Jump to content
Nemessis

Abuzuri de putere - Reclamatii

Recommended Posts

58 minutes ago, amkulcsar said:

am primit ban pe chat de ceva timp de la @Gecko pentru ca am scris ,,fmm,, am zis o zi hai o saptamana hai 2 saptamani hai 3 saptamani hai dar face o luna de acum cred

 

Și, un motiv bun pentru care să ți-l scoată? Ai ceva interesant de zis pentru binele comun al forumului? Nu de alta dar ai claxonat, m-am uitat prin istoria postărilor și în mare parte activezi la cereri de ajutor. Când o să considere că meriți probabil o să ai privilegiul de a participa pe chat care nu-i loc de caterincă în spatele blocului unde să spargă fiecare semințe.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wildchild said:

Și, un motiv bun pentru care să ți-l scoată? Ai ceva interesant de zis pentru binele comun al forumului? Nu de alta dar ai claxonat, m-am uitat prin istoria postărilor și în mare parte activezi la cereri de ajutor. Când o să considere că meriți probabil o să ai privilegiul de a participa pe chat care nu-i loc de caterincă în spatele blocului unde să spargă fiecare semințe.

serios? nu.i loc de caterinca ai dreptate deasta aa rade in ultimul hal de silent deasta gecko isi bate joc de worm,eu nu ma puneam in gura

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Imi cer scuze ca ma bag, o fac foarte rar, insa din moment ce tu nu stai pe chat si nu stii ce se intampla pe-acolo, cum vorbim si ce glume avem, nu cred ca ai dreptul sa scoti in evidenta ce / cum si cui vorbeste. Daca @aa7670 rade cu @SilenTx0 este pentru ca se cunosc (si oricum nu e treaba ta si nu ar trebui sa-ti pese daca Ina i-o freaca lu' @hades sau daca @urs_02918473 si-o freaca in momentul in care @aelius trimite poze cu shemale). Faptul ca @Gecko se injura cu Worm e strict problema lor. (toata lumea se injura cu Worm, si da, ne place)

 

Termina cu frustarile astea si incearca sa faci ceva folositor pentru comunitatea asta. Nu-ti convine ceva ? Taci si treci peste. E doar un forum.

 

Scopul acestei comunitati este de a ajuta membrii sa-si dezvolte abilitatile in IT & Sec si pe cat posibil, sa le ofere posibilitatea de a se relaxa (chat). Incearca sa intelegi asta sau evita sa mai faci din nimic, ceva.

 

Peace :)

Edited by MrGrj
  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Gecko said:

De unde aveti atata tupeu? Adica iei ban pe merit dupa ce ma jignesti si apoi vii si ne intrebi in cel mai grotesc mod posibil cat mai dureaza? Un an mai dureaza, iar daca te mai plangi, nu mai intri niciodata pe chat, asa, doar sa vad daca mori fara el. Sper ca esti multumit acum.

dar tu ca luai la misto si jigneai nu se pune? esti admin/moderator si iti permiti? eu zic ca asta nu e corect 

Link to comment
Share on other sites

Du-te ba in pula noastra, fute-ti-as pe ma-ta in cur. :))))))) Cand vrei ceva, ceri direct. Invata sa fii eficient in comunicare.

Cand ceri ceva, nu pui semnul exclamarii la sfarsit.

 

- "Scoate-mi banu!!!"

- "Imi poti scoate si mie banul?"

 

E o diferenta mare.

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikka said:

As fi eficient intr-o comunitate care merita. Eu m-am inregistrat mai mult sa acumuzel cunostinte, ca de contribuit am contribuit cu cate putin din ce stiam si aveam.

 

Iar referitor la:

 

- "Scoate-mi banu!!!"

- "Imi poti scoate si mie banul?"

 

Te-am intrebat daca imi poti scoate banul, nu ti-am ordonat. Nu are sens exemplul, nu aia a fost cererea mea. Daca a fost in stil aia, recunosc ca am gresit. Dar totusi, nu meritam ban o luna. Pur si simplu am fost injurat degeaba doar raspunzandu-ti la intrebare.

Nu ai ce sa inveti aici,singurul lucru care poti sa il faci e sa trollezi,in rest e plin de fustrati refuzati de societate.Si-au gasit linistea aici unde li se ofera o oarecare importanta,o importanta pe care nu o primesc in viata reala.

 

Daca esti interesat de subiect pot sa iti dau cateva articole de psihologie.

Edited by DrMengele
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...