Jump to content
Stfean_Iordache

[Vand] Like-uri Facebook

Recommended Posts

UP !!!

In curand o sa adaug pachete complete de social media / social seo . Youtube/facebook/twitter/pinterest/instagram . Si de asemenea si shareuri cu link pe care vreti sa il cresteti pe toate social mediaurile . Stay tuned .

UP !

De asemenea pentru utilizatorii rst interesati acum vand si social signals : https://rstforums.com/forum/84831-vand-social-signals-social-search-engine-optimization-youtube-twitter-instagram-etc.rst

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu, eu m-am uitat in insights, 99% sunt din Turcia.

Country

Your Fans

Turkey

1,455

Romania

4

France

1

Cyprus

1

United States of America

1

Georgia

1

United Kingdom

1

Sierra Leone

1

City

Your Fans

Istanbul, Turkey

220

Ankara, Turkey

73

Gaziantep, Turkey

67

Izmir, Turkey

51

Antalya, Turkey

47

Mersin, Icel, Turkey

41

Adana, Turkey

41

Bursa, Bolu, Turkey

30

Antakya, Hatay, Turkey

27

Konya, Turkey

25

Language

Your Fans

Turkish

1,460

English (UK)

2

Romanian

1

Georgian

1

English (US)

1

Link to comment
Share on other sites

Nu garantez tara .

Dar ca idee in general likeuri exclusiv US/UK/CA costa 50-60$/k deci likeuri reale si la pret mic in general nu o sa vina din tari Tier 1 / Tier 2 . Oricum si de turcia e bine ca in general doar de indieni se gasesc , iar cu ele chiar nu aveti ce face .

Like-urile mele sunt bune de numar si de asemenea interactioneaza cu postarile fiind reale si de la persoane reale , dar daca va asteptati sa va pice 95% americani din care peste 85% sa si cumpere / interactioneze cu reclamele de pe pagina/site , atunci aveti asteptari non-realistice la 4.75$/k .

Link to comment
Share on other sites

@Stfean_Iordache - like-urile le aduci tu ? Sau esti doar un reseller ?

Sunt copropietar la un sistem de site-uri legate intre ele ce aduc in total zilnic peste 100k traffic unic si cam vreo 3-4 pageviews per utilizator .

Din motive sper eu logice nu o sa zic ce site-uri dar pot spune ca sunt legate de streaming de filme/meciuri . Prin copropietar vreau sa zic ca nu le detin eu ci o persoana apropiata mie , dar am accest la host si ii dau cota parte din ce fac .

PS : Momentan lucrez la o metoda sa aduc likeuri reale , multe pe usa si ieftine , dar o sa mai dureze pana o sa fie functionala .

Edited by Stfean_Iordache
Link to comment
Share on other sites

F? o filtrare Geolocation pe vizite ?i în func?ie de ?ar? s? se duc? like-urile pe pagini diferite.

Îns? dac? 99 % din like-urile ce le livrezi sunt din Turcia, s? în?eleg c? aproximativ 90 % din traficul vostru este din Turcia ?

Site-ul e in limba engleza si are meciuri internationale , dar unul din ele este in top 25 la traffic in turica (nu stiu cum a ajuns acolo) . Dar o sa fac in curand rost si de traffic tier 1/ tier 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...