Jump to content
Nemessis

Abuzuri de putere - Reclamatii

Recommended Posts

  • Active Members
58 minutes ago, DrMengele said:

Nu ai ce sa inveti aici,singurul lucru care poti sa il faci e sa trollezi,in rest e plin de fustrati refuzati de societate.Si-au gasit linistea aici unde li se ofera o oarecare importanta,o importanta pe care nu o primesc in viata reala.

 

Daca esti interesat de subiect pot sa iti dau cateva articole de psihologie.

Imi cer scuze ca ma bag, nu am mai postat de foarte mult timp sau cel putin numarul posturilor a scazut foarte mult, nu stiu daca esti user ok sau nu, nici nu-mi pasa. Nu o lua personal.

 

Calitatea forumului a ramas aceasi ca acum cativa ani(cel putin asta cred eu), trebuie doar sa fii ca in viata. Selectiv. Daca nu stii sa fii selectiv, bineinteles ca vei inghiti toata cacaturile. Pe mie forumul asta m-a ajutat foarte mult sa-mi dezvolt gandirea. Daca unii dintre voi aveti mintea cat o nuca, nu e problema noastra.

 

Si btw: 99,99% sunteti varza la psihologie. Va da aelius temelie si voi persistati in prostie incercand sa va dati ceea ce nu sunteti: destepti.

 

Edited by SynTAX
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Toti care aveti banuri pe forum sau chat si credeti ca v-a fost dat de pomana sau puteti sa va integrati in societatea noastra de rahat pe aceasta bucata mirifica de forum, puteti scrie aici: user pe care aveti ban, motivul pentru care ati luat si daca a fost luat pe drepte sau aiurea.

 

Imi plac trollerii si glumele facute ca la carte. Daca scrieti mai deosebit aveti mai multe sanse.

 

ps: "futu-ti familia" si "pula mea" nu sunt argumente. Sfanta maciuca trebuie mentionata impreuna cu un mesaj bun :))

 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, blackserifu said:

gecko bag cutitu in tine futu-ti familia ma-tii de gras prost care traieste cu 200 euro pe luna
scoate banu permanent de pe chat de pe blackwww si blackgateserifu futu-ti dumnecatu ma-tii de gras imputit

 

 

De ce aveti atata rabdare cu astfel de specimene? Au fost banati permanent useri care au facut mult mai putina panarama, si nu s-a discutat nimic. Specimenul de fata a avut si 70000000 de conturi pe langa toate astea, si ii acceptati si mizeriile de pe PM, toate injuraturile si prostia de care da dovada... Sa inteleg ca se aplica diferit regulamentul? Sau daca ai pile si sugi pula cuiva din staff poti sa faci cam ce vrei tu? Ziceti ca va jigneste si pe PM... Ce mai asteptati?

 

Daca lui i se accepta mizeriile astea, vreau si eu sa fiu debanat pe contul @Meteosensibilul, am facut mult mai putina panarama si nu am atacat pe nimeni, cel putin nu gratuit.

Edited by AmCoaieleMari
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, AmCoaieleMari said:

 

 

De ce aveti atata rabdare cu astfel de specimene? Au fost banati permanent useri care au facut mult mai putina panarama, si nu s-a discutat nimic. Specimenul de fata a avut si 70000000 de conturi pe langa toate astea, si ii acceptati si mizeriile de pe PM, toate injuraturile si prostia de care da dovada... Sa inteleg ca se aplica diferit regulamentul? Sau daca ai pile si sugi pula cuiva din staff poti sa faci cam ce vrei tu? Ziceti ca va jigneste si pe PM... Ce mai asteptati?

 

Daca lui i se accepta mizeriile astea, vreau si eu sa fiu debanat pe contul @Meteosensibilul, am facut mult mai putina panarama si nu am atacat pe nimeni, cel putin nu gratuit.

