Jump to content
S.R.I

Petitie legalizare marijuana in UE

Recommended Posts

Ai habar despre ce vorbesti aici?Ai citit asta undeva sau stii de la Iceman ala?

Daca ai sursa de unde ai scos astea poti sa postezi sa aflam si noi astia mai prosti cum prajim neuronii cu iarba.

Sau poate vorbesc doar din experien?ele avute acum foarte mult timp. Vezi, tu te încadrezi în ultimul meu paragraf. Nu to?i pute?i întelege ce am zis acolo. Ai fumat ?i tu câteva grame la zilele de na?tere ale colegilor t?i ?i gata, ai devenit expert. Eu dac? spun ceva... m? bazez pe multe. În fine, nu ?sta e rostul discu?iei.

Eu am votat cu da, dar nu m? mai atrage nici m?car cu numele. Fiecare î?i fute via?a dup? cum vrea pula lui. Atât timp cât o face în lini?te neimplicând ?i pe alte persoane.

Link to comment
Share on other sites

Sau poate vorbesc doar din experien?ele avute acum foarte mult timp. Vezi, tu te încadrezi în ultimul meu paragraf. Nu to?i pute?i întelege ce am zis acolo. Ai fumat ?i tu câteva grame la zilele de na?tere ale colegilor t?i ?i gata, ai devenit expert. Eu dac? spun ceva... m? bazez pe multe. În fine, nu ?sta e rostul discu?iei.

Eu am votat cu da, dar nu m? mai atrage nici m?car cu numele. Fiecare î?i fute via?a dup? cum vrea pula lui. Atât timp cât o face în lini?te neimplicând ?i pe alte persoane.

nu fac parte din aia care zici tu in nici un fel si nu stau acum sa explic aici ce fumez si ca imi fac omleta lol

hai sa vorbim pe topic nu sa vorbim ce am facut fiecare si cat de traumatizati am ramas!

onelove

@SynTAX am citit destul si multi vorbesc de pierdere de neuroni amnezie etc dar nimic si nimeni nu a demonstrat ca asta face iarba

Edited by hater
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Ai habar despre ce vorbesti aici?Ai citit asta undeva sau stii de la Iceman ala?

Daca ai sursa de unde ai scos astea poti sa postezi sa aflam si noi astia mai prosti cum prajim neuronii cu iarba.

Consumul de marijuana incetineste circulatia sangelui spre creier si astfel se ajunge la relaxarea acestuia, adica pe termen lung devii dobitoc. In timp este exact cum a spus TinKode, pierzi din capacitatile de concentrare si focusare.

@awnly3jhc2g : Cel care fumeaza, il doare in cur daca e legal sau nu. Voi aici postati sa va aflati in treaba, sa fiti mai smecheri sau nu inteleg. Daca fumez marijuana o fumez si legala si ilegala.

Edited by SynTAX
Link to comment
Share on other sites

Sau poate vorbesc doar din experien?ele avute acum foarte mult timp. Vezi, tu te încadrezi în ultimul meu paragraf. Nu to?i pute?i întelege ce am zis acolo. Ai fumat ?i tu câteva grame la zilele de na?tere ale colegilor t?i ?i gata, ai devenit expert. Eu dac? spun ceva... m? bazez pe multe. În fine, nu ?sta e rostul discu?iei.

Eu am votat cu da, dar nu m? mai atrage nici m?car cu numele. Fiecare î?i fute via?a dup? cum vrea pula lui. Atât timp cât o face în lini?te neimplicând ?i pe alte persoane.

Daca multi isi fut viata cu alcool si tutun, macar sa i se dea ocazia sa bage si marijoana.

Link to comment
Share on other sites

Cat despre pretenasul @sebywarlord, vrei sa dau copy-paste la acelasi comentariu? Am spus ca de la DROGURI ajungi in canale, nu de la iarba. ( citeste din nou plz ).

Despre dependenta : orice iti place iti poate da dependenta,daca tu n-ai dependenta de iarba asta nu inseamna ca toata lumea n-are, si ca sa te lamuresc dinainte neither do I. ( Te rog urmareste oamenii de bani-gata sa vezi dependenta din orgoliu )

As ajunge in canale daca as da copy-paste pentru toti cei care nu imi inteleg mesajele.

Edit: dati-mi va rog reply cu link-ul postului meu pe PM, m-am saturat sa comentez pe thread-uri non-IT unde isi cauta multi anturaj

Edited by seboo00111
Link to comment
Share on other sites

@sebywarlord, intradevar in nord te ajunge si la 15 gram-ul, in sud sunt alte preturi si alta economie si aici ma refer de la chirie pana la alimente.. iarba-i alta treaba daca eu am pe x si y care vand cu 5gr care-i pretu normal dar mi-o dau mie ca prieten cu 2, asta-i alta treaba.

Link to comment
Share on other sites

De unde iti cumperi tu cu 2 euro gramul? pretul asta din cate cunosc eu este prin Grecia, cel putin la mine in oras retardatii dau 80-90 de lei pe un gram si nu se vinde la orice prost.

Nu stiu de unde esti informat, dar esti informat bine, botanicile tot de la ei au aparut

La mine se da cu 60 lei gramu , si asta daca te cunoaste , daca nu te cunoaste-ti aduce slobozeala d-aia grava.. , iti cere 30 de lei pe juma de gram , dar n-ai sa vezi unu sa-ti dea 0.5 cum ar fi normal , 0.3 dau toti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...