Jump to content
Nemessis

Abuzuri de putere - Reclamatii

Recommended Posts

  • Active Members
41 minutes ago, Ganjaa said:

Se da ban fara motiv ? Nu cred ca este corect ceea ce ai facut din moment ce nu am incalcat vreo regula din cadrul regulamentului. Nu sunt singurul care are parerea ca trebuie sa te rugam ca sa avem acces pe chat. Toti membrii sunt egali aici.

 

7. Un moderator/administrator are dreptul sa zboare pe oricine doreste de pe forum, cu atat mai mult daca consider? ca acea persoan? este inutila pentru forum.

 

Paragraf luat din Regulament. Daca-l citeai, nu mai postai.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DigitalC said:

 7. Un moderator/administrator are dreptul sa zboare pe oricine doreste de pe forum, cu atat mai mult daca consider? ca acea persoan? este inutila pentru forum.


Sa ma faca si pe mine cineva sa inteleg regula asta idioata, cum pula mea vine asta? Ce inseamna util pentru forum si cum mortii ma-sii ar trebui sa postezi ceva util cand esti luat la pula din stanga si din dreapta de toti kinderii care fac orice sa te puna intr-o lumina proasta.


Intru si eu pe chat, salut ca tot omul, stau in coltul meu nu deranjez pe nimeni, nu injur pe nimeni si imi iau kick instant indirect de la @Gecko cu bot-ul lui si comanda lui de votekick spamata de 3 retarzi, asta acum 4 zile.

 

Acum, intru pe chat, salut ca tot omul, da un retard sa ma atace si il intreb frumos ce-i cu hatereala asta, de ce mereu se ia de-an-pulea de mine cand eu l-am ajutat nu l-am jignit, nu apuca sa imi raspunda ca primesc kick, pe chat era on doar @Gecko si @aelius, pe @aelius il stiu ca nu face glume d-astea proaste dar Gecko traieste din gainari d-astea.


Frate, am venit aici sa invat si sa ajut cand este cazul, nu sa fiu luat la pula de  pokemoni de 12 ani care nu stiu sa se lege la sireturi si n-au ce face decat sa stea cu pula la soare, pokemoni care au lins moderatorii in cur ca sa aiba imunitate la magariile kick/ban.


Deci, regula 7 e in contradictoriu cu celelalte reguli si cel care a facut regulamentul si-a dat cu pula peste bot instant, nu te astepta la posturi utile din partea unuia cu capul pe umeri dupa ce ii bagi regula asta.

Daca cel care a facut regulile scrie cod in maniera asta e clar, nu e logic deloc.

Il subscriu pe @redcoder cu https://rstforums.com/forum/?app=core&module=system&controller=content&do=find&content_class=forums_Topic&content_id=77927&content_commentid=636714

ON: Daca va deranjeaza mesajul meu si o sa va deranjeze c-o ardeti ca niste pizde uneori si toata lumea stie de cine zic, dati-mi ban, ma doare-n pula, imi fac cate un cont nou in fiecare zi pana imi termin treaba aici.

 

Mai duceti-va-n pula mea.

TL;DR

Iei kick?Intri iar

Iei ban?Faci alt cont

Isi baga cineva pula-n gura ta?Taci si inghiti.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stefan-cel-Mare_1 said:

User vechi:Stefan-cel-Mare.Mi s-a restrictionat definitiv dreptul de a mai posta pe acest forum pe motive politice:Restricted from posting in urma acestei postari  Cred ca mi s-a incalcat grav dreptul meu de expresie si cer respectarea acordurilor interne si internationale in vigoare.

 

 

Se poate cere asta il alt fel. Acordurile interne si internationale sunt bune sa te stergi dumneata la cur cu ele atata timp cat esti in casa la cineva. Drepturile noastre sunt incalcate permanent si nu facem nimic pentru asta. Te astepti sa primesti dreptate pe un forum?

Iti scot eu warnul pentru ca imi place ce ai scris acolo.

Seara buna.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Sa imi spuna si mie cineva cine ma banat pe chat?

