Jump to content
llegionl

Football fixed matches

Recommended Posts

De cateva zile am dat de niste pagini pe facebook care vand "meciuri aranjate".

Ei promit rezultate de tip HT FT 1/2 2/1 1/X si tot asa ,meciurile avand cote frumusele 20 chiar 30.

Ei posteaza si niste dovezi, care nu cred ca sunt reale, cum ca au castigat zecii de mii de euro.

Pontul despre un meci costa de la 50euro pana la 200euro .

Stiu ca majoritatea sunt scam ,dar exista intradevar de astia care stiu ponturi despre meciuri aranjate?

Link to comment
Share on other sites

Acum serios vb,daca cineva ar sti meciurile si zici u ca fac ZECI DE MII de ce ar mai avea nevoie de 200 euro de la altcineva?

Ps:nu zic ca nu se aranjeaza meciurile dar numai oamenii de "sus" au acces la aceste informatii

Probabil sunt niste oameni buni si vor si altii sa castige atatea bani , dar nu ii lasa inima sa dea gratuit ponturile.

Acum revenind la subiect.

Acei oameni nu vor decat sa-ti ia banii vorba lui Fresh ce nevoie au de banii tai cand ei fac "zeci de mii de euro"

Link to comment
Share on other sites

1. posteaza 10 ponturi cu 2 ore inainte de meci...nu iese niciunul...editeaza postul pe facebook astfel incat sa fie castigator pontul..tu vezi ca e postat inainte de meci..si gata...e bun...are ponturi bune.

2. ii trimiti bani..si primesti block pe facebook..si nefutut si cu banii luati

3. ii zici ca e scammer si primesti block :).

4. amin

Link to comment
Share on other sites

daca vorbeste despre meciuri din liga 1(minte suta la suta) in general, stai linistit ca era mort de mult timp, mafia pariurilor este extrem de mare, dar adac vorbeste despre meciuri din liga 2-a sau 3-a, din mai multe tari (din nou minte rau :)) ) hei dar adac vorbeste despre meciuri liga 2-3 o singura tara, este foarte posibil sa zica bine .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...