Jump to content
Nemessis

Abuzuri de putere - Reclamatii

Recommended Posts

toti se cearta

Te certi cu cineva pentru care contezi sau cu cineva care te ia in serios. Ai nevoie de ajuor de specialitate. Cunosc persoane care te pot ajuta. Esti un ignorant. Ignorantii sunt mai periculosi decat prostii. Nici unii, nici altii nu trebuiesc incurajati. Ai primit avertisment pentru postul asta: https://rstforums.com/forum/97846-cum-pot-sa-trimit-4-milioane-de-emailuri-pe-zi.rst#post612784 In ziua aia am mai dat cateva avertismente, dar esti singurul care s-a plans. Inseamna ca ai o problema.

Daca te pisi din picioare, ar trebui sa ai putina demnitate. Degeaba imi trimiti meaje private in care ma ameninti:

m3ZxmYL.png

Suntem "prieteni" pe facebook. Iti ia 2 minute sa vezi unde stau. Daca ai nevoie, iti pot lua eu bilete pana unde stau eu sau pot sa trimit pe cineva sa te aduca pana la mine. M-ai rugat acum 2-3 saptamani sa iti dau un click pe o reclama de la adsense. E un semn ca ai o problema cand cersesti asa. Esti doar un tigan care uraste tiganii si asta te face sa te simti important. Amandoi stim ca, de fapt est doar frustrat ca pana la varsta asta nu ai reusit sa iti gasesti un rost in viata. Nu e vina tiganilor si nici a ungurlor. E vina ta.

:)))

K95Ermj.png

Si apoi ai dat edit cu "toti se cearta" :))) Eu cearta o vad ca pe un dialog, de multe ori constructiv.

Edited by hate.me
Link to comment
Share on other sites

Guest AndreiMihai

Ba sincer sunteti prea prosti unii, si o zic cu parere de rau, nu ca o jignire sau insulta. Voi va "implicati" asa tare in forumu' asta de parca e viata reala, de parca aici aveti casa, masina, banii, cheltuieli si prostii. Fiti ma cu capul pe umeri putin si nu mai luati personal tot felul de prostii, daca iei ban ce e asa greu sa iti faci alt cont si gata?, sau astepti sa treaca perioada cat ai ban si gata, fara atata scandal fara valoare.....In ziua de azi tot mai putini oameni stiu ce e viata reala, si ce e viata virtuala.

//Sigur o sa se trezeasca unu' sa imi bage un cartonas, dar n-are nimic, eu am zis ce am avut de zis, poate unii se desteapta putin (nu ma refer la nimeni specific).//

Edited by AndreiMihai
Link to comment
Share on other sites

Abuz de putere @Ganav sa fie degradat.

Multumesc ca ne-ai reamintit. Acum, fiind cu 30 de zile mai batran, speram sa fii mai intelept si astfel sa post-ezi continut util in aceasta comunitate. Da, categoric se vor lua masuri, care cu siguranta te vor afecta in cazul in care post-urile tale raman aceleasi din punct de vedere calitativ. Sunt slabe sanse sa fiu degradat intrucat sanctionez in mod impartial conform regulilor forum-ului.

Nu sunt un user sfant ( dar sunt in sfant comparativ cu altii , nu am dat tepe , nu am injurat pe nimeni , )

Multumesc

Desigur, doar ti-am dat ban, nu?

Edited by Ganav
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Ganav , 1: Se pare ca nu cunosti regulile forumului , 2: Esti impartial? atunci toata lumea trebuie tratata egala si nu in functie de posturi ( asta te-a durut ) , 3: Sa scris in acel thread - daca sa rezolvat ceva si toata lumea tace malc, 4: Citeste regulile din acest forum.

+ Daca ar trebui sa te cred , inseamna ca toate acele persoane + tipul care a recunoscut ca sta de pe 2 conturi pe rst pentru ca pe unul avea ban sunt foarte foarte calitativi cel putin Einstein si nu merita ban sau warn etc...:)

Tipule nu intru in polemica cu tine si nici cu lingaii tai de a se pune bine cu tine imi dau rep. + Nu ma intereseaza daca mai primesc inca un ban pe 30 zile sau 100 de ani. Ai scris pompos raspunsul... dar cam pe langa :) total pe langa. Si sa intru in polemica cu tine ... nu imi permit :) tu esti impartial. Sper ca o minte mult mai luminata decat a ta sa urmareasca si topicul cu pricina si ulterior sa se ia o decizie.... Nu este ok un Super Moderator impartial... care da ban doar pentru ca ai posturi mai putin utile in viziunea sa.

Edited by Hoster.ro
Link to comment
Share on other sites

@haked : https://rstforums.com/forum/search.php?do=finduser&userid=148384&contenttype=vBForum_Post&showposts=1

Niciun post util. Ban 7 zile.

Va plangeti toti de Aerosol, dar voi nu faceti nimic pentru comunitate. Verificati-va ultimele posturi inainte de a comenta, sunteti buni doar de trolling dar va plangeti ca forumul a luat-o pe aratura. Din cauza voastra e asa, nu din cauza lui.

O sa urmaresc mai atent forumul si la fiecare offtopic: warn, cum faceam in trecut.

Link to comment
Share on other sites

De ce i s-au ?ters posturile lui aerosol? Câte warnuri a primit pentru acele xss-uri fake? (Fake hackers gona be warned) . Sau e tratat altfel doar pentru c? e copiatorul, sau xss-urile alea erau în lista de copiat?

Pariu ca s-a plans la vreun mod sa-i stearga topicurile ca s-a facut de cacat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...