Jump to content
Nemessis

Abuzuri de putere - Reclamatii

Recommended Posts

Discutii non-IT

Discutii care nu au legatura cu domeniul IT. Aici puteti discuta despre nemurire, masoni, mers la sala, elefanti sau orice altceva

Subiect: https://rstforums.com/forum/106738-askwrite-copilul-cu-fata-de-cal-cu-diploma.rst

Sa vad si eu regula din reulamentul general care am reusit sa o incalc si orice thread inchis trebuie sa aibe un motiv, al tau este pus la misto probabil ca nu are logica sau aveti ore cand sunteti iritati la oua si ore cand sunteti sentimentali si afectuosi cu utilizatorii.

Mno c? mi-a luat-o Nytro înainte. Ceapa voastr? de prichindei techerghei, pe forum de cs v? crede?i?

@wildchild de ce nu mi-ai dat ban de cand am deschis acest thread, erai pe `sentiment` sau mustrat de constiinta?

Subiect: https://rstforums.com/forum/106719-de-ce-exista-asemenea-specimene-infecte-pe-aici-si-alte-forumuri.rst#post662480

DA AMICE, sunt victima unui copil cu diploma de cal si te-am contactat dar tu ti-ai luat atributiile de administrator si ai dat repede ban.Regulament 0, probabil este pus de fatada in caz ca vreti sa aruncati cu praf in ochi `fraierilor` care isi fac cont nou.

dfea3f1c034cd4e38f69ce292b09825f.png

Deci pana la urma care este motivul REAL pentru care am primit ban la al doilea subiect? Daca n-ai un raspuns nu te obosi sa raspunzi, da linistit ban ca deobicei sa scapi repede, oricum nici nu ma astept sa ai vreun raspuns concret.

Link to comment
Share on other sites

Subiect: https://rstforums.com/forum/106738-askwrite-copilul-cu-fata-de-cal-cu-diploma.rst

Sa vad si eu regula din reulamentul general care am reusit sa o incalc si orice thread inchis trebuie sa aibe un motiv, al tau este pus la misto probabil ca nu are logica sau aveti ore cand sunteti iritati la oua si ore cand sunteti sentimentali si afectuosi cu utilizatorii.

@wildchild de ce nu mi-ai dat ban de cand am deschis acest thread, erai pe `sentiment` sau mustrat de constiinta?

Subiect: https://rstforums.com/forum/106719-de-ce-exista-asemenea-specimene-infecte-pe-aici-si-alte-forumuri.rst#post662480

DA AMICE, sunt victima unui copil cu diploma de cal si te-am contactat dar tu ti-ai luat atributiile de administrator si ai dat repede ban.Regulament 0, probabil este pus de fatada in caz ca vreti sa aruncati cu praf in ochi `fraierilor` care isi fac cont nou.

dfea3f1c034cd4e38f69ce292b09825f.png

Deci pana la urma care este motivul REAL pentru care am primit ban la al doilea subiect? Daca n-ai un raspuns nu te obosi sa raspunzi, da linistit ban ca deobicei sa scapi repede, oricum nici nu ma astept sa ai vreun raspuns concret.

În primul rând Nytro ?i-a dat ban ?i la fel ar fi f?cut orice moderator care ar fi v?zut thread-ul acela de rahat.

Ai impresia c? st? cineva toat? ziua pe forum ?i pierde vremea ca ?i tine citind toate offtopic-urile ?i luând m?suri imediat? Avem ?i noi familii, prieteni cu care mai ie?im ?i nu ne baricad?m 24/7 în spatele tastaturii.

Iar ca ultim? observa?ie, cine dracu te crezi? N-ai f?cut absolut nimic bun pentru forum, decât trolling ?i offtopic. ?i câteva zeci de conturi, a?a c? nu te mai mira c? nu te ia nimeni în seam?. Începe ?i ajut? lumea ?i poate te treze?ti VIP, pân? atunci e?ti în ochii tuturor doar un frustrat cu co?uri pe frunte care dup? ce termin? de dat la lab? vine pe rst s? râgâie precum un mare leu ce este.

Du-te ?i vars?-?i frustr?rile pe hackyard ?i las?-ne în pace dac? n-ai de gând s? te maturizezi!

Link to comment
Share on other sites

@Gecko ma crezi ca iti pica mana la cate conturi o sa banezi?

Eram in toane bune si am vrut sa-ti trimit un PM sa te anunt ca pari cam prost...

Ciudat, asa pari si tu pentru mine.Esti un tip simpatic dar pari cam prostut si cu nasul(probabil il ai prea mari si nu mai vezi bine de el) pe sus, sper sa nu te superi si in caz contrat chiar nu imi pasa.

Keep trying to fight against wind.

Link to comment
Share on other sites

@Gecko ma crezi ca iti pica mana la cate conturi o sa banezi?

