Jump to content
Nemessis

Abuzuri de putere - Reclamatii

Recommended Posts

Asa, si daca ai facut un topic aici si injuri ca un om fara educatie, ce ai rezolvat?, ABSOLUT NIMIC, AI DOVEDIT CA ESTI UN PUSTI MAI PROSTANAC. Ti-au cazut mainile daca ti-ai facut alt cont?, nu puteai sa faci contul asta nou, sa taci, si sa continui sa te uiti la ce te intereseaza pe forum?, era chiar asa de necesar sa pui tot gunoiul ala?.

Am observat motivul pentru care am luat ban abia dupa ce mi-am facut contul asta si am raportat aici, eu nu stiam ca B1OS isi bate joc de mine ca si cum eu as fi fost curva lui de noapte. Iar cand am vazut, mi-am dat seama ca nu a invatat nimic si ca el tot prost a ramas, in general nu prea imi arde mie de conflicte si imi place sa fie pace intr-o comunitate, dar pentru oameni ca B1OS, toata muia. Eu nu am cerut sa i se dea ban, poti sa te uiti in thread-ul meu de pe celalalt cont, am intrebat daca are voie cu semnatura aia si atat, in rest Gecko ia determinat soarta, iar B1OS se razbuna pe mine!

Link to comment
Share on other sites

Asa, si daca ai facut un topic aici si injuri ca un om fara educatie, ce ai rezolvat?, ABSOLUT NIMIC, AI DOVEDIT CA ESTI UN PUSTI MAI PROSTANAC. Ti-au cazut mainile daca ti-ai facut alt cont?, nu puteai sa faci contul asta nou, sa taci, si sa continui sa te uiti la ce te intereseaza pe forum?, era chiar asa de necesar sa pui tot gunoiul ala?.

Fiecare cont dublu atrage dup? sine ban permanent pe ambele, mai ales dac? a fost banat un user ?i nu a?teapt? pân? trece perioada.

Deci nu e cazul s? încurajezi s? nu te doar? mâna s? faci alt cont.

Link to comment
Share on other sites

Dac? tot mi-ai atras aten?ia domnule Rickets cu acel dislike, v?d c? ai continuat dup? acel ban s? o ?ii tot pe a ta ?i ne iei de fraieri. De data asta ai 3 luni s? te potole?ti ?i permanente pe ce conturi î?i deschizi de acum încolo.

Nu uita?i: s? ave?i cont e RST e privilegiu, nu drept.

Edited by wildchild
Link to comment
Share on other sites

Dac? tot mi-ai atras aten?ia domnule Rickets cu acel dislike, v?d c? ai continuat dup? acel ban s? o ?ii tot pe a ta ?i ne iei de fraieri. De data asta ai 3 luni s? te potole?ti ?i permanente pe ce conturi î?i deschizi de acum încolo.

Nu uita?i: s? ave?i cont e RST e privilegiu, nu drept.

Se pare ca si tu esti o curva dintre astea care plang dupa dislike, ca doar de-aia te-ai pus sa ii "vanezi" pe aia care dau dislike, pacat, aveam alta parere despre tine... Cat de handicapat trebuie sa fii sa pedepsesti exprimare opiniei cu privire la un post, daca pentru asta a fost inventata functia??? As fi inteles daca erau facute cu boti, dar asa... Unde e logica? Vreti sa mai dati banuri ca sa aratati cat de smecheri si periculosi sunteti, sau???

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca si tu esti o curva dintre astea care plang dupa dislike, ca doar de-aia te-ai pus sa ii "vanezi" pe aia care dau dislike, pacat, aveam alta parere despre tine... Cat de handicapat trebuie sa fii sa pedepsesti exprimare opiniei cu privire la un post, daca pentru asta a fost inventata functia??? As fi inteles daca erau facute cu boti, dar asa... Unde e logica? Vreti sa mai dati banuri ca sa aratati cat de smecheri si periculosi sunteti, sau???

Vrem s? cur???m forumul de specimene ca ?i tine care au probleme cu t?rt?cu?a. De la simplul fapt c? nu e?ti capabil s? respec?i ni?te reguli dai dovad? c? nu ai ce c?uta pe acest forum, pentru c? e?ti total inutil. S? nu crezi c? nu m-am uitat prin post-urile tale. Nu e?ti folositor, atunci taci dracului ?i stai sub radar, dac? deschizi gura atunci spune ceva folositor. JET!

edit: cât despre respect, ?la se câ?tig? nu se d?. N-am f?cut nimic s? ?i-l câ?tig a?a c? degeaba te r??oie?ti c? aveai o alt? p?rere despre mine c? nu m? intereseaz?. ?in oameni de calitate pe lâng? mine nu pulifrici ca tine a?a c? nu vreau s?-?i demonstrez ?ie nimic.

Edited by wildchild
Link to comment
Share on other sites

Tot ce spune acolo minte, eu i-am livrat tot ce a vrut el pe partea web, gasea ceva ce nu-i placea si il rezolvam, apoi a aflat ca gammu functioneaza cu tabele samd (asta nu e partea mea ci a lui dany), s-a pus dany sa-l repare, a reparat si mai avea scriptul in python de facut care era aproape gata (asta a zis ca putea si el sa faca dupa cum spune) dupa n-a mai intrat si baga d-alea cum ca are nunta si ca i-a murit socra-su macar daca spunea bai frate mersi ca te-ai chinuit dar nu-ti dau nimic nu sa se scoata cum ca nu a fost ce a vrut el

Link to comment
Share on other sites

Totu?i ?epar înseamn? s?-?i ia banii ?i s? fac? bang and boot.

Îl cazul de mai sus ar fi corect s?-i mai d?m pu?in timp când poate s? se lege s? termine ce-a început, ca s? r?mân? pe forum eticheta de om serios dac? asta dore?te.

Dac? nu, atunci un status de "neserios" cred c?-i suficient, c? exist? totu?i o linie între ?eap? ?i ce spui tu din punctul t?u de vedere c? a f?cut.

Ce zici blackere? @nacks

Link to comment
Share on other sites

Totu?i ?epar înseamn? s?-?i ia banii ?i s? fac? bang and boot.

Îl cazul de mai sus ar fi corect s?-i mai d?m pu?in timp când poate s? se lege s? termine ce-a început, ca s? r?mân? pe forum eticheta de om serios dac? asta dore?te.

Dac? nu, atunci un status de "neserios" cred c?-i suficient, c? exist? totu?i o linie între ?eap? ?i ce spui tu din punctul t?u de vedere c? a f?cut.

Ce zici blackere? @nacks

no problem, fa-mi si mie un site gen facebook cap coada si dupa la sfarsit n-o sa-ti mai dau banii, dupa ce am sursa.

Link to comment
Share on other sites

Cu afirma?ia de sus tocmai ai demonstrat c? ai preten?ii de cai verzi pe pere?i, sper c? nu faci dinastea ?i cu cei cu care colaborezi. O spun asta obiectiv din ce v?d.

edit: stai a?a c? am în?eles gre?it se pare. deci tu i-ai lucrat ?i el trebuia s? pl?teasc?. atunci ce ziceai în post-ul cu ?eapa c? ?i el avea ceva de f?cut?

Elaboreaz?, f? un video ceva.

Edited by wildchild
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...