Jump to content
Nemessis

Abuzuri de putere - Reclamatii

Recommended Posts

De ce i s-au ?ters posturile lui aerosol? Câte warnuri a primit pentru acele xss-uri fake? (Fake hackers gona be warned) . Sau e tratat altfel doar pentru c? e copiatorul, sau xss-urile alea erau în lista de copiat?

Reclama?iile se fac doar în nume personal. Nu ?tiu ce e atât de greu s? ignori pe cineva care te sâcâie. Fac asta de când m? ?tiu, func?ioneaz? de minune.

Link to comment
Share on other sites

Reclama?iile se fac doar în nume personal. Nu ?tiu ce e atât de greu s? ignori pe cineva care te sâcâie. Fac asta de când m? ?tiu, func?ioneaz? de minune.

?i eu vreau s? îl acuz pe cel care i-a ?ters posturile, de ce aerosol e tratat diferit fa?? de al?i u?eri? Eu dac? fut 10 posturi cu xss g?sit de altcineva îmi iau ban.

O s? fiu rupinpulist de acum în colo, postez ?i eu mâine câteva xss-uri g?site de mine. Noapte f?in? s? ai !

Edited by Spermessis
Link to comment
Share on other sites

De ce i s-au ?ters posturile lui aerosol? Câte warnuri a primit pentru acele xss-uri fake? (Fake hackers gona be warned) . Sau e tratat altfel doar pentru c? e copiatorul, sau xss-urile alea erau în lista de copiat?

Off:Deci avatarul tau e criminal, meriti o bere, ba chiar mai multe !!

On: Bai omu o fi inteles ca a gresit eu eram cu TW la el in PC cand se juca de-a XSS-ul si nu le-a copiat dar sa intamplat coincidenta dracu... ideea e ca macar a realizat greseala si a contactat pe cineva din staff inainte sa ajunga sa observe un moderator...sa autosesizat. Daca omul sa auto-sesizat...atunci, nu vad problema.... alta e sa fi nesimtit si sa le lasi acolo pana le gaseste un moderator ca e duplicate si alta e sa zici tu. Parerea mea ... just my 2 cents.

Link to comment
Share on other sites

Off:Deci avatarul tau e criminal' date=' meriti o bere, ba chiar mai multe !!

On: Bai omu o fi inteles ca a gresit eu eram cu TW la el in PC cand se juca de-a XSS-ul si nu le-a copiat dar sa intamplat coincidenta dracu... ideea e ca macar a realizat greseala si a contactat pe cineva din staff inainte sa ajunga sa observe un moderator...sa autosesizat. Daca omul sa auto-sesizat...atunci, nu vad problema.... alta e sa fi nesimtit si sa le lasi acolo pana le gaseste un moderator ca e duplicate si alta e sa zici tu. Parerea mea ... just my 2 cents.[/quote']

Nu inteleg de ce il aperi :)) Ori are acces la contul tau si posteaza singur asta ori...

Cat despre coincidenta, oricine isi da seama ca nu este asa ceva. Pur si simplu le-a copiat de acolo.

Cat despre autosesizare, crezi ca ar fi facut asta daca nu il faceam eu de cacat?

Si daca tot vorbim de Aerosol... va prezint aerosol "da badass"

http://i.imgur.com/WCX5Gfv.png

http://i.imgur.com/QBQk56d.png

http://i.imgur.com/BnYHmQ9.png

Link to comment
Share on other sites

Ok man, la noapte o sa postam niste carduri cand nu e nimeni din staff on si dupa ii dau pm unui mod sa stearga topicu, nu primim ban doar ne-am autosesizat

Not a bad idea. Dar problema e ca la carduri e TOTAL DIFERIT....acuma cum vedeti si voi. Daca vedeti acest gest ca un lucru asa rau ....nu ma mai bag ...dar parerea mea e ca omul sa autosesizat.

Stiti cum e ca si la garda ...daca te autodenunti scapi mai ieftin la pedeapsa =) .

@Byte-ul , bai e baiat bun, si-o mai arde el razna din cand in cand. Dar cred ca voi aveti beef-uri mai de de mult. In situatia asta sunt neutru.

Eu zic ca e de apreciat ca nu le-a lasat acolo si a anuntat un mod sa le stearga...decat sa le gaseasca un mod singurel ...si sa se enerveze. Intentia conteaza.

Edited by Pastilatu'
Link to comment
Share on other sites

Întrebare: Nu s-a înc?lcat vreo regul? dac? acest @Spermessis are un avatar cu mine? Adic? p**a mea, nu e un avatar, e o poz? personal?.

Sunt doar curios...

6. Publicarea datelor personale, sau tentative de acest gen, ale oric?rui individ, duce la ban permanent. Regula poate fi ignorat? de Super Moderatori ?i Administratori atunci când acest lucru este logic ?i argumentat.

Nu am publicat poza, poza este public? pe internet chiar de tine !

P.S: dac? îmi fac un script s? preia imaginea dup? s? scriu pe ea ?i o pun la avatar, tot publicat? de mine e? E un proxy, nu ?in poza pe hostul meu.

le: V?d c? deja mi-a schimbat deja un moderator avatarul :)) e ok, o s?-mi pun alt? poz? care bag?-mi-a? pul? nu este personal?.

Edited by Spermessis
Link to comment
Share on other sites

Fratilor pot sa stiu si eu dc am primit ban , si inca cum , pe toata viata :)))) username : viscolul

Nu exista nici un post sau thread de`al meu unde sa fi facut ceva gresit, am primit ban si motivul este : carding , am impresia ca nu stiti ce inseamna cuvantul carding ,vreau macar sa ma lamuriti si pe mine sa nu mor prost

Link to comment
Share on other sites

Fratilor pot sa stiu si eu dc am primit ban , si inca cum , pe toata viata :)))) username : viscolul

Nu exista nici un post sau thread de`al meu unde sa fi facut ceva gresit, am primit ban si motivul este : carding , am impresia ca nu stiti ce inseamna cuvantul carding ,vreau macar sa ma lamuriti si pe mine sa nu mor prost

Ai primit ban pentru carding. Am reverificat banul si dovezile, este dat pe bune. Nu mai exist? o alt? cale de apel. :-)

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca nu am ce raspunde, si din moment ce nici un alt admin nu a raspuns, inseamna ca si ei sunt de aceeasi parere. Mai mult ar trebui sa spuna mersi, ala era al 5-lea avertisment si ar fi trebuit sa ia ban. @Die1 alias reckon pentru voi oricine va arde de fiecare data cand va cacati pe regulile forumului, face abuz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...