abatere iti dau ban si nu ti-l mai scot, asta am facut.

Si va voi da ban in continuare tuturor pe chat care nu respectati regulamentul si sariti peste bunul simt.

Link to comment
Share on other sites

Salut !

Acum aproximativ 1 an am luat ban pe contul care il foloseam. Nu ca mi-ar pasa oarecum, pentru ca nu am "adunat" foarte multe pe el, dar dupa ce am citit acest topic : RST Forums - Cum te-ai descurca daca ai fi moderator m-am gandit totusi ca a fost un abuz si ca ar trebui sa postez totusi aici.

Motivul pentru care am fost banat este acest topic : https://rstforums.com/forum/69434-romanian-security-team-targeted-finish.rst#post448736.

Baietii de la "isecenter" au postat un topic in care se "laudau" ca au dat flood pe RST si ca l-au picat. Eu, care nu am avut nimic de-a face nici cu forumul lor de cacat si nici cu flood-ul pe care l-au dat, m-am gandit ca poate v-ar interesa si pe voi ce au postat ei si am postat topicul lor aici pe forum. Am fost luat drept "partas" la actiunile lor, fara macar sa fiu intrebat daca am vreo legatura sau atentionat, am primit direct ban aici pe forum.

Dinou, nu ca imi pasa prea mult de contul acela, pentru ca am descoperit ca am contul acesta putin mai vechi, doar ca nu vreau sa fiu vazut "in ochi rai", ca partas la cacaturile alora.

Respect :).

suuugi pula gayu pulii mele tu si cu aleius v-o trageti unu altuia in gaoaza zi de zi daia nu tia dat NICI macar warn pentru ca mai facut prost Se miroase de la o posta cine cu cine se FUTE in cur

Link to comment
Share on other sites

:)) ce retard. Nu te-a facut el prost ma, ci coana ma-ta. El doar ti-a spus

Am scos banul de pe userul "FacutPentruAVedea", tu esti facut pentru laba. Aveai ban 3 zile, dar daca esti tigan prost, ai permanent acum. Daca ala ti-a spus ca esti prost, dadeai report la post si isi lua el un warn ceva.

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Pai cine te pune sa stai pe chat. Stai pe forum daca acolo sunt onanisti multi

Si vezi sa nu-ti rupi gura. Muie inseamna gura in tiganeste, deci ai grija si nu ne mai da cu gura-n prohab.

Corect se spune: sa va dau LA muie.

24 ore pauza, mergi la somn. Iti explic eu alta data cum e cu offtopicul.

Link to comment
Share on other sites

Ce pro?ti credeti ca daca postati aici vi se rezolva problemele? Nu mai rau e ca sugeti pula si va da ban pentru ca totzi cei din staff se fute in cur unu pe altu si oricum sunt numai copii ratatzi in staff asteapta sa faci o greseala cat de mica ar fi luatzi ban sau warn dar tot ban luatzi deaia nu prea sunt multi aici au si ei cativa metinari care cauta program de spart paroolrtze

Link to comment
Share on other sites

@ZoneSpeed,

Ti-am inchis topicul pentru ca:

3. Reclam?: f?r? reclam? la site-uri de securitate/hacking. Indiferent c? sunt alte voastre sau nu. Altfel de reclam? este permis? doar în sec?iunea dedicat?(Bloguri ?i Bloggeri) ?i dac? ave?i minim 50 posturi.

Luat de aici. Si pentru ca topicul era o prostie, nu incerci sa vinzi ceva laudandu-te ca ai fost arestat. In plus, nu vad de ce noi te-am lasa sa-ti vinzi domeniul pe forumul nostru, avand in vedere ca ai vrut sa il dezvolti fix ca pe o copie a RST-ului.

Poti sa-mi spui pe cate conturi ai mai luat ban pe RST pana acum? :)

Link to comment
Share on other sites

https://rstforums.com/forum/88904-forum-de-hacking.rst - mi-a inchis topicul degeaba acel @ZoneSpeed. Unde pot gasi autoritatile informatii despre acest utilizator? Aici:

https://rstforums.com/forum/members/zonespeed/

Ce se intampla in continuare? Autoritatile considera ca tu(vanzatorul) are o afacere care consta in comercializarea unor informatii ce nu se incadreaza prea bine in termeni legali. Deci vor incepe sa te caute. Primul lucru pe care il vor face este sa ceara toate log-urile(IP-urile de pe care te-ai logat pe forum, link-uri postate, profiluri sociale, etc.). De aici vor lua legatura cu ISP-ul in cauza(am o mica banuiala ca nu ai folosit de fiecare data proxy-uri cand te-ai logat pe forum) pentru a obtine datele tale personale. Etapele urmatoare constau in ridicare de la domiciliu, intocmire de dosar penal, audiere in instanta, executarea unor posibile sentinte.

In urma acestor evenimente reputatia forum-ului are de suferit. Acum intelegi de s-a inchis acel thread?

Link to comment
Share on other sites

nu e nimic ilegal stai chill, dau cui vrea de aici acces in baza de date sa vada si in ftp, e doar un site pe care se gasesc informatii despre droguri / satanism spiritual, iar arestarea mea nu are treaba, mi-am dat seama ca am gresit si asa mai departe, oricum un am fost eu de vina ce m-au influentat altii "coaie esti prost daca nu ceri nimic", eu ca prostu' m-am luat dupa ei (nu zic ca nu am vina, fapta e a mea am facut-o asta e), dar nu exagera asa...inca o data va rog sa faceti ceva, cer redeschiderea topicului nu sanctiunarea lui TheTime.

@TheTime NU E RECLAMA LA SITE DE SECURITATE, AI INTRAT MACAR PE EL? E UN INDEX MODIFICAT CU BACKLINK-URI CATRE UN SITE, AM SCRIS IN TOPIC CE ERA PE EL PANA PRIN MAI.

Edited by ZoneSpeed
Link to comment
Share on other sites

Dupa ce am raspuns insultarilor a mai multor useri de pe chat, dintre care si membri ai staff-ului, mi s-a dat ban pe chat. Rog un administrator sa clarifice situatia.

Nu e niciun membru al stafului pe chat. Ce vezi acolo sunt agenti desemnati cu paza si supravegherea linistii publice :))))

Link to comment
Share on other sites

Ca punct de plecare: e moldovean de peste Prut, regulile de pe chat se aplica cetatenilor romani.

Citeste inca odata regulile chat-ului.

@Maxim2009:Formularea ta suna a raport securist.:)))))

Al tau a sunat a post inutil.

Nu e niciun membru al stafului pe chat. Ce vezi acolo sunt agenti desemnati cu paza si supravegherea linistii publice :))))

Ok, fie, atunci de ce primesc Eu ban si nu userii ce m-au insultat?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...