Jump to content
Nemessis

Abuzuri de putere - Reclamatii

Recommended Posts

Nu ai muncit pentru noi, te rog eu nu te plange ca devi penibil :( si noi care te stim, cat de cat bine, inca mai avem pretenti de la tine!

Ai muncit pentru tine, ai facut ca simteai nevoia so faci, nimeni nu este obligat sa faca ceva ce nu doreste!

Ramai cu bine pretenas!

Link to comment
Share on other sites

Ieri am fost banat de gecko de pe chat,pentru ca am indraznit sa-l intreb de ce ma injura aiurea-n tramvai,dar se pare ca se crede Bruce Almighty.Si se mai mira careva ca raman pe chat doar Kronzi,Cm3d,Aerosol si altii.Vorba aia,cantitate nu calitate.

Edited by Ace11
Link to comment
Share on other sites

ABUZ DE PUTERE,

Cineva dintre moderatorii/admin RST a furnizat datele mele personale , inclusiv IP MEU , catre @AGSQ , cine se face vinovat de acest lucru ?

Si sper ca moderatorul/admin in cauza sa isi asume fapta.

Alta interactiune nu a existat cu individul/a in cauza so ?

Link to comment
Share on other sites

ABUZ DE PUTERE,

Cineva dintre moderatorii/admin RST a furnizat datele mele personale , inclusiv IP MEU , catre @AGSQ , cine se face vinovat de acest lucru ?

Si sper ca moderatorul/admin in cauza sa isi asume fapta.

Alta interactiune nu a existat cu individul/a in cauza so ?

Dovezi sau presupuneri? ?i-a zis AGSQ c? are datele tale de la cineva din staff/printscreen, ceva?

Link to comment
Share on other sites

ABUZ DE PUTERE,

Cineva dintre moderatorii/admin RST a furnizat datele mele personale , inclusiv IP MEU , catre @AGSQ , cine se face vinovat de acest lucru ?

Si sper ca moderatorul/admin in cauza sa isi asume fapta.

Alta interactiune nu a existat cu individul/a in cauza so ?

ai spus ca ai cumparat niste servere de la el parca. poate de acolo are datele tale :)

sau nu era adevarat? :))

Link to comment
Share on other sites

Mi-a prezentat intr-un post direct provider meu , nu discut cu tipul prin orice alt mijloc decat AICI , deci singura posibilitate este sa ia datele mele DIRECT DE AICI , si dupa cum vad wildchild tu esti prieten cu el ... este posibil sa fie chiar de la tine corect?

Hai sa spun sa ghicesc ca tu ai internet de la ... next-gen am ghicit ?:) Nu poti spune un lucru la intamplare , si sunt convins daca cineva cauta in logs lui de PM-uri se va gasii realitatea

Link to comment
Share on other sites

ai spus ca ai cumparat niste servere de la el parca. poate de acolo are datele tale :)

A spus ca a cumparat, dar n-a cumparat. A mintit omul.

Daca te uiti atent, vezi ca a editat. Diferente intre postul lui editat si quote-ul meu initial: https://rstforums.com/forum/103860-server-dedicat-storage-8-cpu-8-gb-ram-16-tb-storage.rst#post645930

PS: Data viitoare, nu-ti mai lasa ca orice incepator IP-ul in printscreen-uri.

Link to comment
Share on other sites

@AGSQ PS: Nu mi-am lasat ip in nici un printscreen ca era dupa un rdp de la microsoft azure ... si nu stiam ca aia folosesc UPC ca provider de net ... Asa ca ... astept si eu un raspuns/clar din partea staff-ului.

Daca ma ia cu printscreen-uri etc... o da in balarii.

Se pot verifica logs si constanta realitatea simplu, si pe aceasta cale ce-l ce mi-a facut datele mele publice ... nume/ip/mail etc.. este rugat sa paraseasca comunitatea ... sau asa se face aici ? da-ti datele utilizatorilor altor utilizatori ?

Link to comment
Share on other sites

"Voi aveti de tata pe diavolul si voi impliniti poftele tatalui vostrui. El de la inceput a fost ucigas si adevarul n-a stat intru el pentru ca la el nu este adevar. Ori de cate ori spune minciuni vorbeste dintr-ale lui nascociri, caci el este mincinos si tata al minciunii" (Ioan 8,44; F. Ap. 5,3-5; Efes. 4,25; V. Martor).

Link to comment
Share on other sites

Sper c? e?ti con?tient de faptul c? dac? faci acuze false prime?ti ban. Întâmpl?tor am net de la roedu ?i nu sunt prieten cu el. A?tept s? postez aici dovezile concrete nu abera?ii altfel o lun? stai pe tu??. AGQS, dac? po?i pune la dispozi?ie aici acel printscreen s? vedem dac? chiar a fost a?a de neatent s? nu spun altfel.

Edited by wildchild
Link to comment
Share on other sites

@wildchild eu nu am ce printscreen sa pun , tipu mi-a scris direct in postare de unde am net etc... si inca o chestie ce ti-am dat pe PM si pe care si el a confirmat-o intr-o alta postare.

