Jump to content
Nemessis

Abuzuri de putere - Reclamatii

Recommended Posts

Nedo de ce raspunde la alte threaduri dar lui quadxenon nu?

Pentru ca mi-a mai dat vreo 2 warn-uri aiurea.M-am luat de gramatica lui si aia e.Dar cum se zice : Sa fii utilizator pe forum e un privilegiu, asa ca las' sa treaca. Nu se vede ca mi-a si calculat ca la urmatorul warn am ban o luna ? :)

Link to comment
Share on other sites

Deja complici lucrurile inutil. Nu mai tin minte cand "te-ai luat de gramatica mea", dar imi aduc aminte ca ti-am raspuns simplu, stiu ca am o gramatica proasta pentru ca niciodata nu am invatat la romana mai mult decat sa trec. Nu mi-a placut. Cat despre "calcularea banului", nu e cazul, o face forumul pentru mine automat. Iar daca iti purtam pica in vreun fel, aveai ban acum, pentru ca puteam la fel de bine sa iti dau direct rosu si acum erai banat. Am ales sa fiu indulgent si sa dau galben, care nu atrage banare la cumul de avertismente. Asa ca pana una alta, stai in banca ta si vezi-ti de treaba. Daca vreun admin/moderator avea ceva cu tine, iti garantez ca acum aveai ban de cel putin cateva ori.

Link to comment
Share on other sites

aerosol, nu am nevoie nici de avocat, nici de purtator de cuvant. Iti sugerez sa termini cu astfel de "interventii" sau o sa il urmezi si tu. Iti sugerez sa incerci si sa ai grija doar de posturile/discutiile tale. Totul s-a discutat aici la vedere, nu e cazul sa iei tu "apararea unui moderator".

Link to comment
Share on other sites

Nush eu ce inseamna pt voi cardgin dar am impresia ca sforaim pe aici fara suparare , va place mult sa suferiti de autoritate cred

De?i de obicei nu facem asta, o s? fac o excep?ie pentru tine.

viscolul_carder.jpg

viscolul_carder2.jpg

Mereu m-a deranjat chestia asta. Oamenii bana?i pentru carding fac pe virginele. Noi îi scoatem de pe forum ca s? nu fie probleme nici cu forumul, nici cu ei (cine ?tie unde ajunge baza de date vreodat?).

@viscolul,

Dac? vrei s? mai intrii pe aici, nu mai pomeni ceva de nick-ul t?u vechi. Este spre binele tuturor.

Link to comment
Share on other sites

De?i de obicei nu facem asta, o s? fac o excep?ie pentru tine.

viscolul_carder.jpg

viscolul_carder2.jpg

Mereu m-a deranjat chestia asta. Oamenii bana?i pentru carding fac pe virginele. Noi îi scoatem de pe forum ca s? nu fie probleme nici cu forumul, nici cu ei (cine ?tie unde ajunge baza de date vreodat?).

@<a href="https://rstforums.com/forum/members/viscolul/" target="_blank">viscolul</a>,

Dac? vrei s? mai intrii pe aici, nu mai pomeni ceva de nick-ul t?u vechi. Este spre binele tuturor.

Daca tineti pm-urile timp de 1-2+ ani normal ca baza de date va ajunge cine stie pe unde.

tu si eu

Edited by AdIntended
Link to comment
Share on other sites

@quadxenon e duminica, in semn de apreciere pentru munca depusa pe acest forum, ai primit dreptu la un concediu de odihna de 7 zile.

Te asteptam cu forte proaspete.

Tu pe ce motiv mi-ai dat ban? Sa arati ce poti face cu functia? Ei uite,afla ca nu cersesc atentie pe forum si nu imi pasa daca citesc forumul cu un user nou.Daca vrei sa iti umfli ego-ul poti bana definitiv acel username,tot pe acelasi motiv.

Link to comment
Share on other sites

Tu pe ce motiv mi-ai dat ban? Sa arati ce poti face cu functia? Ei uite,afla ca nu cersesc atentie pe forum si nu imi pasa daca citesc forumul cu un user nou.Daca vrei sa iti umfli ego-ul poti bana definitiv acel username,tot pe acelasi motiv.

de la mine ai primit pentru cont multiplu. Cand o sa expire banul pe quad, poti sa-mi dai(sau oricarui alt mod/admin) un pm pentru a fi banate restul conturilor

Link to comment
Share on other sites

Baiatu asta are nevoie de un ban, il ajutati voi?

mlqwpg.jpg

Salut,

Pare ca omul a dat manual dislike-urile. Ar trebui sa te simti bine, are suficient interes pentru tine incat sa iti ia posturile la mana... e ceva. Dar nu e ceva pentru care sa ii pot da ban.