 

Tu aici ti-ai luat ban: 

Nu conteaza parerea mea. Dupa a ta, ai luat ban pe bune sau aiurea ?:)

Link to comment
Share on other sites

Tovarasilor, vi se pare NORMAL ca omul ala sa aiba probleme de depresie, sa vrea sa se sinucida, si toti pulemecii aia sa ii zica sa se spanzure, voi sunteti normali la cap? Nu conteaza parerea mea, tu crezi ca e normal sau anormal? @aelius

 

 

@Gecko, de ce am luat ban? Pai in linii mari, am luat degeaba... Eu refuz sa ma supun sugacilor sau persoanelor pe care le consider inferioare mie, care nu pot sa imi demonstreze contrariul. Am vrut sa incetez avalansa aia de sfaturi de sinucidere dar tot eu am iesit rau.

Edited by AmCoaieleMari
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, aelius said:

Man, aici nu e sectie de psihiatrie. Sunt multi baieti buni cu multe aptitudini. (medici, ingineri, tehnicieni, avocati, baieti cu afaceri bune). E normal ca printre ei sa fie si o sleahta de panarame.

 

Eu am vrut sa il ajut pe cel care zicea ca vreai sa se omoare, spre deosebire de ceilalti care il luau la misto si ii aratau cum sa isi ia zilele. Chiar daca era adevarat sau nu, ti se pare normal ca tot eu sa o patesc? Daca era adevarat cazul?

Edited by AmCoaieleMari
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, aelius said:

@AmCoaieleMari am citit cate ceva din posturile tale mai vechi. Ma asteptam sa iti faci alt user. Tie ti se pare normal userul asta? Da-mi un motiv bun si iti scot banul de pe userul tau.

 

Eu nu am vrut sa imi fac altul, am fost fortat de situatie, dar e mult spus fortat de situatie, am vrut sa vad in ce stadiu se afla forumul. Pot sa imi fac exact ce user vreau atat timp cat nu deranjez pe nimeni si nu imprastii cu cacat. Cauti un motiv bun sa imi debanezi contul? Dar javrei de mai sus ce motiv intemeiat i-ati cerut, de ce i-ati suportat mizeria pe care o face de atat timp, ca asta nu e nici primul nici ultimult cont pe care o sa il aiba. Hm? Este privilegiat? Aici unii injura linistit, si la altii se aplica regulamentul la sange? Un motiv bun? Eu cred ca nu am cauzat caterinca pe forum si cred ca am cu ce sa ii ajut pe ceilalti, spre deosebire de el care doar injura si nu face altceva, si totusi ii permiteti si aveti rabdare cu el. Uite un motiv.

Edited by AmCoaieleMari
Link to comment
Share on other sites

^(amcoaielemici) atata timp cat n-am spus nimic despre tine de ce vorbesti despre mine ? esti un zeu la tastatura, inteleg :) tare mult te mai agiti, parca vrei sa castigi la 6/49

 

Edited by BlackGate
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, ManutaDeAur said:

plm

b6e5b10541944496abeca94ae497364b.png

 

Menstruația (din latinescul menstruus, „în fiecare lună”) este manifestarea cea mai vizibilă a ciclului menstrual la femei, fiind reprezentată de o hemoragie fiziologică din mucoasa uterină, care apare la femeia adultă. Se produce regulat și periodic, aproximativ la 4 săptămâni, exceptând perioada de sarcină și de alăptare, durând în general între trei și șapte zile.

 

De secole, misterul care se ascunde în spatele faptului că femeile sunt iritate şi nervoase în timpul „acelei perioade ale lunii” a intrigat pe mulţi, dar un nou studiu arată motivul exact pentru acest comportament ciudat.
 Cercetătorii de la Universitatea din California, Los Angeles, au spus că celulele creierului, numite receptori GABA, sunt de vină pentru schimbările de spirit lunare ale femeilor.

