Jump to content
Nemessis

Abuzuri de putere - Reclamatii

Recommended Posts

Byte l-a pus free punel-l free si tu.

Byte e coder profesionist el isi scrie singur codul nu trebuie sa faca ripp la surse de pe net.

Iti dau eu 100$ numai sa taci , de ce trebuie sa fii tu mereu paracila "da ala de ce nu are si eu am , datii si lui ala , vreau ca ala sa aibe ban".

Propun ban @askwrite e magnet pentru tepari , in loc sa scapam de tepari acestia vin la aswrite, prostul satului,cel mai prost din curtea scolii ,ciuca teparilor.

Edited by ReckonGayHat
Link to comment
Share on other sites

Byte l-a pus free punel-l free si tu.

Byte e coder profesionist el isi scrie singur codul nu trebuie sa faca ripp la surse de pe net.

Iti dau eu 100$ numai sa taci , de ce trebuie sa fii tu mereu paracila "da ala de ce nu are si eu am , datii si lui ala , vreau ca ala sa aibe ban".

Propun ban @aswrite e magnet pentru tepari , in loc sa scapam de tepari acestia vin la aswrite, prostul satului,cel mai prost din curtea scolii ,ciuca teparilor.

Cum î?i merge afacerea? :)

Cine-i @ASKwite...

Byte-ul este portar la mercadona! Si da e un bun baiat doar ca asculta prea mul?i tampi?i.

Link to comment
Share on other sites

Byte l-a pus free punel-l free si tu.

Byte e coder profesionist el isi scrie singur codul nu trebuie sa faca ripp la surse de pe net.

Iti dau eu 100$ numai sa taci , de ce trebuie sa fii tu mereu paracila "da ala de ce nu are si eu am , datii si lui ala , vreau ca ala sa aibe ban".

Propun ban @askwrite e magnet pentru tepari , in loc sa scapam de tepari acestia vin la aswrite, prostul satului,cel mai prost din curtea scolii ,ciuca teparilor.

Ahahahahahaha, sunteti ofticati ca nu stiti sa va faceti singuri un stealer si comentati ca e furat de pe net? Daca imi gasesti tu pe net sursa de steam stealer exact ca a mea (vb.net + c#) care fura tot configul, ssfnurile, parolele din toate browserele + parola de la steam, iti sug pula 10 ore in continu, bai scammer ratat de 17 ani cu minte de 10.

Normal ca byteul l-a pus free cand exista 99999999999999999 de stealeri pe net + sursa asa ca taci da-te-n mortii ma-tii

+ ca cu stealerul meu produci bani, cu al lui byteul maxim 100e sa zicem ca-ti scoti, e ca si cum ti-as zice sa postezi cum iti produci banii (carding)

Edited by askwrite
Link to comment
Share on other sites

Ahahahahahaha, sunteti ofticati ca nu stiti sa va faceti singuri un stealer si comentati ca e furat de pe net? Daca imi gasesti tu pe net sursa de steam stealer exact ca a mea (vb.net + c#) care fura tot configul, ssfnurile, parolele din toate browserele + parola de la steam, iti sug pula 10 ore in continu, bai scammer ratat de 17 ani cu minte de 10.

Normal ca byteul l-a pus free cand exista 99999999999999999 de stealeri pe net + sursa asa ca taci da-te-n mortii ma-tii

+ ca cu stealerul meu produci bani, cu al lui byteul maxim 100e sa zicem ca-ti scoti, e ca si cum ti-as zice sa postezi cum iti produci banii (carding)

Nu ma pot ab?ine!

Am observat cate conturi ai postat si cat ajutor ai oferit!

Esti offtopic sterge-?i (Postul)

Link to comment
Share on other sites

El e singurul care î?i d? prea mult? importan?? în loc s?-?i tr?iasc? via?a, e treaba lui dac? ?i-o irose?te pe un forum care nu d? doi bani pe cine e Reckon cel adev?rat ?i cel fals.

Partea amuzanta e ca: ReckonGayHat e ori askwrite ori Aerosol pentru ca, Aerosol I da like-uri si primeste like-uri de la ReckonGayHat.

:)))))

Link to comment
Share on other sites

Sunt curios de ce am primit ban pe chat.... dar ma rog :)

Am fost extrem de bine primit, ma rog, nu e site-ul meu, dar totusi nu a fost destul de frumos. Va multumesc pentru buna si extraordinara conduita avuta cu useri noi :) As dorii sa imi dezactivati contul de rst. Va multumesc !

Edited by ionutban
Link to comment
Share on other sites

Cine l-a facut moderator pe incompetentul asta ? Topicul era pe prima pagina, am intrat am citit si am raspuns , nu era un thread closed, nu inteleg de unde partea cu infraction , dupa ce ca forumul asta s-a transformat intr-o gradinita , astia va sunt oamenii cu "putere". Nu cred ca am facut ceva aiurea , dar daca asa sta vorba o sa dispar si eu de aici, pacat forumul asta a avut un potential imens , dar v-ati alungat toti oamenii buni cu admini din astia cu 4 clase

Dear TheAnalyst,

You have received an infraction at Romanian Security Team.

Reason: Redeschidere topic

-------

Redeschidere topic.

-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:

https://rstforums.com/forum/100341-c...rst#post662847

in maxim o zi va luati ban

All the best,

Romanian Security Team

Link to comment
Share on other sites

Cine l-a facut moderator pe incompetentul asta ? Topicul era pe prima pagina, am intrat am citit si am raspuns , nu era un thread closed, nu inteleg de unde partea cu infraction , dupa ce ca forumul asta s-a transformat intr-o gradinita , astia va sunt oamenii cu "putere". Nu cred ca am facut ceva aiurea , dar daca asa sta vorba o sa dispar si eu de aici, pacat forumul asta a avut un potential imens , dar v-ati alungat toti oamenii buni cu admini din astia cu 4 clase

Dear TheAnalyst,

You have received an infraction at Romanian Security Team.

Reason: Redeschidere topic

-------

Redeschidere topic.

-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:

https://rstforums.com/forum/100341-c...rst#post662847

in maxim o zi va luati ban

All the best,

Romanian Security Team

Probabil a fost confuzie ?i trebuia bifat topic inutil. ?i pentru c? n-ai specificat dac? era vorba de ban pe rst sau de site-ul despre care se vorbea atunci s-a perceput altceva. ?i-l reversez.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...