Jump to content
zat

pussy

Recommended Posts

Hristos a Inviat!

Nu vreau sa par un ipocrit insa ma cam framanta destul de tare aceasta problema: detin o relatie la distanta cu o tipa, cred ca are unele anturaje (ca orice fata). Bun..

Eu as dorii sa ii monitorizez activitatea pe facebook, m-am gandit la rat, la keylogger.. insa ea este online/activa numai pe mobil..

cand ne intalnim nu ii pot cere telefonul sa ii citesc conversatiile..

si da.. oricine are dreptul la putin intimitate insa lucrurile astea sunt mai faine daca le faci tu cum poti.

Acum ce rugaminte am eu la voi dracilor..

vreau sa ii aflu cumva parola/email-ul de la cont sa ii pot monitoriza toata activitatea

sau orice altceva sa o pacalesc

(mentionez ca s-ar putea sa reunoasca/ sa stie faza cu .exe (executabile de rat.. s.a.m.d)

ce spuneti?

Link to comment
Share on other sites

Ochii care nu se vad se uita.

Relatiile la distanta sunt ce mai mare pacaleala.

Daca nu aveti incredere unul in altul, relatia e fix pula.

Daca da semne ca a dat de cocanu' altuia atunci sa-ti faci griji, nu asa, doar de dragul de a-ti face.

//Modificare: O idee ar fi sa o faci sa se logheze de la tine de acasa sau de pe telefon pe facebook, dar trebuie sa fii pregatit cu un keylogger pe pc Pe telefon sa o faci cumva sa uite ca e logata si sa nu se delogheze, gen in timp ce e pe facebook sa te sune cineva si sa ii iei telefonul sa raspunzi si dupaia sa-i zici ca te-a chemat ala de la telefon undeva si curu meu sa o grabesti sa uite. Daca nu uita si zice: "stai sa ies de pe fb" atunci sa-ti faci griji, cel mai probabil are ceva de ascuns de tine mortis sa iasa...

//Modificare2: Nu ai sa te simti bine deloc. Din moment ce vrei sa o urmaresti inseamna ca esti foarte gelos, deci orice conversatie mai picanta cu cineva te va enerva la culme si vei fi suspicios rau.

Ti-o zic din experienta :)

Mai bine nu citesti deloc si traiti aman2 fericiti. Si daca chiar e sa vrea pula altuia iti vei da seama, eventual spune-i de pe acum ca daca isi gaseste pe altul sa-ti spuna macar, sa nu te lase sa afli singur, spune-i ca nu o sa te superi, n-o sa faci mare caz, n-o sa te iei de ea sau de fat frumos.

Edited by BogdanNBV
Link to comment
Share on other sites

Nicio solu?ie. Este dreptul omului la intimitate, fiecare lupt? în fond pentru acest lucru. Ai de gând toat? via?? s? stai lâng? un om ?tiind ce face la fiecare pas? O s? î?i piard? farmecul ?i misterul ?i o s? te plictise?ti de ea dac? nu te poate surprinde.

N-ai încredere în ea? Cere-i telefonul s? te convingi ca s? ?i-o înt?re?ti s? nu te mai îndoie?ti, dac? o face atunci bucur?-te de ea, dac? ezit? atunci arat?-i coiul.

PS: statistic vorbind, rela?iile la distan?? nu ?in. Excep?iile sunt foarte pu?ine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...