 

Pentru a investiga mecanismele potenţiale din spatele PMDD (tulburare disforică premenstruală), cercetătorii au folosit PET Scan, care arată cum este glucoza metabolizată pentru a identifica activitatea la nivelul creierului.

 

Constatările indică faptul că hormonii nu sunt vinovaţi. În schimb, scanările arată că la sfârşitul fazei luteale a PMDD, activitatea cerebelului şi-a sporit activitatea şi cu cât s-a înregistrat mai multă activitate, cu atât mai rele au fost simptomele.

 

Una din funcţiile celulelor GABA este de a limita activitatea asociată cu stresul şi anxietatea.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, aelius said:

 

Menstruația (din latinescul menstruus, „în fiecare lună”) este manifestarea cea mai vizibilă a ciclului menstrual la femei, fiind reprezentată de o hemoragie fiziologică din mucoasa uterină, care apare la femeia adultă. Se produce regulat și periodic, aproximativ la 4 săptămâni, exceptând perioada de sarcină și de alăptare, durând în general între trei și șapte zile.

 

De secole, misterul care se ascunde în spatele faptului că femeile sunt iritate şi nervoase în timpul „acelei perioade ale lunii” a intrigat pe mulţi, dar un nou studiu arată motivul exact pentru acest comportament ciudat.
 Cercetătorii de la Universitatea din California, Los Angeles, au spus că celulele creierului, numite receptori GABA, sunt de vină pentru schimbările de spirit lunare ale femeilor.

 

Pentru a investiga mecanismele potenţiale din spatele PMDD (tulburare disforică premenstruală), cercetătorii au folosit PET Scan, care arată cum este glucoza metabolizată pentru a identifica activitatea la nivelul creierului.

 

Constatările indică faptul că hormonii nu sunt vinovaţi. În schimb, scanările arată că la sfârşitul fazei luteale a PMDD, activitatea cerebelului şi-a sporit activitatea şi cu cât s-a înregistrat mai multă activitate, cu atât mai rele au fost simptomele.

 

Una din funcţiile celulelor GABA este de a limita activitatea asociată cu stresul şi anxietatea.

 

Ii vine des ? asta e al doilea ban pe luna asta plm

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, redcoder said:

Am o reclamatie la adresa moderatorului a8274 sau cum il cheama, marele analist socio-politic al forumului, marele programator ce isi da cu parerea, practic e un nea din online, nu reclam aceasta actiune ci reclam faptul ca n-ai cum sa o arzi cu termenul de "nea" si sa stai cu ma-ta la 28 de ani, chiar n-ai cum, stii care-i diferenta dintre noi 2? Eu mi-am facut datoria fata de acest forum si nu o sa-i simt lipsa, tu inca speli putina, asa ca stai jos catelule caci esti un anonim, de ai stii cine sunt mi-ai cere autograf.

 

Toti kinderii virgini au prins coaie, pardon, toate zanele au prins coaie cand se ascund in spatele unui pseudonim si in spatele unui buton de kick/ban, ia vezi boss, poti mai mult? Da-ma afara de pe forum la fel cum o sa te arunce ma-ta din casa in curand caci vorba aia, cum sa ai 28 de ani sa stai cu ma-ta?

 

Ah era sa uit: semnatura te deranjeaza, nu? Cu toate ca nu e valida de ceva ani, pe tine te deranjeaza? Ia zi boss, cum e cu frustrarea din copilarie? Nu ai fost bagat in seama? Ceri atentie? Pup pe inteligenta, scuze, n-am pe ce.

LE: aa7676 sau cum te autointitulezi.

 

Ai cedat cand ai vazut ca nu iti dau atentie? =))  Nu cred ca e treaba ta cu cine stau (in nici un caz cu parintii) sau cati ani am sau ce fac eu. Ai vrut sa ma zgandari in mod repetat (cersind atentie care nu o primesti in alte locuri) si ai primit doar ban pe chat; nu te mai smiorcai ca o puţă bleagă. :-j

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...