Jump to content
Nemessis

Abuzuri de putere - Reclamatii

Recommended Posts

Imi cer scuze ca a trebuit sa imi fac alt cont , dar @wildchild TheTime are intregul meu extras bancar unde apare clar , tranzactia mea facuta catre el si nimic inapoi , i sa comunicat exact de ieri tipului sa intre pentru ca Banca Transilvania ofera doar extrase digitale ce nu pot fi descarcate ci doar sa fac printscreen-uri , dar pana la urma am reusit sa iau chiar pdf pentru ca le-am cerut lor pe support si mi-au dat. + TheTime avea de ieri pm sa intre la mine in pc sa vada exact dar a uitat sa mai raspunda la pm , si normal primesc ban :)) ( Si da a fost teapa pentru ca pagina pe care el o vindea era a altui utilizator rst - ce mi-a vandut-o astazi - tipul nu stia nimic - dar the.fisher sa speriat si a spus ca imi da retur dupa ce a fost confruntat cu toate dovezile )

Edited by BabyBoy2009
Link to comment
Share on other sites

E o jigodie de om, m-as fi bucurat enorm sa fi facut transfer sa ii aflu datele...Credea ca ma uit la 150 de lei ai lui...O sa fac tot posbilul sa dau de el...aseara imi zicea ca vine cu un bmw x6 si cu pula mea zicea ca ma sperie...si eu mai prost ca el am zis sa ies sa-l astept...Am numele unei tipe de avea contul de paypal pe numele ei si am aflat judetul de care apartine si o sa dau de el in cele din urma si ii arat eu ce inseamna sa faci pe smecherul

Link to comment
Share on other sites

AdIntended nu suntem una si aceasi persoana , asa ca te-as ruga daca ai o problema cu mine hoster.ro avand datele mele pe forum ar fi bine sa faci si o dovada la mine. TheTime are extrasele bancare si va decide cine are dreptate si cine nu

Adintended ( ai contul de cateva zile :))) ) probabil esti tot tipul :)))

Link to comment
Share on other sites

AdIntended nu suntem una si aceasi persoana , asa ca te-as ruga daca ai o problema cu mine hoster.ro avand datele mele pe forum ar fi bine sa faci si o dovada la mine. TheTime are extrasele bancare si va decide cine are dreptate si cine nu

Adintended ( ai contul de cateva zile :))) ) probabil esti tot tipul :)))

Du-te la pascut ciobane, te stiu dupa id-ul de pe skype si facebook, aveai avatar tu in camasa roz langa un cefar [si tu esti cefar] la o nunta nu stiu ce, erati in chef..barasoni, tepari pe net..te platesc sa-mi fii slav cu mai mult decat visezi

Link to comment
Share on other sites

@TheTime are extrasele unde este clar dovada ca banii au plecat de la mine , the.fish3r ai datele mele in banca ta cand ai ridicat banii , iti apare pe extras numele si contul de unde ti-au venit, asa ca nu te mai caca la palarie.

Este ultimul meu post , voi lasa moderatorii sa isi faca treaba ( daca vre-un moderator mai doreste extrasele bancare , le ofer si in format pdf si cu team w la mine in pc si deschid aplicatia bancara )

Link to comment
Share on other sites

Pune te rog o referin??, ceva. Parc? îmi aduc aminte de un caz în care ?eparul a f?cut pe victima.

M-am uitat acum pe posturile de pe vechiul user in fuga dar nu am gasit, facuse mare scandal ca i-am dat ban pe chat si a inceput cu topicuri ca l-am tepuit si etc pana la urma a luat ban si pe forum pe dovezi solide dar tin minte ca numele asta era "Cosmin Alexandru"

Link to comment
Share on other sites

Guest AndreiMihai
Tu esti chiar idiot jur, nu auzi ma ca nu am primit nimic dar da-mi datele ca iti promit ca iti trimit 500 de lei

Ba eu sincer am impresia ca tu umbli cu cioara vopsita. @TheTime spune-i la asta sa iti trimita print screen, sau mai bine prin teamviewer ca sa fii sigur ca nu e modificat nimic, si sa iti arate ultimele lui tranzactii din banca, daca chiar nu primea nimic trimitea el dovada cu tranzactiile si ca nu a primit nimic de la hoster....Daca mintea hoster ca a trimis banii si nu i-ar fi trimis, nu trimitea el nici o dovada si batea campii cum face fisher asta.

Edited by AndreiMihai
Link to comment
Share on other sites

Pe topicul lui TinKode am postat un mesaj "Pe TinKode il mai aresteaza o data" drept pentru care am luat ban de pe 24 pana astazi 03. In timpul asta nu am intrat pe site, si nu o sa mai intru, avand in vedere ca in topicul lui multi au facut offtopic fara sa aiba avertisment sau ban.

Sa va spalati cu contul meu pe cap. Adios. Puteti comenta pana va plictisiti, dar va sfatuiesc sa banati contul permanent sau sa-l stergeti. Specific doar faptul ca sunt inregistrat din 2007. Bye!

Link to comment
Share on other sites

@Gecko poti sa imi explici si mie daca tot te dai moderatoru bun de ce mi-ai dat You have received a warning at Romanian Security Team

iar cand eu am fost injurat pe un thread deschis de mine , tu te faceai ca ploua ???

mi-ai dat warn doar ca sa iti faci si tu simtita prezenta , trebuia sa ii dai ban aluia direct ca a deschis un thread inutil ca l-au durut degetele sa caute pe google sau pe rst

Link to comment
Share on other sites

De ce am luat ban pe contul @vex0r cu motivul "Infectare"? Si am mai luat si ban permanent...

Ah, acum am vazut, bagami-as pula in B1OS sa imi bag...

//. Tot ce pot spune e ca nu imi pare rau de cont, imi pare rau ca el la cat de urat si milog este, continua sa fie din ce in ce mai prost!

@B1OS, sugi pula, iar gagicata e mai urata ca polonic, sa mor eu...

//. Atat am de zis!

Edited by x00rsch
Link to comment
Share on other sites

Guest AndreiMihai

Asa, si daca ai facut un topic aici si injuri ca un om fara educatie, ce ai rezolvat?, ABSOLUT NIMIC, AI DOVEDIT CA ESTI UN PUSTI MAI PROSTANAC. Ti-au cazut mainile daca ti-ai facut alt cont?, nu puteai sa faci contul asta nou, sa taci, si sa continui sa te uiti la ce te intereseaza pe forum?, era chiar asa de necesar sa pui tot gunoiul ala?.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...