Nu am comentat, nu am injurat, nu am jignit pe nimeni...

.. si nu ma int nici macar motivul pt care am fost banat.

Stiu ca am fost banat pe nedrept, dar nu conteaza.

Vreau sa stiu doar .. sa il cinstesc cu o stica  de Jack..

Chiar daca nu o sa primesc nici un raspuns serios .. sau adevarat

Ii spun doar atat celui care ma banat .. `Sa traiesti...`

Sunt un om prea sufletist sa jignesc sau sa supar pe cineva.. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, bysnis said:

Sa imi spuna si mie cineva cine ma banat pe chat?

Nu am comentat, nu am injurat, nu am jignit pe nimeni...

.. si nu ma int nici macar motivul pt care am fost banat.

Stiu ca am fost banat pe nedrept, dar nu conteaza.

Vreau sa stiu doar .. sa il cinstesc cu o stica  de Jack..

Chiar daca nu o sa primesc nici un raspuns serios .. sau adevarat

Ii spun doar atat celui care ma banat .. `Sa traiesti...`

Sunt un om prea sufletist sa jignesc sau sa supar pe cineva.. 

Cand am vazut atatea linii am sperat sa fie versuri :( 

Dezamagire totala.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@Zatarra , eu de ce frate am primit ban pe CHAT, era aia care faceau misto, caterinca de mine si tot eu am luat ban.. :/ . Uita.te la locul exact, daca poti.. si vezi care cum a inceput :) . Am observat ca unii sufera, dar asta nu inseamna ca si trebuie sa abuze de altii :), asta daca nu cumva sunt crescuti ''la tara''.... . Mersi

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, sibipkempactick said:

nu zic ca e abuz, dar posteaz aici ca plm sa nu deranjez alte thread-uri

@aelius de ce mi-ai dat ban atata timp? 2038? ai zis o saptamana.. totusi nu stiu de ce te-ai suparat

 
 

 

Salut,

1. Am dat pana in anul 2038 ca nu suporta platforma mai mult

2. Am zis o saptamana, dar sa fie acolo grupa mare, in caz ca uit

3. Am intrat pe chat, am salutat si mi-ai dat mesaj privat cu formula clasica de salut romaneasca "muie"

4. Nu ne tragem de sireturi, nu suntem prieteni. Si daca am fi prieteni, intai ne-am saluta respectuos apoi ne-am baga pulile-n gura.

 

Cat a trecut ? 1-2 zile ? Mai ai 5.

Nu, nu e abuz. Esti in casa la noi.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aelius said:

 

Salut,

1. Am dat pana in anul 2038 ca nu suporta platforma mai mult

2. Am zis o saptamana, dar sa fie acolo grupa mare, in caz ca uit

3. Am intrat pe chat, am salutat si mi-ai dat mesaj privat cu formula clasica de salut romaneasca "muie"

4. Nu ne tragem de sireturi, nu suntem prieteni. Si daca am fi prieteni, intai ne-am saluta respectuos apoi ne-am baga pulile-n gura.

 

Cat a trecut ? 1-2 zile ? Mai ai 5

 

Salut, nici nu stiu ce sa zic.. noi mereu ne-am injurat, nu?

Eu le-am considerat glume chiar daca nu te cunosc/nu ma cunosti, scuzele mele pentru ca te-am injurat direct

Sa revin cu un reply peste ceva timp pentru unban? 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, aelius said:

 

Salut,

1. Am dat pana in anul 2038 ca nu suporta platforma mai mult

2. Am zis o saptamana, dar sa fie acolo grupa mare, in caz ca uit

3. Am intrat pe chat, am salutat si mi-ai dat mesaj privat cu formula clasica de salut romaneasca "muie"

4. Nu ne tragem de sireturi, nu suntem prieteni. Si daca am fi prieteni, intai ne-am saluta respectuos apoi ne-am baga pulile-n gura.

 

Cat a trecut ? 1-2 zile ? Mai ai 5.

Nu, nu e abuz. Esti in casa la noi.

 

Iti respect limitele ''frate'' :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...