Jump to content
IMAGINARY

FrozenDragon v2

Recommended Posts

Este un tool de spamat. Am sa clarific cateva lucruri ca sa evit situatiile enervante.

1. Pentru mail bomber am folosit sursa unuia pe nume Nathan nu stiu cum, dar am modificat-o aproape complet, si am reparat-o pentru ca avea un bug. Restul functiilor sunt de la mine.

2. Pentru YM bomber am folosit acel DLL si am folosit functiile cu care venea libraria DLL-ului.

Am postat versiunea 2 direct, pentru ca am mai finisat versiunea 1 si a iesit asta.

Mail bomber.

Puteti folosi 3 servicii diferite pentru bot (Yahoo, GMAIL, AOL - nu recomand)

E foarte usor de folosit, nu are rost sa explic. Il puteti baga in tray si sa faceti altceva. Uneori mai da error din cauza filtrelor anti spam, dar de cele mai multe ori puteti trimite si 200 consecutiv fara probleme.

YM bomber

Trimiteti spam pe messenger cu el, s-ar putea ca uneori sa nu trimita toate mesajele, recomand cate putin repetat, nu 1000 pe loc ca Gheorghe.

Daca primiti erori, incercati cu alt bot si tot asa, sunteti baieti destepti.

Screens :

image.pngimage.pngimage.png

VT scan : http://goo.gl/Q3W0gl

Download : http://www.imaginary666.eu/releases/FrozenDragonV2RELEASE.rar

Cateva mentiuni

1. Sper sa nu se mai trezeasca vreun inteligent cu comentarii inutile, am spus tot ce era de spus.

2. Apare obfuscated pentru ca am incercat sa imi protejez munca, clar si simplu, cine nu crede, rulati-l in VM

3. Astept bug reporturi sau orice alta sugestie inteligenta.

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca iti era dor de mine :))

Bun. Functiile pentru ym sunt de fapt pentru mass spam la mii de id-uri, sau e un simplu booter de ym care deschide sute de ferestre? Daca este booter schimba te rog cuvantul "spamat" in cuvantul "boot" sau ceva asemanator ca sa nu existe confuzii. Tool de spamat e cel care trimite mass-uri la id-uri/adrese de mail multiple.

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca iti era dor de mine :))

Bun. Functiile pentru ym sunt de fapt pentru mass spam la mii de id-uri, sau e un simplu booter de ym care deschide sute de ferestre? Daca este booter schimba te rog cuvantul "spamat" in cuvantul "boot" sau ceva asemanator ca sa nu existe confuzii. Tool de spamat e cel care trimite mass-uri la id-uri/adrese de mail multiple.

In fine, e un bomber. Nu deschide nici sute de ferestre, si nici nu da mass spam la mii de iduri, un singur target primeste multe mesaje in aceiasi fereastra, dar sunt in serie foarte rapida, si de aceea sunt foarte enervante.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...