Jump to content
Nemessis

Abuzuri de putere - Reclamatii

Recommended Posts

@dany_love

Sistemul de reputa?ie e gandit ca rep power-ul (cât? reputa?ie dai/scazi) s? fie cât mai concludent ?i depinde de vechime, num?r de posturi ?i reputa?ia propriu-zis?. În general cei care dau -rep doar pentru c? a?a vor, au rep power mic (0,1, maxim 2). Plus c? nu po?i da de mai multe ori + sau - rep cuiva într-un interval scurt. Posteaz? chestii utile ?i cei cu rep power mare î?i vor da +rep, ei conteaz? cel mai mult.

Rep-ul oferit nu conteaz?, nu î?i schimb? rep power-ul ?i nici nu-i dai altcuiva din reputa?ia ta.

Explica?ia sistemului de reputa?ie (din observa?ii f?cute de mine) ce am dat-o ?i în alte topic-uri:

Am mai fost întrebat ce înseamn? rep power ?i v?zând c? mul?i confund? reputa?ia cu rep power am s? postez aici unul dintre r?spunsurile date de mine:

Rep power arat? cât? reputa?ie po?i da cuiva. Reputa?ia ta o po?i vedea intrând la Settings (default e 10). Pân? nu faci 50 de posturi rep power-ul t?u e 0. La 50 de posturi devine 1. Apoi cre?te cu +1 la fiecare an dup? înregistrare si +1 la 1000 de posturi. Mai conteaz? ?i ce reputa?ie ai. Eu când am ajuns la 100 reputa?ie am mai primit +1 la rep power.

Acestea pur ?i simplu le-am observat la mine ?i la al?i useri ?i sunt doar ni?te constat?ri.

Edited by bcman
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vreau sa-l reclam pe @Gecko a intrat si a intrebat daca de craciun este vre-o promotie la painea neagra cu seminte de floarea soarelui , urmand sa intrebe daca mai circula autobuzul 22. Dupa care , sus-numitul "Zatarra" - inculpatul povestii - a decis sa ne distruga visele de craciun , transformandu-ne seara intr-o sarbatoare de cosmar CAND toti ar fi trebuit sa fim uniti si sa vorbim despre anumite chestii legate de lucruri fresh de prin germania,franta,italia .

Vin frumos de la tigara , vad ca ceva nu merge. Deja simteam adierea rece in ceafa mea subtire. Stiam ca a venit momentul.

9tZwSoU.png

Cat Vom tolera aceste abateri incontrolabile ale acestui individ care se da drept cine nu este ? CAND vom pune piciorul in prag si ne vom striga drepturile ? CAND vom fi liberi asupra propriilor noastre decizii si nu vom mai fi condusi de niste oameni fara cultura generala ? TRAIASCA ROMANIA , TRAIASCA LIBERTATEA.

Pamflet - trebuie tratat ca atare

Edited by STiL
Link to comment
Share on other sites

Cred ca e a-5-a oara cand te vad ca aduci aminte de descinderile din 2012 si ´´ nu ati fost acolo in 2012´´ .Ce vezi tu asa interesant in ce au facut aia? Ca i-au turnat ca pe niste dobitoci?Sunt altii ce au facut, s-au lasat si acu sunt la casa lor cu treburi legale.Nici aia nu merita dati exemplu,dar sunt cu mult peste mucosii turnati atunci.

Link to comment
Share on other sites

Am primit warn de la @nedo cu motivul "Sau mai bine nu mai faci offtopic aiurea ca sa nu iei ban. Urmatoarea greseala va fi ban.(desi trebuia sa fie asta pentru ca ai 5 avertismente).", este vorba despre reply-ul de aici: https://rstforums.com/forum/94480-ofer-servicii-recuperari-conturi-recuperare-acces-la-site-uri-etc.rst#post596845 .

Da, am facut off-topic, DAR CINE AR FI ATAT DE PROST INCAT SA DEA 100$ pentru ceva care poate sa faca oricine cu putina minte? E ca si cum ai lua un joc de pe filelist si l-ai vinde cu 500$.. Sau era mai bine sa vina oamenii si sa se planga ca au luat teapa?

Link to comment
Share on other sites

Da, am facut off-topic, DAR CINE AR FI ATAT DE PROST INCAT SA DEA 100$ pentru ceva care poate sa faca oricine cu putina minte? E ca si cum ai lua un joc de pe filelist si l-ai vinde cu 500$.. Sau era mai bine sa vina oamenii si sa se planga ca au luat teapa?

Warn valid, r?mâne.

Offtopic - P.S. Cine ar fi atât de prost încât s? dea $100 intrarea la un restaurant din bucure?ti ca s? respire aer din Mun?ii Alpi. Î?i zic eu, era plin.

Link to comment
Share on other sites

@Maximus mi-a dat ban pe chat dupa ce i-am spus sa isi mute botul pe canalul RSTech (si el mi-a zis acelasi lucru si apoi a dat kick la bot)

Doresc sa isi ceara scuze, nu am facut nimic ca sa merit acel ban.

Terminati in pula mea cu boti vostri! , alceva nu aveti ce face?

Link to comment
Share on other sites

Dear mataky,

You have received an infraction at Romanian Security Team.

Reason: Insultare membru

-------

Insultare membri !

-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:

https://rstforums.com/forum/94801-pt-toate-bitches-de-pe-chat.rst#post598380

All the best,

Romanian Security Team

Ma trezisem dintr-o betie si vad ca Maximus se considera bitch q.e.d.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...