Jump to content
Nemessis

Abuzuri de putere - Reclamatii

Recommended Posts

@Byte-ul ? Doar un admin sau un moderator iti poate scoate banul , sa vedem cat de pupincurist esti si tu.

"Iar daca mai continui iti promit ban-ul."

"Sau vrei sa stai 5 zile pe tusa ?"

Nu este justificat, asta am zis. Unde am insultat pe cineva?

"Doar un admin sau un moderator iti poate scoate banul , sa vedem cat de pupincurist esti si tu."

Asta e limbaj de moderator? Jalnic.

Edited by Bit-ul
Link to comment
Share on other sites

"Iar daca mai continui iti promit ban-ul." asta nu e o amenintare , e o avertizare .

"Sau vrei sa stai 5 zile pe tusa ?" iar asta este o simpla intrebare, la care nu mi-ai raspuns.

Dar banul e justificat !

Tu poate n-ai fi om rau, ba chiar la inceput ai fost de treaba. Parca te am pe skype. Toata prostia ta a inceput de cand ai primit V.I.P. ... Dupa cum stii a fi V.I.P. este un privilegiu ! Tu spui ca poti adauga alti useri in scriptul tau, si ca nu e facut special pentru @Aerosol ... Atunci de ce l-ai denumit Anti Aerosol ? Baiatule tu ma iei drept fraier ?

Link to comment
Share on other sites

"Iar daca mai continui iti promit ban-ul." asta nu e o amenintare , e o avertizare .

"Sau vrei sa stai 5 zile pe tusa ?" iar asta este o simpla intrebare, la care nu mi-ai raspuns.

Dar banul e justificat !

Tu poate n-ai fi om rau, ba chiar la inceput ai fost de treaba. Parca te am pe skype. Toata prostia ta a inceput de cand ai primit V.I.P. ... Dupa cum stii a fi V.I.P. este un privilegiu ! Tu spui ca poti adauga alti useri in scriptul tau, si ca nu e facut special pentru @Aerosol ... Atunci de ce l-ai denumit Anti Aerosol ? Baiatule tu ma iei drept fraier ?

Totul a inceput cand te-ai simtit ofensat ca m-am luat de botul facut de tine. Vip-ul nu are nicio legatura cu asta.

L-am denumit Anti Aerosol pentru ca exemplul cel mai negativ ar fi numele perfect.

Si chiar daca e numit Anti Aerosol sau NU-Aerosol sau Aerosol Remover, unde este insulta?

Link to comment
Share on other sites

Eu unul sunt de acord cu Maximus iar quote-ul ?la care l-a pus de pe un alt forum se potrive?te perfect ?i aici.

?i nu c? i-a? lua ap?rarea lui Aerosol, chiar nu îmi pas? de el îns? la cât? pul?`n gur? ?i de câte ori i-a?i futut voi mama pe chat el n-a cedat, c? o fi prost sau nu eu îl admir c? are suficient? t?rie de caracter s? va înfrunte pe fiecare în parte, unde mai pui c? ?i posteaz? chestii, interesante sau nu dar posteaz?.

Vis-a-vis de amenin??ri, Adminii n-au ales moderatori pentru personalitatea lor de f?t?l?i.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vis-a-vis de amenin??ri, Adminii n-au ales moderatori pentru personalitatea lor de f?t?l?i.

Deci sa inteleg ca e normal sa ma ameninte cu ban pentru ca nu sunt de acord cu el. Asa-i?

Cat despre...

"Iar daca mai continui iti promit ban-ul." asta nu e o amenintare , e o avertizare .

"Sau vrei sa stai 5 zile pe tusa ?" iar asta este o simpla intrebare, la care nu mi-ai raspuns.

Permite-mi sa iti folosesc expresia: " Baiatule tu ma iei drept fraier ? "

Link to comment
Share on other sites

1. Ac?iuni pentru care ve?i primi avertisment sau chiar ban: offtopic, post dublu(ave?i buton de editare), post inutil, redeschidere topic, insultare membru(atac la persoan?), nume topic inadecvat, informa?ie deja postat?, limbaj inadecvat(IRC style - sh, tz, CAPS, în culori sau agramat total), avatare mari sau care întrec bunul sim?, semn?turi penibile, linkuri cu referrer, imagini dinamice în semn?tur?.
10. Un moderator/administrator are dreptul s? zboare pe oricine dore?te de pe forum, cu atât mai mult dac? consider? c? acea persoan? este inutil?.

