Jump to content
Ras

Monica & Irinel

Recommended Posts

bah sa innebunesc....a fost restrictionat:))

mama si ce chef de caterinca aveam.....

unde-l mai gasesc?:)

gasesc pe dc?

ps: found it:)).......ce caterinca, de cand asteptam sa vad asa ceva....pacat ca e prin gaura cheii filmat totusi:))).....Cum dracu sa filmezi prin gaura cheii?Se pare ca vreun angajat ii pandea de mult....

Link to comment
Share on other sites

Ce vi se pare asa de....... e ceva normal wtf,chestia asta ii exact ca si cuma ti zice voi de aia ce pleaca la cules in spania si muriti cand se intorc cu bmw-ul ,acasa decat sa lucrezi in romania in cnoditi de toata jena si prost platit mai bine lucri in alta tara,si asta e faza cu monica si Irinel,el a avut noroc ca are bani si ia ca arata bine...... si gata partile sunt combinate :lol:

Link to comment
Share on other sites

bine ma ca e foarte greu sa faci un trucaj , apoi mai e si "pe gaura cheii" filmat, apoi am dat si pe google si m`am documentat si sunt enorm de multi care`mi impartasesc parerea, in plus gandeshte`te un pic, daca intr`adevar ii filma pe ciumpalacii aia 2 fii sigur ca nu se facea filmuletul public, o data ca respectivu care a filmat lua o suma frumusica care`i asigura linistea cuplului, n`o avut ce sa faca vreun pushtan si circula linkul pe internet ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...