Ca iau ban 1 luna :) suntem pe RST aici se da ban si daca nu pupi in fund bine , nu ar fi o noutate.

Am reporturi de ieri de carding care nici azi nu au primit ban ... si eu sa primesc ban ca acuz un moderator/admin nu ar fi o noutate - Crezi ca vine un moderator/admin sa spuna da eu am fost sa compromita forumul? NU , se va prefera aducerea mea la tacere prin ban :) , si eu astept acel printscreen de la imaginea cu profitshare de care spune AGSQ

Link to comment
Share on other sites

Pai daca eu tie @Gecko iti spun ca ai net de la rds si ca ai ip 1.1.1.1.4 , si tu ramai masca ca nu am de unde stii asta , cum poti tu sa imi dovedesti mie sau celorlalti de unde eu am luat datele tale? daca noi 2 am discutat numai si numai AICI ? da-mi tu o explicatie ca vad ca esti destept si eu fac asa.

Nu este mai usor sa va uitati in logs? ;) Zic si eu asa ... daca se vroia solutionarea se uita in logs si in 5 minute ne lamuream instant :) ) dar cum am spus mai devreme AGSQ a uitat sa mai puna print-ul cu poza de vorbea ca mi-se vede ip :))) , si voi moderatori/admini in loc sa verificati logo ... scrieti pe aici vrute si nevrute...

Si cred ca fiecare utilizator de pe aici si-a facut o idee despre cine spune adevarul si cine NU.

Asa ca v-am pupat... Si va multumesc ca faceti publice datele mele probabil si a altor utilizatori RST ...

Asa ca prieteni aveti grija :)

( Gecko ai si un pm cu datele mele confidentiale si dilema mare )

Acum te rog frumos sa iei logs sa verifici ca am dreptate , la el/mine , ulterior sa aveti mandria a celui ce mi-a facut datele publice catre alt utilizator sa primeasca ban...

Alt mod de a obtine datele mele nu exista si nu are cum.

Edited by alinpetre
Link to comment
Share on other sites

Pai daca eu tie @Gecko iti spun ca ai net de la rds si ca ai ip 1.1.1.1.4 , si tu ramai masca ca nu am de unde stii asta , cum poti tu sa imi dovedesti mie sau celorlalti de unde eu am luat datele tale? daca noi 2 am discutat numai si numai AICI ? da-mi tu o explicatie ca vad ca esti destept si eu fac asa.

Nu este mai usor sa va uitati in logs? ;) Zic si eu asa ... daca se vroia solutionarea se uita in logs si in 5 minute ne lamuream instant :) ) dar cum am spus mai devreme AGSQ a uitat sa mai puna print-ul cu poza de vorbea ca mi-se vede ip :))) , si voi moderatori/admini in loc sa verificati logo ... scrieti pe aici vrute si nevrute...

Si cred ca fiecare utilizator de pe aici si-a facut o idee despre cine spune adevarul si cine NU.

Asa ca v-am pupat... Si va multumesc ca faceti publice datele mele probabil si a altor utilizatori RST ...

Asa ca prieteni aveti grija :)

( Gecko ai si un pm cu datele mele confidentiale si dilema mare )

Acum te rog frumos sa iei logs sa verifici ca am dreptate , la el/mine , ulterior sa aveti mandria a celui ce mi-a facut datele publice catre alt utilizator sa primeasca ban...

dude, ma intrerupi de la fotbal cu ineptiile tale continue (oricum si asa am echipa slaba si semnal prost la wifi).

EU i-am dat IP, eu i-am dat numar de telefon (sa te cauta in hartiile de facturare/livrare a serverului ala de l-ai dus in depozit), eu i-am furnizat inclusiv datele tale din primul print screen(ala de l-ai modificat dupa 10 minute) in care te laudai cu profitshareul (unde ti-ai sters doar numele dar ai lasat date importante pentru social engi. :P).

Am servicii cumparate de la AGSQ(si mai sunt multi altii de pe forum care au cumparat ceva de la el), si tu sa vii sa arunci cu kakat in topicul omului unde vinde X si Y fara nici o dovada m-a indemnat sa fac ce am facut.

LAME!

Link to comment
Share on other sites

@alinpetre,

Da, IP-ul t?u a fost dat de cineva din staff. Acel cineva a fost pedepsit. Din moment ce aceast? ac?iune nu se poate inversa nu pot decât s? îmi cer scuze în numele mods/admins. Consider acest subiect închis. Orice alt? continuare a discu?iei va fi considerat? offtopic.

Edited by em
Link to comment
Share on other sites

gogusan si tu de unde ai datele mele ? Ia minuneaza-ne pe toti :))) sau decat sa se faca un moderator/admin de ras iti iei asupra ta vina? :)))

Deja este de ordinul rasului si al panaramei.

Renunt la RST , ma dezgusta ce fel de oamenii sunt in staff @em ar trebui sa stim si noi de cine , si ar trebui acel cineva nu sa fie pedepsit , ci sa fie inlaturat din STAFF , asa ceva nu se FACE.

Multumesc pentru tot , o viata placuta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...