Ce zici @Bit-ul ? ... Zi mersi ca n-ai permanent.

EDIT://

Ramane la interpretarea ta sa consideri acel script atac la persoana sau nu. Daca caut prin posturile tale sunt destul de sigur ca ai incalcat multe dintre acele reguli si tu.

Cat despre ultima regula, nu are rost sa comentez.

Oare mai postam sa ma cert aiurea cu voi daca nu aveam permanent?

De ce ma bagi pe mine in aceas oala cu tine? Si eu am injurat nu zic nu, dar am "platit" pentru ceea ce am facut, si le-am respectat decizia, nu te plange ca o fetita.

Edited by TheOne
Link to comment
Share on other sites

Ce zici @Bit-ul ? ... Zi mersi ca n-ai permanent.

Ramane la interpretarea ta sa consideri acel script atac la persoana sau nu. Daca caut prin posturile tale sunt destul de sigur ca ai incalcat multe dintre acele reguli si tu.

Cat despre ultima regula, nu are rost sa comentez.

Oare mai postam sa ma cert aiurea cu voi daca nu aveam permanent?

De ce ma bagi pe mine in aceas oala cu tine? Si eu am injurat nu zic nu, dar am "platit" pentru ceea ce am facut, si le-am respectat decizia, nu te plange ca o fetita.

Pentru ca nu ar trebui sa te gasesti tu sa vorbesti de reguli.

Nu o sa-i respect decizia lui Maximus pentru ca a fost dintr-un motiv personal si a gasit acel thread pentru a-si "motiva" banul intr-un fel.

Cat despre, "nu te plange ca o fetita", ma confunzi cu altcineva.

Edited by Bit-ul
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

V? certa?i ca pizdele pentru un script, eu zic s? v? da?i logout ?i s? be?i o gur? de aer proasp?t de afar?, duce?i-v? la o pizd? ceva, cred c? sta?i prea mult pe forum ?i v-a?i înro?it la cur...

Eu cred c? script-ul a fost f?cut pentru "Abuzuri de putere - Reclamatii" nu pentru Aerosoli... tot feed-ul e plin de Abuzuri de pizde.

Link to comment
Share on other sites

Va place sa vorbiti murdar, prost, si fara rost :) Chiar nu sunt obligat sa va dau explicatii daca nu sunteti capabili sa intelegeti motivul banului. Chiar sunteti penali. Nu tin pe nimeni sub mine. Singurul membru cu care tin legatura, si-mi este prieten, este @TheOne , pe care-l rog sa posteze un screen cu toate warn-urile primite, si sa va spuna el de cate ori si-a luat ban/kick, iar eu nu am intervenit.

Link to comment
Share on other sites

A ajuns chatu ala in top pe feed, mai bine vi l-ar inchide @Zatarra .

Poate cineva intra pe chat doar ca sa ceara un sfat, nefiind nevoit sa mai deschida un thread, dar voi acolo sunte-ti ca pe maidan.

Link to comment
Share on other sites

Chat-ul e doar pentru moderatori sau pentru toti?Asta sa stiu si eu ca sa nu mai intru

Am intrat acum ora 9:27 pe chat si m-a scos in 2 secunde...am apucat sa vad doar ca Gecko scria acolo

Gecko.png

https://rstforums.com/forum/94520-abuzuri-de-putere-reclamatii-chat-8.rst#post604979

Nu va mai plangeti, daca vreti, folositi forumul sau nu folositi deloc. Mai ai si nickname de tigan mic, mucos si paduchios.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua,

Vreau sa reclam un membru dupa care o sa il vizitez sa ii aplic o lectie sa vada ce e aia inselatorie.

nume : ... alias CarlCasper

Registrant Street: ...

Registrant Street: 4

Registrant City:Motatei

Registrant State/Province:...

Registrant Postal Code:...

Registrant Country:RO

Registrant Phone:...

A inselat prea multa lume si trebuie sa stie toti ca este un pusti cordit de 20 ani care incearca sa o arda pe inselaciune .

Cer ban permanent si astazi ii aplic si eu un ban .

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...