Ciudat, asa pari si tu pentru mine.Esti un tip simpatic dar pari cam prostut si cu nasul(probabil il ai prea mari si nu mai vezi bine de el) pe sus, sper sa nu te superi si in caz contrat chiar nu imi pasa.

Keep trying to fight against wind.

F? ni?te calcule de algebr? elementar? ?i vezi de câte ori depui tu mai mult? munc? pentru a face un cont comparat cu cele 10 secunde de a primi ban permanent.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, RADMINKILLER said:

Pot sa aflu si eu ce poponar din staff mi-a dat ban permanent pe contul @Meteosensibilul si cu ce motiv? Nu ca m-ar interesa prea tare, oricum RST e un loc plin cu fututi si cu maimute cu IQ format dintr-o cifra sau doua, dar voiam sa stiu asa ca informatie...

Mergi ma si baga-te la somn, te miri de ce ai luat ban. Ai gresit locul.  Ban inc.

 

 

Am gasit si motivul:

 

 

Quote

 

Le doresc muie eterna si le iau sufletul in pula celor care au scris cacaturi in acest topic, chiar daca povestea e reala sau nu. Sunteti niste avortoni.

 


 

 
Edited by yAk
motive intemeiate
Link to comment
Share on other sites

Salut!

De ceva timp, cineva,  îmi editează postările fără niciun motiv.

Astăzi mi-a fost editată și semnătura.

Solicit restricționarea drepturilor moderatorului aa7670 (ori celui dovedit, sunt indicii că el a editat) la setările conturilor!

În cazul în care nu este posibilă solutionarea cerută mai sus, solicit ștergerea totală și definitivă a continutului postat, care apartine userului @fusername, din baza de date și din backup-urile anterioare.

 

Administratorii rstforums.com vor fi singurii responsabili pentru informațiile postate pe acest forum de către userul @fusername, trecute sau viitoare acestei sesizări, în cazul în care solicitările de mai sus nu vor fi soluționate întocmai și la timp, având în vedere  ușurința modificării informațiilor care aparțin acestui forum (rstforums.com) de către sau cu ajutorul administratorilor forumului.

 

@aelius, @Nytro

 

Noroc!

Link to comment
Share on other sites

@fusername Eu nici banuri nu stiu bine sa dau pe platforma asta. Dar daca ma ajuti, pot incerca sa ma uit :)) Nu cred ca pot vedea cine a editat semnatura ta si nici timpul nu imi permite sa fac asta.

- Ce semnatura aveai pana la urma ? 

- Imi poti arata ceva posturi editate de ale tale ?

Ho mai usor, ca e un forum doar, nu ti-a spart nimeni acoperisul casei :)))

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, fusername said:

Salut!

De ceva timp, cineva,  îmi editează postările fără niciun motiv.

Astăzi mi-a fost editată și semnătura.

Solicit restricționarea drepturilor moderatorului aa7670 (ori celui dovedit, sunt indicii că el a editat) la setările conturilor!

În cazul în care nu este posibilă solutionarea cerută mai sus, solicit ștergerea totală și definitivă a continutului postat, care apartine userului @fusername, din baza de date și din backup-urile anterioare.

 

Administratorii rstforums.com vor fi singurii responsabili pentru informațiile postate pe acest forum de către userul @fusername, trecute sau viitoare acestei sesizări, în cazul în care solicitările de mai sus nu vor fi soluționate întocmai și la timp, având în vedere  ușurința modificării informațiilor care aparțin acestui forum (rstforums.com) de către sau cu ajutorul administratorilor forumului.

 

@aelius, @Nytro

 

Noroc!

 

=)) Stiam ca suferi dar nici chiar asa.


Nu eu ti-am editat semnatura.

 

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, fusername said:

Salut!

De ceva timp, cineva,  îmi editează postările fără niciun motiv.

Astăzi mi-a fost editată și semnătura.

Solicit restricționarea drepturilor moderatorului aa7670 (ori celui dovedit, sunt indicii că el a editat) la setările conturilor!

În cazul în care nu este posibilă solutionarea cerută mai sus, solicit ștergerea totală și definitivă a continutului postat, care apartine userului @fusername, din baza de date și din backup-urile anterioare.

 

Administratorii rstforums.com vor fi singurii responsabili pentru informațiile postate pe acest forum de către userul @fusername, trecute sau viitoare acestei sesizări, în cazul în care solicitările de mai sus nu vor fi soluționate întocmai și la timp, având în vedere  ușurința modificării informațiilor care aparțin acestui forum (rstforums.com) de către sau cu ajutorul administratorilor forumului.

 

@aelius, @Nytro

 

Noroc!

De aceea se numesc moderatorii sa editeze cacaturile scrise de noi :))

Si nu cred ca ti-a modificat ceva fara un motiv intemeiat, ai dovezi?

Edited by sandu69
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...