Jump to content
Guest BanKai

foarte important (very important tres important mui import..

Recommended Posts

conform codului bunelor maniere cand se intra intr'o cladire/incapere se saluta asa ca m'am gandit sa fac un thread unde oamenii sa salute cand intra respectiv cand ies ... asa ca salut !

Link to comment
Share on other sites

sharingod, iti meriti rank`ul din plin ... stupizenie curata ce ai zis deasupra

[]-----[]

oricum ce voiam sa zic e ca , era super tare pe site o data, lumea posta chestii super interesante, exploituri tari, acuma nu mai e asa, inainte zilnic intram si erau o multime de threaduri zilnice acum nu mai e asa ..acuma intru rar, pentru ca aici are acces pana si al mai noob dintre noobi si incet incet s`a transformat forumu` din forum de hacking in forum de chat .. pacat .. vremuri apuse, spor la hack .. ..cu respect DJAx`

Later Edit: ... si acuma mi`am vazut si mie rank`ul .. mda ... e forum de hack sau bistro ? .. :roll:

Link to comment
Share on other sites

pentru ca aici are acces pana si al mai noob dintre noobi

Pai si pe alte forumuri crezi ca e altfel? Ce ai vrea sa facem ca sa "nu mai aiba acces" si noob-ii ? Sa dam un test tuturor celor care vor sa se inscrie pe forum? Ar fi o idee ... dar forumul probabil ar ramane la ceteva zeci de utilizatori.

Un forum este facut pentru comunicare si schimb de idei. Daca vrei sa vorbesti doar cu cei care se pricep poti face o conferinta, nu ai nevoie de forum.

Bafta :P!

Link to comment
Share on other sites

tw8 ..daca ai fi vazut cum era pe forum inainte sa fie mutat pe domeniul asta atunci nu ziceai asa ceva.. vremuri apuse :roll:

Sa stii ca noi doi suntem inscrisi in aceeasi perioada(tu esti inscris pe 12/Iun/2006 iar eu sunt inscris 2 zile mai tarziu), asa ca stiu cum era forumul mai demult. Pentru ca nu se mai posteaza asa de des, exista cateva explicatii. Spre exemplu, atunci, forumul era inca mic, asa ca adminii postau destul de multe exploituri ca sa atraga useri.

O alta explicatie ar putea fi ca acum lumea a inceput sa invete despre vulnerabilitati, nu sa foloseasca un compilator PERL si un script si sa se laude dupaia ca a spart nustiu ce forum.

Bafta :P!

Link to comment
Share on other sites

bai preputz supraelastic m'ai facut cumva idiot ?

ai idee cine sunt (nu ca as fi important ma refer la ai idee ce nick aveam eu inainte pe forum) ?

ai idee de ce am rankul ala ?

ai idee de ce forumul e in decadentza ?

ai idee pe ce lume traiesti ?

daca doresti am sa iti raspund eu la acele intrebari dar in alt post ca sa fac posthunt ... ratatule

Link to comment
Share on other sites

Imi place mult cand lumea catalogheaza dupa aparente, dupa anumite post-uri mai cum si ici ... sunt de parte lui SharinGod, nu pentru ca stiu cine a fost, defapt tot el este ... dar ma deranjeaza atunci cand cineva, catalogheaza asa...nu stiu daca ai observat, HACK-ul e ilegal, mai multe nu zic, succes, in viATa

PS: Daca tot salut si la revedere, cand ma duc la BUDA, pot sa pun : "Brb,BUDA Time !" ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Boring! SharinGod este Team Member de foarte mult timp iar asta ar trebui sa va faca sa intelegeti ca nu este post hunter. Chiar si xss-ul perfect functionabil de Yahoo pus la english section nu ar mai fi functionat fara ajutorul lui. Closed!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...