Jump to content
Nemessis

Abuzuri de putere - Reclamatii

Recommended Posts

Dupa ce am raspuns insultarilor a mai multor useri de pe chat, dintre care si membri ai staff-ului, mi s-a dat ban pe chat. Rog un administrator sa clarifice situatia.

S-au luat masurile necesare impotriva factorilor destabilizatori de pe chat. Suspectam implicarea unor agenturi straine.

Link to comment
Share on other sites

Dar ce cautati pe aici cu mai multe usere? nu va ajunge unu sau vreti sa aratati cat de hateri sunteti?:) get a real life and go on

hai ca esti amuzant alexe:)) , dar tu stiai ca uni fac multi-conturi ca sa se distreze? ca si asa este prea trist,melancolic forumul :( prea mult programming skills strica devii ca un zombie nu mai sti ce este o caterinca

Link to comment
Share on other sites

hai ca esti amuzant alexe:)) , dar tu stiai ca uni fac multi-conturi ca sa se distreze? ca si asa este prea trist,melancolic forumul :( prea mult programming skills strica devii ca un zombie nu mai sti ce este o caterinca

Evitati offtopicul aici va rog. Threadul asta are o alta destinatie.

Vezi ca tu ai inca 2-3 usere cu ban. Nu stau acum sa ma uit

Link to comment
Share on other sites

Nu ti-am dat eu dumb dumb, dar meritai. Aici nu e spatiu public. Daca nu iti place sa mananci ceapa si slanina cu noi pe ziar, poti sa pleci :)))) ( @aelius )

ba copile copac se vede ca ai 16 ani sau mai putin , vreau sati dea cineva demote ca nu esti bun de nimic sti doar sa faci misto chiar daca nu esti amuzant

Link to comment
Share on other sites

@Elohim ba eu ti-am mai spus ca tu intelegi totu pe dos daia ai 16 ani , eu iau carduri de pe irc,forumuri nu le fur eu dintr-un shop virtual , si daca tu crezi ca in curand o sa am ban pe forum , o sa ma vezi dublu chiar triplu pe aici si dami unban pe chat o simpla stergere a ceam spus nu poti tre neaparat ban pe chat parca cine stie am omorat 50 oameni Killer in serie

Edited by nytedo
Link to comment
Share on other sites

pe rst si cand pronunti cuvantu carded iei ban da pai ca te ocupi cu asa ceva

@aelius .. etc, din cauza unor prosti

asta era toata problema am inteles dar nu o sa fie inchis pentru ca NU e nimeni vinovat EU SUNT poate sami si dea ipul la politie ca sa ma prinda dar nu cred ca poate.

Link to comment
Share on other sites

Si voi ce faceti pe un forum controlat de politie ? ba nytro iti spun ceva ca un sfat lasate de forumuri si lasa pe alti anonimi sa faca rstul

Nu toti de aici fac activitati ilegale. Majoritatea isi vad de treaba lor.

(prevad un warn pentru ca tinem discutii atat de stupide aici)

LE:

pai daca nu intelegi daia tinem atata.... eu am zis sa faca t3es sau cineva care locuieste in palestinia ,indonesia sa faca forumul si offshore , ca sa nu ne mai cacam pe noi atata cu polizia puli ,politicieni puli

Tu mai bine vezi-ti de gramatica, lasa forumul in seama altora mai competenti. Nu se fac activitati ilegale pe forum, in consecinta nu e nevoie de hosting in Zimbabwe.

Edited by SticKyWoX
Link to comment
Share on other sites

Nu toti de aici fac activitati ilegale. Majoritatea isi vad de treaba lor.

(prevad un warn pentru ca tinem discutii atat de stupide aici)

pai daca nu intelegi daia tinem atata.... eu am zis sa faca t3es sau cineva care locuieste in palestinia ,indonesia sa faca forumul si offshore , ca sa nu ne mai cacam pe noi atata cu polizia puli ,politicieni puli

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...