Ii las pe Gecko si Worm64 sa rezolve situatia! :)

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Pare ca omul a dat manual dislike-urile. Ar trebui sa te simti bine, are suficient interes pentru tine incat sa iti ia posturile la mana... e ceva. Dar nu e ceva pentru care sa ii pot da ban.

Ii las pe Gecko si Worm64 sa rezolve situatia! :)

Pentru asta mi-a dat nedo warn si el nu primeste nimic, ti se pare normal?

Link to comment
Share on other sites

Abuz de putere Gecko

Am facut un thread unde am fost tepuit de un individ pana la urma el mi-a dat retur doar la o parte din banii prin paypal si marea diferenta primita in banca nu , tipul umbla nestingherit pe forum cu banii mei la el, Gecko ce abea si-a recapatat functia sa gandit ce ar fi mai frumos decat sa isi bata joc de banii mei si a inchis topicul, eu nu mai pot anunta pe nimeni ca nu mi-am primit banii inapoi si nimic.

MULTUMESC GECKO , sper ca ai facut parte cu individ la banii.

Nu ma astept sa se ia masuri , pentru ca intodeauna staff-ul are dreptate ne-am obisnuit cu aceste lucruri , nu este prima oara cand el si altii ca el sunt acuzati de proaste practici dar in schimb sunt premiati. Sunt multi altii ultilizatori pe aici de ar putea sa stea ff bine cu functiile de genu. Multumesc

Postul cu privina fiind: https://rstforums.com/forum/99776-tocmai-am-primit-teapa-de-la-utilizatorul-fish3r-5.rst?highlight=teapa

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Abuz de putere Gecko

Am facut un thread unde am fost tepuit de un individ pana la urma el mi-a dat retur doar la o parte din banii prin paypal si marea diferenta primita in banca nu , tipul umbla nestingherit pe forum cu banii mei la el, Gecko ce abea si-a recapatat functia sa gandit ce ar fi mai frumos decat sa isi bata joc de banii mei si a inchis topicul, eu nu mai pot anunta pe nimeni ca nu mi-am primit banii inapoi si nimic.

MULTUMESC GECKO , sper ca ai facut parte cu individ la banii.

Nu ma astept sa se ia masuri , pentru ca intodeauna staff-ul are dreptate ne-am obisnuit cu aceste lucruri , nu este prima oara cand el si altii ca el sunt acuzati de proaste practici dar in schimb sunt premiati. Sunt multi altii ultilizatori pe aici de ar putea sa stea ff bine cu functiile de genu. Multumesc

Postul cu privina fiind: https://rstforums.com/forum/99776-tocmai-am-primit-teapa-de-la-utilizatorul-fish3r-5.rst?highlight=teapa

Scuze ca ma bag sa vorbesc pe banii tai dar ce astepti tu de la staff sa faca in legatura cu banii tai. O intrebare absolut normala. Astfel de subiecte nu sunt create pentru a recupera cineva banii. Sunt create pentru a atrage atentia asupra anumitor useri si pentru a se invata din ele. Atat.

Link to comment
Share on other sites

Calm your tits, ?tim despre ce este vorba, postul s-a închis pentru c? era offtopic iar lumea era s?tul?. A?tept?m s? primim confirmarea c? ?i-a dat banii ca s? scape f?r? ban partea pârât?, pentru asta nu e nevoie de thread.

Pune ?i tu mâna pe o carte de gramatic? altfel ne chinuim s? în?elegem ce vrei s? zici.

Link to comment
Share on other sites

Sa pedepseasca macar utilizatorul de teapa data? Topicul este inchis eu nu pot anunta ,el mai poate tepui 10 persoane :) pentru ca nu i sa facut nimic, practic gecko ia facut un favor si ne acuza ca facem marlanii .... Si nu , nu mi-am primit banii mi-a dat aseara retur la o suma pe paypal si ce-i bancarii nu mi-a dat retur. Mai devreme tipul era pe forum

Link to comment
Share on other sites

Gecko n-are nicio leg?tur? cu ?eapa pe care ?i-ai luat-o. Din câte am în?eles nici n-a fost ?eap? ci neîn?elegere. Dac? are inten?ia s? î?i dea banii o s? ?i-i dea, nu poate pocni din degete iar banca s? transfere banii instant, plus c? unele tranzac?ii se proceseaz? în ziua urm?toare în func?ie de când s-a f?cut plata. S? revii dup? 3 zile (asta dac? nu e?ti disperat dup? suma aia) cu un r?spuns dac? i-ai primit sau nu.

Tocmai ai anun?at a?a c? nu în?eleg de ce te plângi. Sincer de-?i iei ban n-o s?-?i ducem lipsa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...